Jump to content
rantel

Kukekannus

Recommended Posts

Mul oleks küsimus et mis sorti aeroobset tegevust saaks kodustes tingimustes harrastada seoses kukekannusega.

Jooksmisest peaks loobuma.

Kas kellelgi on olnud ja kui on olnud siis mis oled teinud et lahti saada, ja mis sorti trenni vahepeal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tehke pliiz mulle üks asi selgeks, ma olen veel loll, et mis asi see kukekannus on :D kukkekannus on lill aga mis sellega jooksmisel pistmist on

Muudetud kasutaja intsu007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kukekannus on selline väikeste lillade õitega taim, mis kuulub samasse perekonda mis ülane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käisin siis mina ka ortopeedi juures jutuga et kannad hakkavad pikemat aega(30 min) koha peal seistes valutma seda siis magdaleenas, tehti ka kandadest pildid, arst siis ütle et tema ei näe siin midagi, et kõik on korras, et vist on varased kukekannused, et tema soovitab ainult jääkotti kandade alla, olin päris pettunud, arstid õpivad oma eriala 7 aastat (mõni) ja siis soovitab jääkotti? ole meheks, ega pole lahendust siiani leidnud, olen ostnud ka igast spetstaldu aga halligi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul hakkas kandade valu(eriti vasaku) peale sellest kui töötasin 2 aastat trükkalina püstiseistes.

Mitu kuud peale püstiseisva töö lõpetamist hakkasid ikka jalad valutama isegi 0,5-tunnise jalutuskäigu peale.

Arst tegi röntgenpildi ja ütles, et ah siin ei ole erilist midagi ja soovitas jalanõusid vahetada.

Ostsingi siis võlviga normaalse tallaga ja külgedelt toetavad kingad. Nüüd kuu aega hiljem on jalad juba peaaegu normaalsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×