Jump to content
tripl eks

Aidake metaanipanijatele ära teha!

Recommended Posts

hehe naljamees oled... sa võta nüüd kätte ja mine loe parem ise natuke, mis nende ajakirjuade kohta räägitakse. üks väga hea artikkel on nt bodybuilding.ee-s

juhul kui tõesti nii kumm oled ja keegi pole sulle rääkinud, siis võin ju sulle ise öelda: neis ajakirjades räägivad ja annavad nõu steroidiögijatest lihasehunnikud, kelle treening kavad, toitumisplaanid jm ei sobi kohe mitte kuidagi tavaharjutajale. kuluta jah oma 500kr kuus, et seda mõttetut saasta osta (millest üle poole ajakirja on reklaamid) ja treeni aga edasi. veel teadmiseks, et need ajakirjad ongi tegelikult suurimate toidulisandi valmistajate omandid ja just nemad topivad sinna sellist saasta, et inimesed arvaksid, et oi bljaa, nüüd hakkab muskel tulema. uuri natuke elu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule muc sinu taolised pubekad risustavad seda foorumit, arvan kui mina hakkasin kulturismiga tegelema olid sina alles kuskil kotikeses kõlkumas ja ei osanud arvata et siia ilma sünnid. Ma ei hakkaki mingi võhikuga ja kitsa silmaringiga pubekaga vaidlema. Arvan ,et tean treeningust ja toitumisest sinusugusest tatninast kindlasti kümmekorda rohkem ja kui tahad sellel teemal arutada võid mulle külla tulla või võin ise sinu tegemisi kaema tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njah, igati huvitav...

njaa, ehk tooksid mõned lõigud/laused välja, mis minu pubekalikkuse esile toovad, vaataksin need hea meelega üle ja üritaksin parandada end:) hmmmm, kahtlane, ei ütleks, et oleksin seda foorumit risustanud ka just. ja veel kui sa oled ise nii kõva kulturismi mees, siis ehk oled isegi steroidi mugija? ei väida midagi, sest ei tunne sind, kuid see võimalus ju on...

ehk tõesti kui oled nii kaua treeninud siis sina juba saad taoliste kavade järgi treenida, kuid siiski nagu ütlesin, tavatreenija mitte. sirvisin just paar kuud tagasi natuke FLEX`i ja mis ma nägin: Lee Priest oli visanud ühe biitsu treenimise kava. ok, kõik on tore, kuid kui mees soovitab teha viis harjutust biitsule ja veel räägib ise juurde, et mida rohkem, seda paremini kasvab, siis paneb ikka natuke kõhklema küll. ja muide see jutt, mis eelmises kommentaarides rääkisin, on puhta tõsi, imelik lihtsalt, et kui ise nii pika ?taasiga mees oled, siis ei tea selliseid asju. sirvisin siin just natuke taas FLEX`i ja hullem veel, pea igal leheküljel on reklaam, isegi kui üritatakse natuke tarka juttu ajada ja näidatakse paari musklimeest, siis ikkagi on vendadele küljepeale või seljataha topitud toidulisandi reklaam. selliseid tõsiseid usutavaid lugusid on väga vähe. muideks ostsin ise ka kunagi neid iga kuu...

ja usu mind, ma pole ise ka mingisest vaidlusest huvitatud. võid seda kommentaari kommenteerida veel ja sõimata natuke, kuid vaidlema ma sinuga küll ei viitsi hakata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle kui viicid viska siia kah yx.. ole mehex RUSIKAS.... hehee kle kuldasr nyyd tahad ise seda programmi.. just pidid kellelegi myyma ju enda oma.. keegi ei tahtnud ve.... siin ollaxe sõbrad ja jagataxe infi niisama.. so..sry

tannikas@one.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saada mulle oma kuulus püramiid ,Rusikas.Mu meiliaadress on:Taavi.xxx.001@mail.ee.Selle püramiidiga on kahe otsaga asi see ei pruugi kõigile sobida,igaüks peab oma leidma...

Tuttav(u 10 a jõusaalis käinud vend)andis niukse:püramiidis on 10 seeriat 1. meses seerias on 10 kordust,2.ses seerias 9 kordust ja raskust tõstad 2,5 kg jne 10.es läheb umbes 80-90% maximumist ja üks kordus .

Kes suudab tehku järgi ,aga sõber on "Schwarz 2" ka....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1.See pole minu surumisprogramm

2.9inimest 10-st on parandanud sellega oma surumise tulemust

3.See eeldab korralikku ja stabiilset treeningut

(näit. mehel kes kavatseb 2xnädalas trenni teha, pole üldse mõtet seda proovida).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×