Jump to content
Transparent

Milline kodujuust teile maitseb?

Recommended Posts

Kui just nimelt rasvatut tahad süüa (näiteks 4% pole midagi hullu rasva sisalduse poolest) ja seda maitsestada, siis võibolla näit. sibul (nii mugul kui roheline), küüslauk ja till.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise söön:

Alma rasvatu Kodujuust(200g)

100g sisaldab:

Valk: 18g

Süsi: 2g

rasv: 0,1g

Soola maksimum: 1%

Maitset pole aga käib kah.

Kellegil soovitus on kuidas maitsestada?

Söön sedasama. Lisan 2spl maitsestamata jogurtit, siis veidi soola (kasutan aroomisoola) ning Santa Maria "Chilli Explosion" vürtsisegu. Minu jaoks väga viis. Olen proovinud ka niisama enam vähem seda süüa, et ainult veidi soola ning ostnud neid eelnevalt maitsestatuid, no ei lähe kohe mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim oli Alma 4%-line kodujuust, kui dkahjuks on toote kvaliteet väga kõikuv ning vahel on kodujuustul selline mõrkjas maitse, et ei taha teda süüagi.

Muidu sõin seda tihti, aga viimasel ajal olen saanud täiesti magedaid tooteid, tavaliselt on ikka kergelt soolane, aga viimasel ajal on olnud TÄIESTI mage, nagu vesi. :lol: Enam seda ei osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai siin paar aastat tagasi vähehaaval hakatud igasugu rasvatuid asju tarvitama step by step ...

... kuni paar kuud hiljem hakkasin vaatama - ja rasva osakaal menüüs oli 5%!

Sellest ajast peale eelistan rosinatega kohupiima.

Pealegi,dieediperioodil tüdruk niikuinii kurdab,et ei saa aru,kas ma vaatan teda nagu naist või nagu toitu ..., :lol:

Ei mingit rasvata kodujuustu enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×