Jump to content
kiirus

Triitsepsi v2limise osa treening

Recommended Posts

Sellin ekysimus et olen t6siselt treeninud triitsepsi ja olen juba rahul,aga nyyd tahaks v2ga panna suurema koormuse v2limesele osale( mis ulatub kyynarnukini).Tundub et mu enamus harjutused kasvatavad tagumist poolt.Kysimus on mida peetakse tagumiseks/sisemiseks ja keskmiseks osaks? Ehk keegi annab pisut infot v2limise osa treeninguks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellin ekysimus et olen t6siselt treeninud triitsepsi ja olen juba rahul,aga nyyd tahaks v2ga panna suurema koormuse v2limesele osale( mis ulatub kyynarnukini).Tundub et mu enamus harjutused kasvatavad tagumist poolt.Kysimus on mida peetakse tagumiseks/sisemiseks ja keskmiseks osaks? Ehk keegi annab pisut infot v2limise osa treeninguks.

http://www.bodybuilding.com/fun/triceps.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen avastanud, et kui teha seda "Bench Dips" korrektselt ja suurte raskustega sii triitsa areng on tohutu... ise olen pm selle harjutuse peal triitsa üles ehitanudki :lol: ISEGI kui mõni pudulojus arvab, et miks ma seda "mõttetut" harjutust teen :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Triitsepsi kõige välimist osa nimetatakse külgmiseks peaks ja seda peaks saama enim mõjutada järgmise harjutusega:

LINK ja igasugused tagant surumised.

See osa, mis küünarliigeseni ulatub, on pikk pea, mida saab mõjutada hästi ploki alla surumisega althaardes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×