Jump to content
foggy01

Arnold teeb "popsu"

Recommended Posts

ma lihtsalt avaldan oma vanainimese arvamust, et kõik mis on mõne arust tore ei ole kõigi teiste jaoks alati head valikud. ma näen väga hästi kuhu see teema areneb.

"ma proovisin aga ei toiminud, enam ei proovi"

"halba kraami proovisid"

"mis ma nüüd teen siis"

"ma tean ühte tüüpi, kes müüb head kraami" või "proovi uuesti"

ära nii negatiivselt ka hinda teiste inimeste mõttevõimet. Ja pealegi, kui sa teemade suunda nii hästi tead, siis milleks üldse siin foorumis osaleda ? ;) Ok, ok... jutt jutuks aga jah rohkem tolerantsust. Nii imelik kui see ka ei ole, on iga indiviidi käest midagi õppida - ka kõige vastuolulisema käest ;):huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no vaata, minusuguseid on ka ju vaja, et asi liiga ühekülgne poleks ja keegi vahepeal ka mingeid vastuargumente esitaks :huh:

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina selles lõigus küll kusagilt ei näe, et kanepiga tegu oleks. See plönn näeb liiga korralik välja, olemaks pigem lihtne filtrita sigarett, kui joint. Et Arnold suitsetas ei ole ju mingi saladus. Minu mäletamist mööda on see kaader filmist "Pumping Iron", filmitud pärast mingit Mr.Olympia võitu. Vähemalt oli selles filmis analoogiline situatsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda, et Arnie sabu tõmbas, teame me kõik, kes siukse mehe eluga kursis. See on ju üks lõik juba ammu "enne meie aega" tehtud filmist Pumping Iron.

Kui ma seda pealkirja lugesin, mõtlesin, et nüüd tuleb mõni naljakas pilt Tokkost karikavõistlustel. :huh:

Igatahes jah, tegi. Me teame seda. Ärme nüüd hakka jälle vaidlema, kas siuke teguviis on õige või mitte. Muidu ilmuvad kusagilt jälle välja mingid mehikesed, kes hakkavad siukest teemat ajama, et kanep on hea ja kasulik ja tal on 100 positiivset külge jne , nii et lõpuks tehakse sind nii lolliks, et ei saa enam aru, kes nüüd jama ajab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×