Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

Panen oma tulemused ka siis kirja mis siis 10 aastat tagasi sooritatud ehk siis 16-selt

Rinnalt ilma lisavarustuseta ja puusanõksuta 105kg 18 aastaselt 130.kg

Vahepeal jäin mõned astad elumerelainetesse suplema:P, kuin nüüd olen ennast sealt välja rabelenud ja ketaste ja kangiga müttamine käib täie hooga hetkel siis 26 aastat vanust ja rekord 175kg(ikka ütlen ka seda, et ilma lisavarustuseta ja puusanõksuta.)

Pole küll ise surumissärki proovinud, kui mõni on möödaminnes öelnud, et kui alla 150 on kangipeal on raske rinnanigi kangi saada. Sealt edasi fantaseerida, siis ma kujutan ette milline imesärk see on:)

Mitte et ma seda ei pooldaks, kui järgmise 10 aasta jooksul õnnestub 200 ilma särgita ära suruda, kohe huvi pärast panen särgi selga ja vaatan mis saab.

Siinkohal tervitan härra Kalmust kes minu mäletamistmööda 200kg-se surumise vormi juures surus särgiga kohe laksust 280kg(Video ja kõik olemas ka tõestuseks(müstika ikka)

Nagu ma olen aru saanud siis on ka särgid erinevad ja ka liigad kus surutakse, kuid mõte on ju särgil ikka üks, et ikka rohkem suruda :lol:

Ja ilmselt särgiga surumise juures kandub põhiraskus rinnalt ikka triitsepsile, seda on ju puhtalt juba ka surumisstiilist näha:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen oma tulemused ka siis kirja mis siis 10 aastat tagasi sooritatud ehk siis 16-selt

Rinnalt ilma lisavarustuseta ja puusanõksuta 105kg 18 aastaselt 130.kg

Vahepeal jäin mõned astad elumerelainetesse suplema:P, kuin nüüd olen ennast sealt välja rabelenud ja ketaste ja kangiga müttamine käib täie hooga hetkel siis 26 aastat vanust ja rekord 175kg(ikka ütlen ka seda, et ilma lisavarustuseta ja puusanõksuta.)

Pole küll ise surumissärki proovinud, kui mõni on möödaminnes öelnud, et kui alla 150 on kangipeal on raske rinnanigi kangi saada. Sealt edasi fantaseerida, siis ma kujutan ette milline imesärk see on:)

Mitte et ma seda ei pooldaks, kui järgmise 10 aasta jooksul õnnestub 200 ilma särgita ära suruda, kohe huvi pärast panen särgi selga ja vaatan mis saab.

Siinkohal tervitan härra Kalmust kes minu mäletamistmööda 200kg-se surumise vormi juures surus särgiga kohe laksust 280kg(Video ja kõik olemas ka tõestuseks(müstika ikka)

Nagu ma olen aru saanud siis on ka särgid erinevad ja ka liigad kus surutakse, kuid mõte on ju särgil ikka üks, et ikka rohkem suruda :lol:

Ja ilmselt särgiga surumise juures kandub põhiraskus rinnalt ikka triitsepsile, seda on ju puhtalt juba ka surumisstiilist näha:P

Palju kehakaalu oli ja on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanus: 16

ise surusin 80 kg - kuu aega tagasi ( siis oli vanust veel 15 ) , kehakaal 68 oli siis.. nüüd peaks kindlasti tiba rohkem tulema juba, kuna ikka järjepidevalt trenni edasi teinud! 2010 aasta alguseks oleks kindel eesmärk 90kg, kui see ka ei tule siis pole väga pettunud, 16 eluaasta lõpuks on kindel eesmärk 95-100kg - muidugi kehakaal on ka arvatavasti siis juba suurem :lol:

kehakaal pole väga muutunud enam , kehakaal hetkel kõigub 69-70kg vahel ! :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kehakaal on 73-75 kilo ja rinnalt rekord 100, hetkel käsil kaido leesmanni rinnaltsurumise kava, peale kava uuendan, 21 veebruarini olen veel 16 aastane, loodan 110 16 aastaselt kätte saada, esmane plaan oli 100 mille ületasin juuli lõpus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen praegu 16a ja 100kg olen ära surunud, plaan kindlasti rohkem suruda ja ei arva üldse, et praegune tulemus väga hea oleks. Ma usun et need 16 aastased kellel tahtmist ja annet on, suruvad kõvasti rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
70% rääkijatest liialdavad täiega :lol: , tavaline 14-15 aastane surub 45 heal juhul :D.

Ja tavaline 14-15 aastane ei käi jõusaaliski. Kuigi neid käijaid tundub palju, on neid siiski vähemuses. Kergejõustikuga seda numbrit suureks ei tõsta.

To j6ujunn: palju praegu kaalu? Kui praegu kaalu alla 100kg, siis on tulemused märgatavad, sest 110kg juures 110kg suruda pole just suurem asi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja tavaline 14-15 aastane ei käi jõusaaliski. Kuigi neid käijaid tundub palju, on neid siiski vähemuses. Kergejõustikuga seda numbrit suureks ei tõsta.

To j6ujunn: palju praegu kaalu? Kui praegu kaalu alla 100kg, siis on tulemused märgatavad, sest 110kg juures 110kg suruda pole just suurem asi :lol:

panid täppi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 aastaselt ma ei teadnudki, mis asi jõusaal on. Ka mitte 17 ja 18 aastaselt. Isegi mitte 19 aastaselt. Ja ilmselt ka mitte 21 aastaselt ja sealt edasi, kui ei oleks ostnud säästust 2x15kg hantlit, millega tegin kodustest tingimustes 3 aastat trenni. Kaalu oli alguses 59kg kanti 179cm juures ja rinnaltsurumist proovind selle aja jooksul. Kaks aastat olen nüüdseks jõusaalis käind enam-vähem regulaarselt, kuid ega nüüdki see max mul üldsegi palju ei ole, isegi mitte mehemõõtu ei anna välja. Polegi tegelt maksi proovind, olen vaid maksilähedase raskusega teinud korduseid (5-8 jne) Kuid ega ma seda nii tähtsaks ei peagi, seepärast ei pingutagi selle nimel. Pigem teen lihaskasvatuse nimel. Muidu on äge küll, kui mõni tuleb küsib, kui palju surun, alatihti soovitakse vastust, kui vastust ei tule langeb kohe feimimeeter. Aga miks alati küsitakse kui palju rinnalt kah surud miks ei küsita, kui palju kükid, kui palju tõmbad, kui palju lõuatõmbeid jõuad teha... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 aastaselt ma ei teadnudki, mis asi jõusaal on. Ka mitte 17 ja 18 aastaselt. Isegi mitte 19 aastaselt. Ja ilmselt ka mitte 21 aastaselt ja sealt edasi, kui ei oleks ostnud säästust 2x15kg hantlit, millega tegin kodustest tingimustes 3 aastat trenni. Kaalu oli alguses 59kg kanti 179cm juures ja rinnaltsurumist proovind selle aja jooksul. Kaks aastat olen nüüdseks jõusaalis käind enam-vähem regulaarselt, kuid ega nüüdki see max mul üldsegi palju ei ole, isegi mitte mehemõõtu ei anna välja. Polegi tegelt maksi proovind, olen vaid maksilähedase raskusega teinud korduseid (5-8 jne) Kuid ega ma seda nii tähtsaks ei peagi, seepärast ei pingutagi selle nimel. Pigem teen lihaskasvatuse nimel. Muidu on äge küll, kui mõni tuleb küsib, kui palju surun, alatihti soovitakse vastust, kui vastust ei tule langeb kohe feimimeeter. Aga miks alati küsitakse kui palju rinnalt kah surud miks ei küsita, kui palju kükid, kui palju tõmbad, kui palju lõuatõmbeid jõuad teha... :lol:

Rinna, biitsa ja kõhu kolmainsus jääb aegade lõpuni pühaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rinna, biitsa ja kõhu kolmainsus jääb aegade lõpuni pühaks :lol:

Jah, olen näinud jõusaalis uusi tüüpe kes teevad igapäev rinda, biitsa, kõhtu kuuaega ja siis järgmine aasta jälle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Xero: Need kes tahavad väga teada nendel on üldjuhul kolm varianti: kui sa surud neist vähem, oled nõrk, kui neist rohkem, siis valetad või siis kui surud neist rohkem on nad seda näinud või on ta normaalne inimene ja usub sind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siiski eksid, 14-15 aastasena 70-75 on täiesti mõeldav varjant.

Ma ütlesin tavaline, mitte see vend kes igakord jõusaalis ainult rinda teeb.

Mõeldav on ta küll, aga ainult jõusaali hunte pole eriti palju.

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ütlesin tavaline, mitte see vend kes igakord jõusaalis ainult rinda teeb.

Mõeldav on ta küll, aga ainult jõusaali hunte pole eriti palju.

Mu trennikaaslane sai mingi poolteist kuud tagasi 15, surub mingi 85, kükib 130 ja tõmbab 160, kaalu tal 65kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida need postitused ütlevad? vastus: mitte midagi... siin võib igaüks kõvatada ja oma ego välja elada :o

reaalsus on see, et jõusaalis 99% 15-16-17 suruvad max 60 kg.

ma võin ju siin kirjutada, et surusin 16a 120kg, mida see info annab, kontrollida ikka ei saa? enamus kõvatajaid ajavad niikuinii pada, tglt surusin mina 16a max 65kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×