Jump to content
sanzs

valgujook enne magama minekut

Recommended Posts

Joo parem keefiri v petti

mina tarbin kodujuustu ja tuunikala segamini enne magama minekut,seal normaalne kogus rasva ja küllaltki vähe süsivesikuid ning ka ju kaseiini kodujuustus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

valgusheigist enne magamaminekut siis lihtsustatult niipalju: kui sa oled kiire ainevahetusega, siis lase käia. vastasel juhul võtad lihtsalt kaalu juurde, põhiliselt rasva arvelt! pärast näed jälle kurja vaeva sellest rasvast lahti saada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks?

kuna pähklid/seemned sisaldavad imeväikeses koguses süsivesikuid ning kasulikke rasvu, samuti mineraalaineid: magneesiumi, tsinki, rauda. Ma ei taha öelda, et neid võib peotäitega sisse kugistada, vaid et näljatunde tekkimisel võib ühe kerge peotäie ära süüa küll, midagi hullu ei juhtu, ka dieedi ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuna pähklid/seemned sisaldavad imeväikeses koguses süsivesikuid ning kasulikke rasvu, samuti mineraalaineid: magneesiumi, tsinki, rauda.

Tubli, et sa ikka tead mida raagid, aga teatud pahklitest(inida pahklid) v6iks eemale hoida, eriti dieedi ajal ja enne magama minekut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tegid seda tahtlikult v6i mitte?

Tegi mis tegi, aga väga õigesti tegi (juhul kui tegemist oli aeglase valguga). Une piisava kogupikkuse juures võimaldab korraks üles ärkamine GH'd aktiviseerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegi mis tegi, aga väga õigesti tegi (juhul kui tegemist oli aeglase valguga).

Ma kysin temalt kysimuse ja ootasin temalt vastust, ei ole vaja mind quotida, sest vastupidist ei ole ma vaitnudki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kysin temalt kysimuse ja ootasin temalt vastust, ei ole vaja mind quotida, sest vastupidist ei ole ma vaitnudki!

Ma pole ju väitnudki, et sa vastupidist väitnud oled. Mainisin lihtsalt ära siin olulise info, mida mõni teemalugeja võibolla veel ei teadnud. Vabandust kui ma võtsin sult ära selle lõbu, et sa sokraatilisel meetodil mingit tüüpi, keda n00biks pead foorumis peedistada saad jälle...

Pealegi on ta su küsimusele juba vastanud: sa küsisid, kas ta tegi seda tahtlikult või mitte. Kui ta ütles, et ärkas öösel üles, selleks, et valgujooki juua, siis selles lauses sisaldub juba info, et ta tegi seda tahtlikult. Oleks väga raske vastu tahtmist või tahteliselt mitte kontrollitud tegevusena öösel üles ärgata JA valgujooki juua. See kas ta tegi seda intuitsiooni põhjal, et nii on õige, või oli kuskilt selle kohta midagi uurinud, see on juba teine küsimus.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust kui ma võtsin sult ära selle lõbu, et sa sokraatilisel meetodil mingit tüüpi, keda n00biks pead foorumis peedistada saad jälle...

Oleks väga raske vastu tahtmist või tahteliselt mitte kontrollitud tegevusena öösel üles ärgata JA valgujooki juua.

1. See mis sa ylal vaitsid on sinu puhtalt ettekujutus!

2. Talitan ise sama moodi ja juba enne seda kui teadsin et öösel valgu tarbimine kasuks tuleb ja k6ike seda vastu tahtmist, kuna uni lihtsalt laheb ara ja keha n6uab toitu!

Ei soovi siit midagi edasi aretada, kuna oleme teineteist valesti m6istnud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegi mis tegi, aga väga õigesti tegi (juhul kui tegemist oli aeglase valguga). Une piisava kogupikkuse juures võimaldab korraks üles ärkamine GH'd aktiviseerida.

Ma loodan et ma vägat lolli küsimust ei esita aga mis see GH on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes ei jõua ma ära oodata millal ilmub veel viimast lihvi saav raamat kulturismi sõpradele. See raamat peab saama kohustuslikuks kirjanduseks KÕIGILE. Ma loodan, et siis jäävad ära paljud mõtetud vaidlused ja diskusioonid nii treeningu- kui ka toitumise osas. Nii, et olge valvel !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis need indiapähklid siis nii pahad on :lol:

Nad ei ole nii pahad, kyll aga sysikate(suhkru) sisaldus on tunduvalt k6rgem v6rreldes teiste pahklitega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei jõua ma ära oodata millal ilmub veel viimast lihvi saav raamat kulturismi sõpradele. See raamat peab saama kohustuslikuks kirjanduseks KÕIGILE. Ma loodan, et siis jäävad ära paljud mõtetud vaidlused ja diskusioonid nii treeningu- kui ka toitumise osas. Nii, et olge valvel !

Ole ikka optimist! :lol:

Absoluutset tõde kahjuks ei ole olemas. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes ei jõua ma ära oodata millal ilmub veel viimast lihvi saav raamat kulturismi sõpradele. See raamat peab saama kohustuslikuks kirjanduseks KÕIGILE. Ma loodan, et siis jäävad ära paljud mõtetud vaidlused ja diskusioonid nii treeningu- kui ka toitumise osas. Nii, et olge valvel !

Tore.

Siis on kõik ühes kohas ja paberil must-valgelt kirjas. Mulle meeldib poole kohaga vanakoolimehena ikka raamatust lugeda, siis jääb paremini meelde ka ja ei pea mõtlema, kas see artikkel nüüd jälle mõne toidulisandifirma reklaam ega tippkulturisti liialdus ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×