Jump to content
foggy01

Arnold teeb "popsu"

Recommended Posts

so?

ta tegi steroide ka, ja käis endast nõrgemaid linnas peksmas, kas see tähendab, et teda peab kohe järgi tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
so?

ta tegi steroide ka, ja käis endast nõrgemaid linnas peksmas, kas see tähendab, et teda peab kohe järgi tegema?

Olen ma seda väitnud?Minu meelest näitab see pigem seda,et kulturismi ei pea nii surmtõsiselt võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tema võttis. kõik mis ta tegi oli ainult ühe eesmärgiga.

minu kommentaar oli selle põhimõttega, et noored kohe sellepeale kohaliku diileri juurde ei jookseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
so?

ta tegi steroide ka, ja käis endast nõrgemaid linnas peksmas, kas see tähendab, et teda peab kohe järgi tegema?

Jah... kui sa lähed endast nõrgemaid peksma, ega sa siis sellepärast kohe Arnold pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vahest on mönus end lasta lödvaks küll aga muul ajal tuleb ikkagi täiega panna....

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah... kui sa lähed endast nõrgemaid peksma, ega sa siis sellepärast kohe Arnold pole.

hahah, jah, vastupidiselt üldisele arusaamale :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mjah, üsna loll on seada endale keegi 100% eeskujuks. Eeskuju tuleks võtta siiski inimese parimatest külgedest. Kanepi suitsetamine seda Arnoldi puhul vaevalt on...

Aga lollidest puudus ei ole ja sellepärast peavad iidolid väga ettevaatlikud olema oma avalike tegudega. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kanep maruhea ju, lõõgastab mida on väga vaja ja tõstab söögiisu. saab korraliku kalorikoguse söögist kui vaja :huh:

Tervel inimesel on niigi hea söögiisu, sellepärast kanepit küll tõmbama ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule isiklikult kanep ei mõjugi,olen pool grammi üksinda ära tõmmanud,ei mõjunud,teised minu kõrval olid täiega pilves.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kanep maruhea ju, lõõgastab mida on väga vaja ja tõstab söögiisu. saab korraliku kalorikoguse söögist kui vaja :huh:

kui ilma kanepita söödud ei saa siis on küll midagi väga valesti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule isiklikult kanep ei mõjugi,olen pool grammi üksinda ära tõmmanud,ei mõjunud,teised minu kõrval olid täiega pilves.

Esimesel korral ei pidavatki katus sõitma hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimesel korral ei pidavatki katus sõitma hakkama.

mis küla jutte sa kuulnud oled ... ära usu iga üht

kui head , õiget asja teed oi kus siis hakkab sõitma see võib olla 1 2 või kasvõi 5000 kord

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äh mehed, mehed - elage vabamalt ;)

Peasi, et igast lollusi endale veeni ei lase IMHO :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru..

jah ma mõistan, et mõnele meeldib kanepit suitsetada, aga seda nii propageerida ja ülistada on veits tobe. ses suhtes et tee, kui tahad

aga seda nii paaniliselt kaitsta on imelik. sest tegemist on siiski ka keelatud ainega.

see on umbes sama, kui keegi tuleks siin rääkima et tarvitab steroide ja oi kui hea on. tema peale vaataksite küll altkulmu.

go figure

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, ma lähen praegu küll väga libedale teele aga kiusatus on. Sa ise oled proovinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, ma lähen praegu küll väga libedale teele aga kiusatus on. Sa ise oled proovinud?

jah, olen küll, mis sellest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, olen küll, mis sellest?

no missa mölised siis ;) Live and let live ;) Seda, et see aine on paha on siin foorumis käsitletud küllaga. Ka seda et steroidid on pahad.. see ei tee olukordi/asju/nähtusi olematuks. Lase teemal areneda :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma lihtsalt avaldan oma vanainimese arvamust, et kõik mis on mõne arust tore ei ole kõigi teiste jaoks alati head valikud. ma näen väga hästi kuhu see teema areneb.

"ma proovisin aga ei toiminud, enam ei proovi"

"halba kraami proovisid"

"mis ma nüüd teen siis"

"ma tean ühte tüüpi, kes müüb head kraami" või "proovi uuesti"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma venekeelsest arnoldi raamatust lugesin et ta pani igasugu aineid ja oli nigu narkar. enne trenni pandi amfetamiini ja kokaiini ergutamiseks, nägu tänapäeval samamoodi efekat kõik panevad

ja siis steroidid, lemmik loomulikult metakas olevat olnd siis kolm korda päevas 8-10 tabla. 30 metakat päevas siis ja lõõgastuseks veel kanep.

Muudetud kasutaja Flex250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×