Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

mida need postitused ütlevad? vastus: mitte midagi... siin võib igaüks kõvatada ja oma ego välja elada :o

reaalsus on see, et jõusaalis 99% 15-16-17 suruvad max 60 kg.

ma võin ju siin kirjutada, et surusin 16a 120kg, mida see info annab, kontrollida ikka ei saa? enamus kõvatajaid ajavad niikuinii pada, tglt surusin mina 16a max 65kg

kuule pista loll jutt suhu tagasi, 15-17 jõusaalis käijad poisid ja 60kg? kuule mõtle korra veel, no eks numbreid pistetakse ikka juurde, aga no ärme noori jõmmivendi nii maha ka laida :D

Muudetud kasutaja Aimuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule pista loll jutt suhu tagasi, 15-17 jõusaalis käijad poisid ja 60kg? kuule mõtle korra veel, no eks numbreid pistetakse ikka juurde, aga no ärme noori jõmmivendi nii maha ka laida :o

Esiteks, ära liiga ülbeks mine, teiseks loe uuesti, kirjutasin et 99%

Loomulikult on erandeid, kuid VÄGA üksikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks, ära liiga ülbeks mine, teiseks loe uuesti, kirjutasin et 99%

Loomulikult on erandeid, kuid VÄGA üksikuid.

16-17 küll nii vähe ei suru, ma surusin 60ga 16 aastaselt jõukasse minnes mingi 8 korda :o aga eks olene suurusest ka ja isiksusest.minu kaal oli siis 125 kilo :D

siis oli pool aastat rekordini, see oli detsembris ja suve alguseks tol aastal tuli 90 või 95 ja kaal langes mingi 110 peale vist vms, ei mäleta täpselt.

Muudetud kasutaja LB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16-17 küll nii vähe ei suru, ma surusin 60ga 16 aastaselt jõukasse minnes mingi 8 korda :D aga eks olene suurusest ka ja isiksusest.minu kaal oli siis 125 kilo :P

siis oli pool aastat rekordini, see oli detsembris ja suve alguseks tol aastal tuli 90 või 95 ja kaal langes mingi 110 peale vist vms, ei mäleta täpselt.

No ma ka ei saa aru, mis jutt see vähe surumisest käib -- on ju selge, et keskmine Eesti 16-aastane kaalub 100 kilo ja surub kerge trenniga kah ligi 100 kilo. "Kalevite kange rahvas" ikkagi, nagu laulusalm ütleb.

Ma olen paljudest siinolijatest vanem, las ma räägin, kuidas asjad käisid. Minu ajal ei lastud poisse, kes 100 kilo ei kaalunud, üldse keskkooligi. Öeldi, et kosu veel, poiss, ja jäeti suvetööle. Suvetöö aga tähendaski tööd, mitte mingit tilulilu -- kolm kuud järjest tuli tassida muusikaklassi tiibklaverit neljandale korrusele ja sealt alla tagasi, 8 tundi järjest. Üksinda. Iga kahe tunni järel tuli sööklast läbi käia ja 2 kausitäit tatraputru poole kilo hapukoorega ära süüa. Vaat nii tulid meist mehed.

Muudetud kasutaja belvedere poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ka ei saa aru, mis jutt see vähe surumisest käib -- on ju selge, et keskmine Eesti 16-aastane kaalub 100 kilo ja surub kerge trenniga kah ligi 100 kilo. "Kalevite kange rahvas" ikkagi, nagu laulusalm ütleb.

Ma olen paljudest siinolijatest vanem, las ma räägin, kuidas asjad käisid. Minu ajal ei lastud poisse, kes 100 kilo ei kaalunud, üldse keskkooligi. Öeldi, et kosu veel, poiss, ja jäeti suvetööle. Suvetöö aga tähendaski tööd, mitte mingit tilulilu -- kolm kuud järjest tuli tassida muusikaklassi tiibklaverit neljandale korrusele ja sealt alla tagasi, 8 tundi järjest. Üksinda. Iga kahe tunni järel tuli sööklast läbi käia ja 2 kausitäit tatraputru poole kilo hapukoorega ära süüa. Vaat nii tulid meist mehed.

Jep, just nii ongi nagu sa räägid. Ise olen praegu 20 aastane ja ei suru ikka veel 100kg. Järelikult treenin liiga kergelt.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun siiski , et keskmine 16a poiss kes kaalub~70-80kilo lükkab ka 70-80kilo ülesse, see on just selline aeg kui sul tuleb jõudu ka trenni tegemata kõvasti juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis võib ka igasuguseid näha, mõned 16 aastased suruvad raskustega poolt oma kehakaalu, aga samas trennis 15 aastane, kes surub pea 1,5kordselt oma kehakaalu..Pikkus loeb ka palju, enamus pikad poisid on väga peenikesed kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen hetkel 187cm pikk ja kaalu 84KG, ning vanust hetkel 15 veel 20-neks päevaks. :) Rinnalt surumise rekord on hetkel 96KG... tulevikus peale pikka arenemist tahaks 100kG ära lükata

Muudetud kasutaja Unisol poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×