Jump to content
Vanseria

Heh, tere

Recommended Posts

Mis proteiin või massiisaja oleks mulle sobiv.

Kaalun: 66kg.

Pikkus: 180cm.

Mängin jäähokit. Suve plaanin käia nädalas 4 korda saalis.

Kaalun vähe kuna ainevahetus on kiire.

Suured tänud : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis proteiin või massiisaja oleks mulle sobiv.

Kaalun: 66kg.

Pikkus: 180cm.

Mängin jäähokit. Suve plaanin käia nädalas 4 korda saalis.

Kaalun vähe kuna ainevahetus on kiire.

Suured tänud : )

'

sellise pikkuse juures sellise kaaluga meest on raske ette kujutada sest ma ise olen sama pikkuse juures poole raskem. soovitaks sul aind süüa ja süüa ja valimatult lause kõike õgida, eelkõige valk ja siis muud ka kõike peale!

aga toidulisadest... eks sobivad kõik proteiinid ja massilisajad-vastavalt rahakotile vali

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jäätis on üks parimatest.

liitris oli vist 1600kcal

ja saab mõnes kohas lausa 10 eek eest

samas, kui massilisaja 1600kcal jaoks pead kulutama kuni 50.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nojah ikka tavaline kodune söök on parim selles suhtes aga kui saalis hakkad käima vöid vötta siit massilisajaid ja proteiine, kasuta otsingut ,kindlasti on erinevate toodete kohta siin arvamust avaldatud ning samuti poes toodete all on arvamused ,loe neid ka.Aga eks köik tuleb ajaga nii ,et ära oma lootusi kohe hellita väga.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pelmeenid ja moos, pasteet ja maksakaste kartulitega, grillvorstid, juustusai ja magus kohupiim, jogurt, kanakoivad, pannkoogid kohupiimaga, munad ja piim, igasugused helbed, kalapulgad, peedisalat majoneesiga, keefir ja kohukesed, kohupiimavorm, grillliha ja muidu praad, juustusupp ja limonaad on v head massilisajad :P . tarvitan ega kaeba aga siit neid vist ei saa. jõuka_lemps kindlasti soovitaks kui ta veel elus oleks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jäätis on üks parimatest.

liitris oli vist 1600kcal

ja saab mõnes kohas lausa 10 eek eest

samas, kui massilisaja 1600kcal jaoks pead kulutama kuni 50.-

Kondentspiim sisaldab ka hullult kaloreid, seega kes tahaks massi kasvatada siis oleks mõtekas seda süüa kui suure kalori pommina ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siinsetest pakkumistest ma valiks ikka massilisajana toidulisandi, tervislikum igatahes kui šokolaadi nöost sisse ajada! :P Kuid "maritil" oli üsna ammendav vastus, pelmeenid ja kalapulk oleksid ideaalsed, nii valk, süsiveskud kui ka rasv olemas! Siiski kõike sööge mõistuse piires! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks see massilisaja siis niiväga tervislik on?????

eesmärk ikkagi ka rasvaga kaalus juurde võtta

üks variant oleks veel vist viinamarju enne magamaminekut kühveldada

minul oli näiteks liiga edukas massiperiood nende öiste jäätisesöömistega, pean hoogu maha võtma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks see massilisaja siis niiväga tervislik on?????

eesmärk ikkagi ka rasvaga kaalus juurde võtta

üks variant oleks veel vist viinamarju enne magamaminekut kühveldada

minul oli näiteks liiga edukas massiperiood nende öiste jäätisesöömistega, pean hoogu maha võtma

Aga ei ole siis või? Minusilmis igatahes on! Kui teil on mingid andmed mis näitavad, et kumb siis kasulikum on ja sealt tuleks välja ka see, et hunnik šokolaadi on tervislikum kui nn massilisaja siis ma pean oma viga tunnistama ja hakkan ka šokolaadi kugistama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei väida et hunnik šokolaadi on kasulikum kui massilisaja, aga teatud piires on ka šokolaad kasulik, loomulikult just tavaline, mitte mingite täidistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no hunnikute viisi šoksi sisse ajada ei ole kindlasti kasulik, aga seda tavapärasest rohkem süüa mõnda aega ei tee ju liiga, mõni kilogi tuleb.

Aga üldjuhul ma soovitaks ikka rohkem tavatoitu süüa, toidulisade peale tule siis kui tõesti muidu hakkama ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×