Jump to content
almiste

kui palju

Recommended Posts

kui treenida intensiivselt umbes üks aasta järjest ja tarbida toidulisandeid, siis kui palju on võimalik selle ajaga massi suurendada ja kas on visuaalselt näha lihaste arengut? Tänud ette!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurimused näitavad, et keskmised kulturistid on võimelised sünteesima kuni 18g. valku päevas. Seega kuus suudab organism sünteesida 450 - 500g. valku. Kuna valk moodustub lihasest ca 20%, siis parimateski tingimustes ei ole võimalik kuu jooksul saada rohkem lihasmassi, kui 2 - 2,5 kg. Kui kehakaal kasvab kiiremini, on tegemist ilmselt rasvkoe akumuleerumisega või organismi veepeetusega (välja arvatud juhul, kui kasutatakse spetsiaalseid valgu sünteesi stimuleerivaid preparaate). Vastavaid preparaate tarbides on valgu sünteesi võimalik tõsta ca 50%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ühes kuus kasvab lihas 2 kg võrra, siis lihtsad arvutused näitavad ju, et aastas lisandub lihast kokku vähemalt 20 kg. Ja see on küll liigagi äkiline protsess või kuidas? Sellele ei vaidle vastu, et natuke üle 10 kg võib tulla esimesel aastal, kui õigesti toituda ja korralikult treenida. Loomulikult saavad paremad tulemused ka vähe kergema kehakaaluga inimesed. Neil võivad olla muudatused esimesel aastal päris märkimisväärsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avastasin, et siin juba päris mitu küsimust mulle.

Väga paljud anaboolsed steroidid tagavad suurepärase valgu sünteesi aktiveerumise.

Kui nn. halvad ained kõrvale jätta, siis vaata www.eiselt.ee, sealt leiad ühe valgu lisandi, mis nimetatud veebi haldaja sõnade kohaselt tõstab valgu sünteesi ligi 50%. Arvan, et neid preparaate on veelgi. Ka steroidide kohta on ju väga palju infot internetis.

Juhin veel tähelepanu sellele, et see 20kg aastas on tõesti suht koht võimatu. Täpsustan veel, et vastuses tegin juttu "ideaaltingimustest".

See on ju loogiline, et meist enamus ei suuda terve aasta elada ideaaltingimustes. Enamus ei ela meist päevagi aasta jooksul ideaaltingimustes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole hea, ütle, kust Sa võtsid 2 kg kuus lihasmassi???

Kui sa väidad, et minu kommentaarist, siis kordame selle asja veel üle.

Rääkisin seal 450 - 500g/ kuus.

Seega kui mõne preparaadiga tõsta seda veel 50%, siis matemaatiline tehe oleks järgmine:

(450+500):2, nii saame keskmise. See on 475g.

Kui nüüd lisame 50%, siis tehe on 475x1,5, saame 712,5g. Seega aastas 8,55 kg.

Soovitan matemaatika käsiraamatuid, enne kui kommenteerima hakkad!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Sa suhtled inglisekeelt, siis soovitan tellida ajakirju "Flex" ja "Muscle & Fitness"

Need on küll eestlase jaoks hirm kallid, kuid nendes leiduv info on tasemel!!!

Tervitades Jurka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle külamees(jurka) ma ei tahaks midagi halba öelda ja ära saa sellest valesti aru-nõu andmine on hea asi kuid mulle tundub et sul on mingi hull surtlemise vajadus või sa pole piisavalt tähelepanu saanud....btw see neegri pilt sul foorumis käib pinda...ja nendest Flexist ja M@F rääkides-seal on ainult reklaam, keemikute pildid ja infi jäeb ikka napiks küll selle raha eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida kuradit teil külameeste vastu on? Tegelikult võiks ikka oma pilte ülesse riputada, kui juba pilt üldse panna. Võõraste lihastega eputada on veits lapsik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii, nüüdsest on siis see võõraste lihastega eputamine minu poolt lõppenud.

Kuule Albert, ega see punane kiri pildil sind häiri?

Äkki pean selle ka maha võtma!?

Tervitades Jurka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×