Jump to content
Rebane

EKV 2007 - reportaaz kohapealt

Recommended Posts

Tiktak kell tiksub - võistlejad on registreerunud ja momendil on neid kokku 20.

Tunni pärast käib avapauk ning omaltpoolt proovin lühiülevaate toimunust anda siinsamas foorumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas täna saab veel mingit pildiseeriat ka vaadata?

Tahaks hirmsasti näha :huh:

Kui õnneks läheb, ehk paar pilti saab ka üles panna - ei luba aga samas midagi. Tulemused proovin avaldada jooksvalt siinsamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noored - 67,5 kg

Artjom Suhih

Juuniorid -72,5 kg

Henri Tohver

Kristjan-Johannes Konsap

Janar Nirk

Kustav Vahersalu

Juuniorid +72,5 kg

Eiko Rapur

Karl Märdla

Indrek Vändrik

Taavi Juul

BodyFitness

Eve Olesk

Helina Villem

Kulturism Naised

Merike Sula

Noored ja Juuniorid ABSOLUUT

Eiko Rapur

Henri Tohver

Artjom Suhih

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed -90kg

Argo Vaible

Oleg Fjodorov

Mehed +90 kg

Argo Ader

Marek Liiva

Marko Tooming

Mehed ABSOLUUT

Imre Vähi

Argo Vaible

Oleg Fjodorov

Ivo Pärle

Argo Ader

Kalle Kippar

Klubid

Reval Sport

Tartu Ülikooli Akadeemiline SK

Arctic Sport

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav võistlus oli , ise käisin vaatamas esimest korda ja jäin väga rahule .Lootsin küll et absoluudi võit jääb ikka koju Pärnusse , Argo Vaiblele, kuid siiski noppis Vähk ta eest võidu ära .

Muudetud kasutaja Biitseps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas ma olen ainuke kellele tundub see järjestus imelik:

Mehed ABSOLUUT

Imre Vähi

Argo Vaible

Oleg Fjodorov

Ivo Pärle

Argo Ader

Kalle Kippar

Imestama paneb just see, et A.Ader nii taga ja kõva uus tulnuk I.Pärle päris ette jõudnud!Vb on jäänud midagi kahe silma vahele vms, aga Ader on päris võimas või äkki polnud vormis!?No igatahes oli minujaoks küll see üllatav järjestus aga eks mehed ise teavad paremini kui hea vorm jne oli, ega ma ju mingi spetsialist ka pole! :huh:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis tomub , kas onupoliitika või mis....

Ok esikoha sai Imre Vähi, pole paha, kuid teise koha absoluudis oleks võinud saada Argo Ader. Ta oli teistest hulka paremas(kuivemas) vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea võistlus oli ja showga võis rahule jääda.

Vähk tegi lavapeal koomilisi nägusid mis mind ja mu sõpra naerma ajas.

Karikas läks õigesse kohta! :huh:

ta alati koomilisi nägusid tend. vanasti aastaid tagasi oli eriti naljakas kui tegi jõhkraid nägusi a ennast polnd veel ollagi ja esines ja pakkus alati end laval üle, et siis näitles rohkem kui ennast midagi näidata olex olnd.

ise ma ei näind võistlust aga imelik kuidas absoluudi argo vaible neist ei võitnud ja siis teiseks olex paras mees argo ader olnd ju. vb. vabakavades asi või siis on see lühikeseajaga saavutatud kuivus aastatega kasvatatud massist neil niipalju tähtsamax hinnatud?imelik et see pisike uus mees ivogi oli paremaks hinnatud kui ader.

aga see põssa on päris naljatilk, mis ta nimi oligi mmmm-kirp vä?üks laps, väike poiss alles.

ja see üx oli joker vä- pildilt ei paistnud üldse nii kuiv nagu teised võistlejad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neile kellele ei mahu pähe Ivo Pärle neljas koht absoluudis, selgitusesks!!!

Mis maksab kulturismis? nr1. proportsioonid, nr2. vorm-kuivus. nr3. mass. Seda kõike Eesti tasemel, sest mitte keegi siin ei ole massiga niivõrd teistest üle, et võiks lihtsalt üle lava jalutada.

Miks Ader oli seal kus oli? Ader oli tubli aga tema kevadine eesmärk ei olnud mitte see KARIKAVÕISTLUS, vaid Euroopa MV-sed Bakuus, nagu ma aru sain-toimuvad need. Seega ei olnud ka tema tippvorm karikaks arvastatud. Loomulikult võime kritiseerida ka Aderi propatsioone, Kuid tippvormi puhul (nagu oli VÄHK, PÄRLE) läheks neil mõlemal Aderiga raskeks, muidugi raskem oleks uustulnuk Pärlel, kelle mass on hetkel veel suhteliselt tagasihoidlik.

Kõiki neid nüansse arvesse võttes, olid kohad jagatud igati õieti. Kes sellele vastu vaielda soovib ei tea kulturismist eriti midagi. ÜTLEN VEELKORD, MEIL EESTIS EI OLE SELLISEID KOLLE KES VÕIKSID POOLPEHMENA ÜLE LAVA JALUTADA JA ESIKOHA KARIKA MÖÖDAMINNES KAASA VÕTTA.

KUI TAHAD VÕITA VÕIMALIKLUT PAREMAT KOHTA, PEAD ENNEKÕIKE OLEMA VORMIS.

(samuti ärgem nüüd langegem äärmustesse, luu ja nahk ei saa samuti võita.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×