Jump to content
Arnold

Juhuslik valik pilte EM 2007, Baku !

Recommended Posts

Saabusime koondisega täna alles keskpäeval koju ja magamata öö oni oma töö teinud.

Täna jõuan ainult mõned üksikud juhuslikult valitud pildid välja riputada.

Selle nädala jooksul tuleb ka suurem galerii, kokku tegin üle 2000 pildi,

galeriisse muidugi ainult õnnestunumad.

post-17-1178558103_thumb.jpg

post-17-1178558115_thumb.jpg

post-17-1178558130_thumb.jpg

post-17-1178558158_thumb.jpg

post-17-1178558167_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pildid on minuarust küll väga hea kvaliteediga. Venelased olid ikka kõvas vormis küll.

Huvitav miks Eestlastel ei ole sellist "purki" millest Ott oma blogis kirjutas ja millest ühiselt süüa, tõsi ma sööks oma lusikaga, aga kui kõik sööks sööksin ka ise. :)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav miks Eestlastel ei ole sellist "purki" millest Ott oma blogis kirjutas ja millest ühiselt süüa, tõsi ma sööks oma lusikaga, aga kui kõik sööks sööksin ka ise. :)

Eestlastel on see purk täiesti olemas, aga sellepärast te Otiga neist rohumeestest 12 korda kõvemad tegijad oletegi, et te sellest purgist ei söö. Nii lihtne see asi ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestlastel on see purk täiesti olemas, aga sellepärast te Otiga neist rohumeestest 12 korda kõvemad tegijad oletegi, et te sellest purgist ei söö. Nii lihtne see asi ongi.

Kõva kompliment, tänan! Imestama paneb aga see, et on veel keegi kes usub kemmivaba muskli võimalikkust. No eriti minu puhul, minu "mineviku" puhul. Võtan seda suure austusavaldusena ja tänan veelkord!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vene koondis , kus on nende sala pott ?

Arvata on et sellest potist võeti viimane, pöörati veel pahupidigi ja igaüks sai vennalikult jagades seda veel limpsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×