Jump to content
plx

Kõhnaks kuuga

Recommended Posts

Kas on võimalik saada ühe kuuga 5-7 kg kergemaks ilma mingite valutavate lihasteta? Olen 12 aastane ja kaalun 54 (kohutav ex?) Pikkust on mul 161cm ja rinna üm on 81cm, võõkoht 74cm ja puus 89cm. Kehaline vorm on paha ja ega ma eriti kehalises midagi teha ei jaksa. Eesmärgiks on siis peenemaks saada, kõhnaks jääda ja omandada aktiivne eluviis. Ennast alati vormis hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne hommikusööki tuleb käia 3X nädalas jookmas distantsi pidevalt tõstes aga mitte vähem kui 40min ja rohkem kui 90min korraga. Juua enne jooksu 10 minutit tass kohvi-suurendab 2X energjavahetust. NB suuremosa kallitest rasvpõletus toidulisanditest on kofeiini baasil valmistatud ja töötavad sisuliselt samuti. Toidulauale piimatooted. Peale trenni kohe süüa mitte organismi näljutada taastusainetega. See ongi kõik lihtne ja loogiline...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugupeetud RAIKS. Kas hommikusöögi eelse jooksu võiks ka kepikõnniga asendada? See pidavat ligikaudu samapalju kulutama. Ja kui enne jooksu/kõndi teha 30 min. võimlemisharjutusi kas siis võiks miinimumist alla lasta ja näiteks ainult 30 min. jooksu/kõndi teha?!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelnevalt sai lugeda et hommikul jooksmine voi kepikond.aga mis kellast peab yles siis tusma kui minul näiteks kool hakkab juba 7.40.tegelikult 10 varem pean kohal olema sest siis saame koolikyydile ja soidame teisekooli.

kes jakasb siis nii vara yles tousta et minna veel jooksma ja sii skoikide tegevustega valmis jouda.kell 5?? ja siis olla läbi kurnatud??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida te siin räägite.. imestama paneb kuidas kaalutakse nii noorelt rasvapõletajaid.. mees kui sa 12 aastane oled siis ära põe midagi. .. mul on palju sõpru kes olid sinuvanuselt nagu onu sämm aga nyyd on korralikud ja isegi kõhukad väljas.. niiet tee ainult korralikult trenni.. siin ei käi asi mingi kuukesega... pead varuma kannatust ja tahtmist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jajah, ega siin kahe päävaga kilosid alla ei saa. hommikul ma jooksmas käia ei jõua. Niigi on mul veel kolm huviringi peaaegu iga päev ja tennises käin ka juba natuke üle aasta. tuemusi lihhtslat pole. Ja see tennisetrenn on juba kallis. Ja võhma sellest juurde ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas raskuste tõstmine oleks kasulik. Saaks kätekõverdusi ka siis lõpuks teha=D (kehaline on mu halvim külg, seega kultuurne tegevud (muusika, kunst) kõige parem)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on hämmastav millised inimesed on. tahavad häid tulemusi saada aga vaeva selleks näha ei taha. räägite siin et tegelete hoolega kultuuriga ja mille kõige veel. mõtetu jutt. iga kultuurne inimene teab et kui midagi tahta siis tuleb selleks ka vaeva näha. ei sa ju näiteks võõrkeelt selgeks yhe kuuga. keele omandamine võtab rohkem aega. kuu ajaga saad ehk algtõed keelest selgeks. ja hea kehalise vormi saavutamine ei erine keeleõppest mitte kuidagi. tulemuse saavutamiseks on vaja aega, tahtmist, pysivust. tahad sa seda tunnistada või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda aja asja ma ei tunnista. Õpin Soome keelt mingi x õpiku järgi ja see lähewb mul juba üsna soravalt. Nii, et kui pingutada, siis saab kõike kiiresti ja hästi. ( ka laulmine, joonistamine ja meisterdamine oleneb vaid innust ja tahtejõust. Ei millestki muust peaaegu)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilma alguses valutavate lihasteta suht raske tulemustega trenni teha ;) ja selles vanuses veel eriti on igasugused dieeedid üsna ohtlikud. ja ikka järjepidevus tähtis on, peamine et millalgi alustad ja siis rahulikult ja järjekindlalt teed. küll siis ka tulemusi varsti näha on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa. ega lihhsalt. Alguses on natuke raske. Pärast on palju parem jällegi. spordiga üle pingutamine ja tulemuseks vaid kõik kohad valusad. Eks ikka tasa ja targu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

amazon.ee - need kaloritabeli, foorumid, harjutustepangad ja üldse, kogu see koht on nii inspireeriv (maksimaalsed kiidusõnad) et tekkis huvi end käsile võtta. Ja nüüd olen kaotanud tänu toitumise jälgimise, natukese ujumise, kõndimise ja kodutrenniga alla kuu ajaga ilma suurema vaevata 5 kilo. Jube rahul eluga ;)) ma arvan et sa peaks ka põhjalikult läbivaatama toitumise ja natuke rohkem liigutama. püsivus viib sihile, ausalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×