Jump to content
r2iner

Rind

Recommended Posts

Hetkel teen rinnale kolme harjutust. Kangiga rinnalt surumine, kaldpinnal lendamine ning horisontaalsel pinnal lendamine. (kokku 12 seeriat, püramiidi kõigi harjutustega.)

Sooviksin alustada pulloveri tegemist, kuid siis läheb neid rinna harjutusi liiga paljuks. Nii palju kui mina tean, treenib surumine rinda altpoolt ja pullover alt ja väliskülgedelt.

Niisiis soovid oleksid sellised:

1. Kogu rind saaks koormuse (alt, pealt, keskelt jne..)

2. Alustada pulloveri tegemisega

3. Alles jätta kangiga surumine.

Mis oleks minu puhul parim lahendus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks teen rinnale umbes 5 harjutust mõnikord ka 6. Muudan harjutuste järjekorda ja vahest vahetan mõne harjutuse teise vastu, et keha ei harjuks ära. Põhiline et terve rind saaks läbi tehtud. Areng on hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel teen rinnale kolme harjutust. Kangiga rinnalt surumine, kaldpinnal lendamine ning horisontaalsel pinnal lendamine. (kokku 12 seeriat, püramiidi kõigi harjutustega.)

Sooviksin alustada pulloveri tegemist, kuid siis läheb neid rinna harjutusi liiga paljuks. Nii palju kui mina tean, treenib surumine rinda altpoolt ja pullover alt ja väliskülgedelt.

Niisiis soovid oleksid sellised:

1. Kogu rind saaks koormuse (alt, pealt, keskelt jne..)

2. Alustada pulloveri tegemisega

3. Alles jätta kangiga surumine.

Mis oleks minu puhul parim lahendus?

1. suru

2. lenda kaldpingil

3. pullover

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina näiteks teen rinnale umbes 5 harjutust mõnikord ka 6. Muudan harjutuste järjekorda ja vahest vahetan mõne harjutuse teise vastu, et keha ei harjuks ära. Põhiline et terve rind saaks läbi tehtud. Areng on hea.

Hea taastumine sellisel juhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võid ju teha püramiidi ainult rinnalt surumisele. teistele harjutustele ilma püramiidita 3 seeriat, või siis ka kergema püramiidi 3 seeriat. siis tuleb kokku 13 seeriat. võiksid ka vahetada nt kaldpinnal lendamise surumise vastu ära kangi/hantliga. ära ainult pulloverit tee, võid teha ka nt kitsa haardega surumist, trossidel ristivedu, trenazööril jne. sellisel juhul peaks rind saama koormust iga nurga alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. suru

2. lenda kaldpingil

3. pullover

peaaegu üks ühele minu kava ja soovitus, ainult et ma teen ka tavalisel pingil lendamist ja pulloveri ainult 1 seeria, aga just pulloveri raskus areneb ilusti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×