Jump to content
MEE

Ja kus Sina töötad?

Recommended Posts

Talunik. Pean kitsefarmi ning kasvatan suhkrupeeti. Uue lauda ehitus veel pooleli, aga loodetavasti selle aasta juuli alguseks saame juba loomad sisse viia ning plaanis ka Hollandist uued tuttkõrv pikakarvalised keerdsarvsokud tõuarenduseks sisse tuua. Järgmisena plaan vana silomasin uue vastu vahetada ja hakata laiendama kitsepiima projekti, kus uuest õppeaastast saaksid kõik Põlvamaa lapsed lõunaks klaasi tasuta kitsepiima. Samuti plaan tootma hakata ka rasvata kitsepiimajogurtit kulturistidele, aga turu-uuringud selles suhtes veel käivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Talunik. Pean kitsefarmi ning kasvatan suhkrupeeti. Uue lauda ehitus veel pooleli, aga loodetavasti selle aasta juuli alguseks saame juba loomad sisse viia ning plaanis ka Hollandist uued tuttkõrv pikakarvalised keerdsarvsokud tõuarenduseks sisse tuua. Järgmisena plaan vana silomasin uue vastu vahetada ja hakata laiendama kitsepiima projekti, kus uuest õppeaastast saaksid kõik Põlvamaa lapsed lõunaks klaasi tasuta kitsepiima. Samuti plaan tootma hakata ka rasvata kitsepiimajogurtit kulturistidele, aga turu-uuringud selles suhtes veel käivad.

Kui aus olla siis ma ei saanudki aru kas rääkisid tõsiselt või ajasid pada :lol:;) Et siis nagu ? Kitsed ja peet ikkag? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minul kitsepiima ja liha avstu küll miskit halba öelda,kuigi spetsiifiline maitse on.mina sööks ükskoik mis liha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui aus olla siis ma ei saanudki aru kas rääkisid tõsiselt või ajasid pada :lol:;) Et siis nagu ? Kitsed ja peet ikkag? :D

Kui see nali ei olnud, siis meie oleksime ka kitsepiima huvilised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Talunik. Pean kitsefarmi ning kasvatan suhkrupeeti. Uue lauda ehitus veel pooleli, aga loodetavasti selle aasta juuli alguseks saame juba loomad sisse viia ning plaanis ka Hollandist uued tuttkõrv pikakarvalised keerdsarvsokud tõuarenduseks sisse tuua. Järgmisena plaan vana silomasin uue vastu vahetada ja hakata laiendama kitsepiima projekti, kus uuest õppeaastast saaksid kõik Põlvamaa lapsed lõunaks klaasi tasuta kitsepiima. Samuti plaan tootma hakata ka rasvata kitsepiimajogurtit kulturistidele, aga turu-uuringud selles suhtes veel käivad.

Mis sa siin ikka uurid, tee valmis ja müüki. Võib olla kasulik lugemine, eriti pane tähele lõpus 2. punkti.

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=...bb-966dfcc01407

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul hoopis seesugune küsimus, et ega keegi ise või lähem tuttav auto keretöödega ei tegele? Oleks vaja paar väikest mõlgikest likvideerida ning tiba värvida. Asi võiks olla loomulikult nii mõistliku hinnaga, kui võimalik:)

Tore, kui leidub keegi seesugune inimene, kes saaks abistava käe ulatada.

Kes saab aidata, saatku vastus palun postkasti.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest trehvi

Üliõpilane Hollandis.. viimane aasta algamas, eks siis vast mingi ameti peale..

Kui Vend Vähk tõsiselt kitsepiima ja jogurtit teeb siis arvan, et mu paar peakokast sõpra tahaksid tutvust teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kent kle, ma heameelega tuleks haljastustööliseks. Ma just viimasel ajal olen otsinud selliseid pakkumisi, nii, et väga täppi läks su postitus. Tugev, ilus ja tore olen. kirjuta mulle triinum@hotmail.com ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×