Jump to content
tripl eks

Aidake metaanipanijatele ära teha!

Recommended Posts

..pole eriti usku, et te kõik siin viis korda näalas selle kava järgi teeksite.. Tõesti, võibolla eksin, aga selline tunne on lihhsalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Kaido, kui juba andmiseks läks ehk saadad siis mulle kah. Vaataks kah üle. Ja kui kunagi liigesed terveks saavad, siis prooviks kah, kuidas ta mulle istub.

Aitäh!

manta666@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

prooviks isegi hea meelega seda püramiidi! ja üks küsimus- sa ütled, et see pole sinu surumisprogramm; ma eeldan, et see kava pole sinu väljamõeldud, ehkki treenid selle järgi? ette tänades sind abi ja vaeva eest! tony0@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Ära iialgi lükka homse varna seda, mida võid teha täna.

2. Ära iialgi tülita kedagi teist asjadega, mida võid ise ära teha.

3. Ära iialgi kuluta raha enne , enne kui see sul olemas on.

4. Ära iialgi osta midagi niisugust, mida sa endale ei taha, ainult sellpärast, et see on odav; see läheb sulle kalliks maksma.

5. Uhkus läheb meile kallimaks maksma kui nälg, janu ja külm.

6. Me ei ole kahetsenud seda, et oleme liiga vähe söönud.

7. Unusta mineviku vead ja rõhu suurematele saavutustele tulevikus.

8. Ollgu su nägu alati rõõmus ning kingi naeratus igale elavale olendile, keda kohtad.

9. Kuluta nii palju aega iseenda paremaks muutmiseks, et sul ei jätkuks seda teiste kritiseerimiseks.

!0. Ole võimalikult suuremeelne murede suhtes, üllameelne viha suhtes, tugev hirmu jaoks ning selleks, et mitte lasta hädadel esile kerkida.

Thomas Jefferson

Neid tõdesid järgides, panete kindlasti metaani meestele ära !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui hakkad Priesti või kellegi teise treeningkavas kahtlema proovi õige ise järgi. Kui sa tõesti oled jõusaalis juba vana tegija siis peaksid teadma, et EI OLE olemas ühte universaalset treeningprogrammi. Kahjuks või õnneks on see nii, et meie kõikide kehad reageerivad treenimisele erinevalt. Olukorras, kus oleks olemas üks universaalne programm, mis sobib kõigile, siis oleksime juba kõik ideaalkehale päris lähedal, või mis? Ise olen M&F lugenud ca 5 aastat (muuseas tellides ei tule see kallis) ja leidnud sealt palju häid treeningkavasi ja toitumisnõuandeid, mida olen jälginud.

Rohkem tolernatsust võiks ikka olla, mitte laita teiste ideesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rusikas vist ei viitsi saata... panin ammu juba oma maili siia... aga nuh kes on juba kätte saanud selle kava võixid ju panna selle siia üles? on siis raske v?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×