Jump to content
yamikazi

FTP aadressid

Recommended Posts

www.torrentz.com

Kriba midagi kulturismialast sisse ja kuku tõmbama.

Teadmiseks siis, et torrentite kasutamine ei ole keelatud, küll on aga copyrightitud materjali tõmbamine... Siiski on seal kindlasti üleval vägagi palju nn. bootlege ja muid videosid, mida võid vabalt tõmmata ja levitada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadmiseks siis, et torrentite kasutamine ei ole keelatud....

ära aja lolli juttu... MPAA on neil ka kraes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Torrenti saite on rohkem kui mõnel peas karvu :huh:.

Ise olen kasutanud www.torrentspy.com , www.torrentportal.com või üht suurimat - www.isohunt.com ;).

FTP-des aja filme ja asju tikutulega taga ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Torrent on üks kiiremaid allalaadimiskohti. Järgneb ftp.

eino järgmine koomik :huh: Torrentide puhul on ülitähtis kus trackerist Sa tõmbad, sellest lähtuvalt MIS ÜHENDUSEGA on seederid ja leecherid. Ja Torrendi puhul on see, et Sa DL ja UL korraga ( kui sa just lihtsalt leech pole ) seega Su ühendus on väiksem ( kui Sul just UL ja DL ei liigu mööda erinevaid kanaleid ). FTP puhul saad suuremosa ajast DL-ida Sinu maksimum ühendusega mis ISP sulle lubab. Õnneks aga on Eesti FTP servud enamjaolt üles ehitatud sellele palju usereid DL-ib. Seega ühenduse kvaliteet neil ei kannata.

Järeldus: enne FTP ja siis Torrent

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on üldse selline probleem-kui allalaadimiskiirus tõuseb üle 20 kb/s,siis kukub Internet ära.

Aidake!!!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on üldse selline probleem-kui allalaadimiskiirus tõuseb üle 20 kb/s,siis kukub Internet ära.

Aidake!!!! :huh:

Ilmselt ruuteri viga. Võiks ka võrgukaarti kontrollida igaks juhuks. Kui sul on jagatud ühendus ja ruuteri eest vastutab keegi teine, mitte sina, siis on üks variant see, et võrguadministraator kirjutas scripti, mis keelab ära su ühenduse, kui sa üle 20 kB/s tirid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul igaljuhul vastupidine värk :huh:

Torrent tõmbab täiega.

Ja nii ongi.Korralike torrent-trackerite kiirused on tunduvalt suuremad.

Ma tahaks ikka näha mõnd kohalikku ftp-sevut,kust saab sikutada >Mbs ...

torrentite puhul pole mingit probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiirus on väga erinev ju. Ma sain ühe filmi torrentiga tõmmatud kahe tunniga! FTP-ga pole seni ükski nii kiirelt tulnud. Ma kasutan juba selle pärast torrenteid, et seal valik võrreldamatult suurem. Sellepärast harjusingi ainult torrentitega tirimisega, FTP-s polnud mitte midagi huvitavat sageli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kiirus on väga erinev ju. Ma sain ühe filmi torrentiga tõmmatud kahe tunniga! FTP-ga pole seni ükski nii kiirelt tulnud. Ma kasutan juba selle pärast torrenteid, et seal valik võrreldamatult suurem. Sellepärast harjusingi ainult torrentitega tirimisega, FTP-s polnud mitte midagi huvitavat sageli.

Mul tõmbas muidu ftp-st 100-120 Kbps naq ikka enamusel,kuid ühel heal päeval hakkas 250-290Kbps tõmbama ja nii tirib siiani. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiirus oleneb jah üsna mitmest asjaolust, teatud eesti torrentisaidilt võid mõne torrenti puhul ka 10 Mbps või veelgi kiiremini tirida kui ühendus võimaldab, samas aga ka eesti FTP-de kiiruse kohta pole väga nuriseda, ise olen tirinud näiteks STF-st ipv6-ga ja tuleb ludinal. :huh:

Aga no eesti kraami jaoks paremat kohta ilmselt pole kui Estorrent. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja nii ongi.Korralike torrent-trackerite kiirused on tunduvalt suuremad.

Ma tahaks ikka näha mõnd kohalikku ftp-sevut,kust saab sikutada >Mbs ...

torrentite puhul pole mingit probleemi.

äää... no ma ei tea kust te mehed tõmbate siis ;) Ma saan pidevalt ftp-dest 2mb/sec kätte ;)

Torrendi puhul on see, et 50 töllakat leechivad sulle igaüks uploadiga 1-20kb, koormavad PC-d :D

:huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul 4MB nett ja ftp´st tõmban 450-467Kbps, nii et üle 700MB film tuleb 23-27minutiga kohale. Torrentist sikutan mitu tundi...vb ei tea ise lihtsalt head kohta.

Mul tuleb sama kiirelt torrentist, ftp's läheb poole kauem. Igaljuhul olen ma enda ühendusega rahul, mis sest et WiFi on mul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul tuleb sama kiirelt torrentist, ftp's läheb poole kauem. Igaljuhul olen ma enda ühendusega rahul, mis sest et WiFi on mul.

Kle aga soovita head torrentit ja kust saada vajelike prograsi mis sellega veel kaasa vaja oleks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle aga soovita head torrentit ja kust saada vajelike prograsi mis sellega veel kaasa vaja oleks ?

ntx see.Kiirust on niipalju,kui su ühendus võimaldab;nojah ja arvuti samuti,iga masin ikka 5-6Mbs kirjutada ei suuda;jookseb NII kinni et ..., :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×