Jump to content
maleva

ht-r

Recommended Posts

Kasutan seda toodet, 2 korda olen tarbinud ja see toode pani mind higistama jubedalt. Olen koolis ja lihtsalt higi jookseb mööda nahka alla.

On see normaalne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks Parimaid toidulisandeid mida olen kasutanud!

No kui sa ikka trenni teed siis peabki higi voolama.

KUI TA ON KOOLIS LIHTSALT JA HIGI JOOKSEB NING SELLIST PROBLEEMI POLE ENNEM OLNUD,KUIDAS SA SAAD ÕELDA,ET SEE NORMAALNE ON???

Einooo Tere Hommikust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUI TA ON KOOLIS LIHTSALT JA HIGI JOOKSEB NING SELLIST PROBLEEMI POLE ENNEM OLNUD,KUIDAS SA SAAD ÕELDA,ET SEE NORMAALNE ON???

Einooo Tere Hommikust!

Rahu, ainult rahu, ega me Tõnismäel ei ole.

Aga toote tarvitamise soovitaks kindlasti pooleli jätta, juu siis mõni koostisosa ei sobi (või mitu). Kui suure koguse seda võtsid ?

Pea vähemalt natuke vahet ja proovi siis uuesti , äkki sul mõni haigus vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osade toodete puhul peab kasutama nn kaardistamise süsteemi, tavaliselt küll veidi kõvemat sorti toodete puhul, NO tooted jne

seal soovitatakse võtta pool annust ja kui sellel kõrvalnähtusid pole, siis täisannus

ma arvan et sa võiks teha samamoodi, võtta mingi aeg pool, ja kui keha ära harjub, siis terve annuse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
osade toodete puhul peab kasutama nn kaardistamise süsteemi, tavaliselt küll veidi kõvemat sorti toodete puhul, NO tooted jne

seal soovitatakse võtta pool annust ja kui sellel kõrvalnähtusid pole, siis täisannus

ma arvan et sa võiks teha samamoodi, võtta mingi aeg pool, ja kui keha ära harjub, siis terve annuse

See kord ei esinenud enam kõrval mõjusi..loodame et nii jääbki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×