Jump to content
jrx

Team Quest circuit training

Recommended Posts

Ahjaa... mida ma tahtsin öelda on see, et (mitte just konkreetse kava vaid sellelaadsete kavade kohta) on, et nendega ON VÕIMALIK massi ka ehitada. No tuleb juurde lihtsalt :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Squat + Push press peavadki olema nagu Randy tegi - üksteisest täiesti lahus. Loogilisem oleks kuidagi teha seda harjutust nagu thrusterit (surumine kasvab otse sama hooga kükist välja). Või mis sa arvad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti kahe harjutusena. AGA ise tegime ilma jalgade asendit muutmata. Harjutus on Squat + push press (mitte thruster). Võtsime selle TQ dvd pealt:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin nende väikeste poiste raskustega teha, mida sa seal kirjeldasid ja surin täiega. :lol: Vastupidavust ikka napib. Ilmselt võtan esialgu kuuks ajaks korra nädalas kavasse. Uskumatu, et poole tunniga saab ennast nii ära tappa. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma väikese jõusaalikarjääri jooksul on proovitud ka teisi full-body rutiine. Kava, mida süsteemselt saaks mingiks splitiks lugeda, ei ole ise kunagi teinud. Paar mu vana kava on siin foorumis ka kuskil üleval...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin ära täna selle Jrx'i märgitud raskustega (julgesin ennast hästi treenitud noormeheks pidada). Aga kuna käisin sõbraga, ja tegime korda-mööda siis läksid vist puhkepausid liiga pikaks (ca 3 minutit) ja sellist surnud tunnet nagu ootasin ei tulnud kahjuks. Aga muidu võttis ikka päris läbi, eriti just neljas sett. Õlad olid eriti läbi, ja trapets ka päris väsinud ning higi ilusti voolas. Jalgu tundsin siis väsinuna kui pärast trenni trepist üles läksin.

Võtan ka korra nädalas omal kasutusse aga proovin teine kord väiksemate pausidega teha. See on selline hea intensiivne asi, hetkel püüan just kaalu langetada, ehk aitab kaasa. Õlgu eriti eraldi ei viitsi treenida ka, ehk sellest õlgadele kord nädalas piisab. Tänud kava eest Jrx!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tarmps - kuna kava kogupikkuseks läheb ainult ca 15-20 minutit siis sõbraga koos soovitan teha nii, et kõigepealt teeb üks terve kava (teine aitab raskuseid vahetada, ulatab joogipudelit jne) ja siis teine. Nende minutiliste pauside hoidmine minutilistena on päris oluline...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti on see hea treening, kui sa tahad võimsaks sõdalaseks saada, aga ma olen suht kindel, et massi sellise kavaga ei saa.Seal videos see mees ütles jah algul, et kindlasti paljud tahavad sellist vormi nagu sul, aga couture on ju mingi 30 aastat peaaegu spordiga tegelenud ja tõonäoliselt enamikel mehepoegadel pole 30 aastat aega, et selline vorm saavutada vaid nad tahavad seda paari aastaga, niiet sellised mehepojad võiksid siiski klassikalise kulturismi split-treeningu juurde jääda.Ega kõik mis lihased läbi võtab ei pane neid kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on see, et periodiseerida tuleb. Teine asi on see, et alguses tuleb ka sellise (või teiste sellelaadsete) kavaga massi (läbiproovitud värk) ning MÕNEDEL inimestel ka hiljem. Kolmas asi on see, et kas ja kuhu maani on mass funktsionaalne - smõttes, et kaaluklassidega alas ei ole teatud hetkest enam eriti kasu lihaslihasmassist, sest kaotad liikuvust ja vastavas kaaluklassis jääd pikkusega rämedalt alla.

Loomulikult kui eesmärk on kulturism, siis tuleks kasutada kulturismimeetodeid (koos vastavate lisanditega ja värki), ent kui eesmärgiks on lihtsalt üldiselt hea vorm, siis tuleb enda jaoks defineerida, mis see hea vorm on ja siis vastavas suunas töötada.

Kellele kuidas. Ma siin kunagi tõin näite ühest tüübist, kes vist tegi korra nädalas full-bodyt ja nägi välja suurem kui mõni kulturist. Huvitav materjal on näiteks see, kuidas treeniti filmi 300 jaoks - ma arvan, et enamike inimeste jaoks on see füüsis eelistatum kui tippkulturisti oma. Minu jaoks isiklikult ongi natuke naljakas, kuidas inimesed, kes sellist vormi tahavad, hakkavad tegema jõud-mass-reljeef ja elavad pidevas mass-dieet tsüklis ja... anoh... see on offtopic juba.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ma tahaks küll teada kuidas muistsed spartalased agoget tegid, ma tean, et gerard butler oli juba ammu enne seda filmi heas vormis ja ta nägi sellega aastaid vaeva.Osad neist kasutasid kindlasti steroide ka, nagu brad pitt seal trooja filmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma tahaks küll teada kuidas muistsed spartalased agoget tegid, ma tean, et gerard butler oli juba ammu enne seda filmi heas vormis ja ta nägi sellega aastaid vaeva.Osad neist kasutasid kindlasti steroide ka, nagu brad pitt seal trooja filmis.

Mis muistne sparta asjasse puutub?

Üldse... loe neid tekste enne kui hakkad siin loopima, et steroidid ja värki... ja küsimus ei ole Butleris vaid just ülejäänud näitlejates ja stunt-crew's.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

gosh, sa ei pea kohe nii tõsiselt seda võtma, see oli naljaga pooleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eesmärgiks on rasvapõletus ja lihase säilitamine, siis kas oleks mõttekas sellise kava järgi teha:

Esmaspäev: intervalltreening

Teisipäev: Circuit Training

Kolmapäev: aeroobne mingi tund aega

Neljapäev: Circuit Training

Reede: intervalltreening

Laupäev: aeroobne mingi tund aega

Pühapäev: vaba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärgiks on rasvapõletus ja lihase säilitamine, siis kas oleks mõttekas sellise kava järgi teha:

Esmaspäev: intervalltreening

Teisipäev: Circuit Training

Kolmapäev: aeroobne mingi tund aega

Neljapäev: Circuit Training

Reede: intervalltreening

Laupäev: aeroobne mingi tund aega

Pühapäev: vaba

Üldiselt hea, aga ma teeks pigem nii:

E: TQ circuit

T: aeroobne

K: intervall

N: TQ circuit

R: aeroobne

L: intervalltreening

P: vaba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaldun arvama, et kolmeminutiliste pausidega sellest kavast õiget maitset ei saa... Proovi kindlasti minutiste pausidega.

Tegin täna minutiste pausidega. Võttis ikka korralikult higi voolama ja hingledama seekord. Õlad olid piimhappest ikka väga valusad 5. seeria lõpus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×