Jump to content
madismees

üks käsi suurem

Recommended Posts

Mul on selline probleem, et vasaku käe triceps on suurem kui parema oma. Vahe pole küll katastroofiline, aga keha peaks ikka sümmeetriline olema. Treenin küll mõlemat kätt samade raskustega ja teen võrdse arvu kordusi, aga vasak ikka jõuab nagu rohkem. Ise olen paremakäeline. Mida peaksin tegema?

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on sama jama. Veider on ainult see, et kuigi parema käe triitseps on väiksem suudab see suuremaid raskusi tõsta ja vastupidavus on ka suurem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuse sooritamist alusta nõrgema käega, tee maksimumini ja siis tee tugevama käega, aga mitte rohkem kui nõrgemaga.

Samas võib viga ka olla harjutuse tehnikas.

Muudetud kasutaja Asjalik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see vist mitmete spordialadega (nt tennis, lauatennis, sulgpall) tegelejate probleem. Mul siiani parema käe biitseps ja parem õlg teisest suurem veidi, kuid erinevus on enam kui 2 aastaga peaaegu et kadunud, kuid jõudu on jah paremas käes rohkem. Mis muud kui tuleb nõrgem käsi järele aidata nt suurendades intensiivsust just sellele käele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin trenni tegemist u4 aastat tagasi. Oli vasak õlavars siis 1cm väiksem ja on ka nüüd. Mind see ei häiri kuna vahet pole märgata.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×