Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

Ma olin ikka täielik nõrguke 16 aastaselt- vist 50kg tuli ära, kaal oli kusagil allpool 70kg. Jõusaaliga ei hakanud tegelema aga enne 19 aastaseks saamist ning nüüd pärast 1.5 aastat treeningut lükkan lõpuks 100kg üles (ise 94kg).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleme nii, et kes ei usu, siis vaadake kasvõi pilte või videosid, kus on 16a poisse, kes suruvad 150-160kg ja mõni imemees (vb. mitte väga puhas) ehk rohkemgi. 100kg pole ju selle kõrval suurt midagi nii, et mis siin ebareaalselt? Btw. see 60kg mis keegi ütles, siis selle võib peakohale sirgetele kätele ka tõsta. Kas nüüd igaüks, aga eeldatavasti pole ma siin ilmas ainukene :D Aga no mis mul siin rääkida, ma pole ikka veel 16 ju :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
110 kg rekord, kaal 77 kg vanus veel 3 ja pool kuud 16, olen 110'ga rahul, nüüd võtan kergemalt, eks näis kas proovin enne 17 saamist 115 või mitte.

KÕVA SÕNA!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To barni: korduste värk suht hägune. Selle järgi maksimumi on kahjuks raske ennustada. Aga muidu siiski korralik.

Varsti kahjuks olen 16 saamas ;) Aga praegu veel 15, 117.5kg läks ära (kehakaal ikka sama juures, 84kg, tegelikult 3kg isegi kaotanud 87kg pealt) ning tahaks homme 120kg ära proovida, aga kahtlane. Pole nüüd mitu päeva käinud, sest vaheaja värk ja siis igapäev sinna ei saa. Õnneks sain powerballi ja see tekitab vähekenegi füüsiliselt raskemat tegevust ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To barni: korduste värk suht hägune. Selle järgi maksimumi on kahjuks raske ennustada. Aga muidu siiski korralik.

Varsti kahjuks olen 16 saamas ;) Aga praegu veel 15, 117.5kg läks ära (kehakaal ikka sama juures, 84kg, tegelikult 3kg isegi kaotanud 87kg pealt) ning tahaks homme 120kg ära proovida, aga kahtlane. Pole nüüd mitu päeva käinud, sest vaheaja värk ja siis igapäev sinna ei saa. Õnneks sain powerballi ja see tekitab vähekenegi füüsiliselt raskemat tegevust ;)

pole aru saanud, et kuidas see powerball töötab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline

Ei normaalsed tulemused...Ise olen mõne kuu 17 olnud ja läheb ainult 65 üles ;) Jõusaalis käinud pidevalt oktoobrist alates...enne seda läks 55 ;) Mõni minuvanune ei tee jõutrenni ja lükkab 70-80 külmalt üles...see on suht geenides kinni.

Ja keegi siin ennem küsis, et miks ei küsita, et paljuga kükki ja värki tehakse, siis see lihtsalt ei ole moes... Paljud ei treenigi jalgu ja seda põhjendusega ''mõttetu ju jalgu treenida''.

Muudetud kasutaja taivox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no 16 aastaselt 65 ära suruda on juba väga kõva sõna minuarust. aga kui mõned väidavad et on 120 surunud siis ike väga ulme. meie koolis suruvad 16 aastased keskmiselt 40. ise on olen 17,kaalun 85 ning olen isegi enamus klassivendadest kõvasti tugevam,kuigi surun 68 aint.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii palju kui kooli jõusaalis tähele olen pannud siis tublisti trenni teinud keskmine 16 aastane surub kuskil 65-75kg, olenevalt muidugi kehakaalust ja muudest mõjutavatest teguritest. Küll aga leidub ka selliseid kess kaaluvad juba 16 aastaselt pea 100 kilo ja peaaegu 2m pikk ning keskmisest väheke tublimini trenni teinud ning surub üle 100 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole aru saanud, et kuidas see powerball töötab?

Tõmbad hoo käima (nööriga on esialgu lihtsam) ja siis liigutad randmega seda mööda ovaalset orbiiti. Kiirus peab olema koguaeg ühtlane ning õige ning suurendada tuleb kiirust sujuvalt samalajal orbiidi diameetrit vähendades, et ei peaks nii suuri ringe tegema.

Keskmine 16a surub tõesti vähe, sest pole trenni teinud. Paned natukene trenni tegema ja aasta pärast suruvad nad kõik juba kenasti rohkem. Esimesel aastal tuleb see kähku. Klassivend mingi paar kuud vist teinud koos minuga, eriti palju ei viitsi teha, aga siiski teeb ja areneb ka. Kaal 63kg ja viimati surus 55kg. Aasta pärast läheb tal ka juba vast üle kehakaalu nii, et tuleb küll, kui trenni teha.

EDIT: Kehakaal on enamvähem reaalne keskmine trenni teinud 16-aastasel. Muidugi see ei tähenda, et kangil lösutamine ja valgu söömine võrdub trenniga ;)

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küll aga leidub ka selliseid kess kaaluvad juba 16 aastaselt pea 100 kilo ja peaaegu 2m pikk ning keskmisest väheke tublimini trenni teinud ning surub üle 100 kilo.

See on sellepärast, et oma kehakaalu surumine saavutatakse üsna ruttu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 aastaselt surusin 75kg. Kehakaal oli 70.

Aga minu jaoks on ikkagi hämmastav, kui siin 15 - 17 aastaselt mingi 100 - 120 surutakse. Olen käinud küll õige mitemetes saalides treenimas, ja silmastsilma paljude noorte jõukahärgadega rääkinud, aga midagi sellist pole ma veel kellegi käest kuulnud, veelvähem näinud ;)

Aga eks ole viga siis minu halbades geenid, vales treeningmetoodikas v tont teab milles ;)

Poisid , Te ikka kükke kah teete ? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 aastaselt surusin 75kg. Kehakaal oli 70.

Aga minu jaoks on ikkagi hämmastav, kui siin 15 - 17 aastaselt mingi 100 - 120 surutakse. Olen käinud küll õige mitemetes saalides treenimas, ja silmastsilma paljude noorte jõukahärgadega rääkinud, aga midagi sellist pole ma veel kellegi käest kuulnud, veelvähem näinud ;)

Aga eks ole viga siis minu halbades geenid, vales treeningmetoodikas v tont teab milles ;)

Poisid , Te ikka kükke kah teete ? ;)

Siin on jah konkreetsed ambaalid koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on sellepärast, et oma kehakaalu surumine saavutatakse üsna ruttu.

Sellepärast polegi see minu jaoks haruldane nähtus kui 16 aastane surub üle 100 kilo, aga geenide tõttu ei ole ta siis ka enam keskmine 16 aastane kui ta nii suurte mõõtudega on. Ja selliseid leidub omajagu.

Muudetud kasutaja Roio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõmbad hoo käima (nööriga on esialgu lihtsam) ja siis liigutad randmega seda mööda ovaalset orbiiti. Kiirus peab olema koguaeg ühtlane ning õige ning suurendada tuleb kiirust sujuvalt samalajal orbiidi diameetrit vähendades, et ei peaks nii suuri ringe tegema.

ja siis tekib mingi füüsiline treening? ainult randme liigutusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellepärast polegi see minu jaoks haruldane nähtus kui 16 aastane surub üle 100 kilo, aga geenide tõttu ei ole ta siis ka enam keskmine 16 aastane kui ta nii suurte mõõtudega on. Ja selliseid leidub omajagu.

Klassivend oli mul 16 surus 125kgx2 minu silme all, igasuguseid olemas ;) Koolivend Alex Raus 17 surus 185kg trennis...

ja siis tekib mingi füüsiline treening? ainult randme liigutusega?

Olen proovinud seda aparaati, jah liigutad ainult rannet, käe võtab verd täis päris rängalt kui kaua teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Beat this...

Ca 17-18 aastaselt hakkasin esimest korda "trenni" trenni tegema.. kaal oli siis vist mingi 62 ringis ja rinnalt oli MAKSIMUM.. 35kg... seda suutsin ühe korra ja mitte rohkem suruda. ( sõbraga proovisime)

Praegu ca 5 aastat hiljem surun siis nagu 16 aastane.. maksimaalselt 100kg ja kaaluklass on ca 80kg.

Ise olen rahul... nüüdseks on natuke liha ka juba luudele tekkinud. Tegelikult selle 5 aasta vahepeal sai nagu 2 aastat rohkem "tühja" tehtud... st arusaamad kuidas teha ja süvva olid väga mööda.. nüüd vast midagi juba jagan natuke ;)

Muudetud kasutaja savi_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 aastaselt surusin 75kg. Kehakaal oli 70.

Aga minu jaoks on ikkagi hämmastav, kui siin 15 - 17 aastaselt mingi 100 - 120 surutakse. Olen käinud küll õige mitemetes saalides treenimas, ja silmastsilma paljude noorte jõukahärgadega rääkinud, aga midagi sellist pole ma veel kellegi käest kuulnud, veelvähem näinud ;)

Aga eks ole viga siis minu halbades geenid, vales treeningmetoodikas v tont teab milles ;)

Poisid , Te ikka kükke kah teete ? ;)

Ei maksa imestada, mõni inimene lihtsalt on andekam ja kõik. Teised peavad ränka vaeva nägema, et 5 kilo juurde tuleks, andekal tuleb aga praktiliselt niisama alguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×