Jump to content
kouts

rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

Recommended Posts

Kes mäletab sellist noort nagu Artur Scotter. Võitis 2004 aasta noortes Eesti meistritiitli ja 2005a karika. (vist ei eksi aastaarvudega), surus 14 aastaselt 90kg. Mitte nii kõva piss nagu Ain Kimber :P aga tubli ikka. Artur on nüüd juba 2 aastat jalgrattur ja tal läheb sealgi väga hästi.

Ma tean ühte vana kooli õpilast, kes praegu 15 ja surub 165 ;)

No mille jaoks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean ühte vana kooli õpilast, kes praegu 15 ja surub 165 ;)

No mille jaoks :)

Mille jaoks? Kas KÕIGEL, mida teha, peab olema praktiline eesmärk? Endal on ju hea, ta teeb seda enda jaoks ehk. Siis kui ma veel jõu nimel surusin, siis ma ei teinud seda ka mitte millegi spetsiifilise nimel, lihtsalt tahtsin. Nii kõvad tulemused mul aga ei olnud. Mitte lähedalegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind huvitab rohkem kes kõige rohkem kätekõverdusi suudab teha ;) MINU jaoks on kätekõverdused olnud küll palju effektiivsemad kui rinna treening kangide ja muude asjadega.... aga jah :) siiski huvitab, ise vist mingi 50 kaupa suudan aeglaselt teha (VIST...pole kunagi proovind maksi )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mille jaoks? Kas KÕIGEL, mida teha, peab olema praktiline eesmärk? Endal on ju hea, ta teeb seda enda jaoks ehk. Siis kui ma veel jõu nimel surusin, siis ma ei teinud seda ka mitte millegi spetsiifilise nimel, lihtsalt tahtsin. Nii kõvad tulemused mul aga ei olnud. Mitte lähedalegi.

No seda kindlasti aga 15 aastaselt...nüüd poiss räägib et selg natuke haige jne...

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline küsimus oleks, et palju olete teie 16 aastaselt rinnalt surunud????

minu rekord on täna 77,5 ja kolmapäeval peaks 80kg tulema, kaal 60kg.

Hea küsimus. 16 aastaselt ei tegelenud nii aktiivselt selle alaga, aga 17a. olles 100kg sai ikka ülesse. Kaal oli siis mingi 71kg.

Nüüd olen suutnud suruda 150kg, seda 86kg juures. Hetkel kaalun tsirka 2-3kg vähem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal läks 16- aastaselt 60 või 65 kg suure pusimisega, kaalukest oli vast kah samasse kanti. Hetkel 28-aastane ja no 102 vist läks üles mõne kuu eest, kaalu 90 kg ringis.

Päris üldistada tõepoolest ei saa, et kõik 15-16-aastased panevad 100-110. Olen siiski ise tunnistaja olnud, kui mu toona 16-aastane sõber surus ilma abivahenditeta 120 kg. Aga ta oli ka maapoiss, rasket tööd teinud. Jõusaalis ei käinud, vaid keevitas kodus ise käepärastest vahenditest kangid ja muud vahendid kokku, tegi sadade kaupa kätekõverdusi ja kõhulihaseid ning nii see jõud tuli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen vist ikka väga kõõlus, peaks kasutaja fitnessist ära kustutama, surusin 70kg 16neselt, nüüd 17 ja 92,5kg aga jh, kui vennad juba enne 16 120kg panevad...

Heh loll jutt suhu tagasi:D Ega tegelikult pole rinnalt surumine ju nii väga näitaja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab rohkem kes kõige rohkem kätekõverdusi suudab teha ;) MINU jaoks on kätekõverdused olnud küll palju effektiivsemad kui rinna treening kangide ja muude asjadega.... aga jah :) siiski huvitab, ise vist mingi 50 kaupa suudan aeglaselt teha (VIST...pole kunagi proovind maksi )

Õige, ma tegin ükskord 270 kätekõverdust. 10x15 siis , 8x10 ja lõpus 2x20. Lõpus ei jõudnud üles suruda ennast ja järgmine päev oli rind valus :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab rohkem kes kõige rohkem kätekõverdusi suudab teha :( MINU jaoks on kätekõverdused olnud küll palju effektiivsemad kui rinna treening kangide ja muude asjadega.... aga jah :) siiski huvitab, ise vist mingi 50 kaupa suudan aeglaselt teha (VIST...pole kunagi proovind maksi )

Kui suur vahe on kätekõverduste tegemisel ja rinnalt surumisel? Et ta on ju loogiliselt täpselt sama asi? Ntks kui ma kaalun 70kg ja teen 10x10 seeria kätekõverdusi või ntx 50kg 5x10 seeria? siis kummast rohkem kasu? Rinnalt surumisel või siis kummal?

Tekst võib arusaamatu olla, aga loodan, et saate aru :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina isiklikult olen näinud inimesi kes suruvad oma 100 ära, aga kätekõverdusi ei jõua üldse teha...

Kätekõverdused on ju puhas vastupidavus. Muidugi saab neid teha aeglustatud varjandis ka. Nt. neg 5 sek ja pos 5 sek. Kuid palju selliseid nähtud, kes vingerdavad lamades 60 kg all nagu oleks 200 kg peal. Aga kätekõverdusi teevad 100-............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma hästi mäletan, siis sai kuskil 16 aastaselt ülestõstetud rinnalt 30-40kg, kaal oli midagi 60('ga)kg. Samas see ei olnud maksimum ja ei harrastanud rinnalt surumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätekõvertused olenevad vist ikka kaalust ka..... Sest kui oled mingi 90kg raske ja rinnalt paned ka 100 kg,siis ei jõua eriti kätekaid teha....kuigi 100kg läheb rinnalt ära :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi võiks teha teemad:

rekordid 15-aastaselt rinnalt surumises;

rekordid 17-aastaselt rinnalt surumises;

rekordid 18-aastaselt rinnalt surumises;

jne

Ülemisele: kätekõverdusi peaks ikka jaksama rohkem teha, kuna osa raskust jaotub jalgadele.

Ja kätekõverdused olenevad sama palju sinu kehakaalust kui rinnalt surumine kangi kaalust.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind huvitab rohkem kes kõige rohkem kätekõverdusi suudab teha :) MINU jaoks on kätekõverdused olnud küll palju effektiivsemad kui rinna treening kangide ja muude asjadega.... aga jah ;) siiski huvitab, ise vist mingi 50 kaupa suudan aeglaselt teha (VIST...pole kunagi proovind maksi )

sama siin olen teinud kätekõverdusi iga hommik ja vahest ka rohkem näiteks 2minuti jooksul 161x ja poole tunni ehk 30minuti jooksul 1186x.Muidugi se viimane on tugev rinna trenn.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama siin olen teinud kätekõverdusi iga hommik ja vahest ka rohkem näiteks 2minuti jooksul 161x ja poole tunni ehk 30minuti jooksul 1186x.Muidugi se viimane on tugev rinna trenn.

Mida sa tõmbled?Milleks see hooga siputamine hea on?

Sa tee parem 2 minutiga 10 kätekõverdust.Rahulikult,sügavalt ja pi-k-k-k-a-mö-öö-ööö-da.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 aastaselt ikka 105 sain üless(kaalusin kusagil 63kg) :) praegu 18 ja rekord 130kg ;)(kehakaal kusagil 69kg)

Muudetud kasutaja 2fast poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida sa tõmbled?Milleks see hooga siputamine hea on?

Sa tee parem 2 minutiga 10 kätekõverdust.Rahulikult,sügavalt ja pi-k-k-k-a-mö-öö-ööö-da.

Kui seda siputamist korraliku amplituudiga teha, siis see peaks loogiliselt vastupidavust andma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seda siputamist korraliku amplituudiga teha, siis see peaks loogiliselt vastupidavust andma :)

Kasutan seda siputamist ka ise soenduseks,aga meie kaasvoorumlane väitis siin,et siputamise puhul olevat tegemist tugeva rinnatrenniga ...

selleks peaks aga üliaeglane tempo hoopis parema efekti andma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×