Jump to content
Bonsuna

Äratundmiseks !

Recommended Posts

Härrased kirp ja kentaur teie sugu on raske määrata...

kentauri kohta saab ainult öelda et tal on hobuse per$e aga kelle genitaalid?

aga vaadake tank on kõige mehisem asi mis inimene on iial loonud.

mis seostub tanki sõna ja pildiga

* suur

* tugev

* raske

* ja mis kõige tähtsam suur ja pidevalt vinnas toru on ees...

pole kahtlustki et ISANE

Ega sind mingi kompleks ei vaeva? :huh: Raske lapsepõlv ja rauast mänguasjad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMga nõus - venelasi tuleb kättpidi teretada, aga ma teen sama ka eestlastest sõprade-tuttavatega, kena komme. Mis vanusesse ja positsiooni puutub, siis esimesena peaks ikka, jah, vanem nooremale, kõrgemal positsioonil olev madalamale ja naine mehele (kui naine seda vajalikuks peab) käe ulatama. Naisterahvastega on küll kummatigi sedamoodi, et nad kipuvad sageli just mehelt käesirutust ootama. Etikett ütleb meie kultuuriruumis siiski midagi muud...

Vastik konservatiiv tuli nüüd välja... :huh:

A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega sind mingi kompleks ei vaeva? :huh: Raske lapsepõlv ja rauast mänguasjad. ;)

Ei saa öelda et raske... aga rauast mänguasju oli küll...

Terve hunnik nõukogude sõjatehnika mudeleid peaks veel praegastki kuskil keldris vedelema.

Tankid, katjuušad, haubitsad, rakette transportivad veokid, villised, soomukid, sõdurite veokid... jne... isegi lennukite mudelid...

Kas ma teen liiga?? ;)

Eip. ma elasin isegi "juuniori" käepigistuse üle... :D

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Missa ajad...

Tank pole naise nimi.

kui tank ja traktor ehitati, siis oli neil vaja ju mingit nime. kuna kõik autod on ju "she-d", ehk siis peetakse neid naissoost, siis oligi vaja mingit seksikat naise nime neile. ja siis pandigi tank ja traktor nimeks, mis tol ajal olid ilusad naise nimed. kuna keegi ei tahtnud oma tütrele mingit auto nime panna, siis seda enam ei kasutatagi. samamoodi ei pane ma oma lapsele nimeks ferrari.

minu teooria oleks selline. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tank ja traktor ehitati, siis oli neil vaja ju mingit nime. kuna kõik autod on ju "she-d", ehk siis peetakse neid naissoost, siis oligi vaja mingit seksikat naise nime neile. ja siis pandigi tank ja traktor nimeks, mis tol ajal olid ilusad naise nimed. kuna keegi ei tahtnud oma tütrele mingit auto nime panna, siis seda enam ei kasutatagi. samamoodi ei pane ma oma lapsele nimeks ferrari.

minu teooria oleks selline. :huh:

Oleneb ikka milline auto. Ferrari oleks veits imelik aga mitte midagi hullu, aga Lada nimeks panna oleks justkui solvav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaaegu kõigi venerahvusest meestega tuleb kättpidi teretada, see lihtsalt on neil selline komme. Osade Eestlaste komme on üldse mitte teretada, see on väga nõme komme.

See ei puutu teemasse aga öelge kas või üks venelanna eesnimi mis ei lõppe a tähega ? Kui teate siis auhinnaks on minu poolt jalgsimatk Keilasse.

Pole just kõige tuntumad aga ... http://imena.chebot.ru/spisokimen/0/f/ ... ja eks neid vähem populaarsemaid nimesid on arvatavasti veelgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peaaegu kõigi venerahvusest meestega tuleb kättpidi teretada, see lihtsalt on neil selline komme. Osade Eestlaste komme on üldse mitte teretada, see on väga nõme komme.

See ei puutu teemasse aga öelge kas või üks venelanna eesnimi mis ei lõppe a tähega ? Kui teate siis auhinnaks on minu poolt jalgsimatk Keilasse.

Teemasse mittepuutuv vastus- Ljubov

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×