Jump to content
MEE

K-1 Gladiators

Recommended Posts

Nonii, tagasiside nurk ! Kellele mis meeldis ja mis ei meeldinud? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ürituse korraldus sujus hästi.

Kahjuks MMA matšid said jube ruttu läbi, triangel/giljotiin peale ja lights out.

Liiga palju oli viike, jättis väga demoürituse mulje.

2+2 võitlejat oli liiga "wrestling" kuigi jaapanlaste stiil oli uus ja värskendav

"davai maugli, davai" oli ka päris naljakas, peaaegu sama naljakas nagu teadvustaja "ladies and gentlemenS" :lol:

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on väga tore, et lõpuks sellised asjad ka Eestis juba tihemini toimuvad. Ise kahjuks ei saanud kohal käia. Reklaamiti üritust, kui "Maailma parimad võitlejad". Näo järgi ei tunne ma mitte ühtegi ära... kas keegi oskab öelda, kes seal siis võitles?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on väga tore, et lõpuks sellised asjad ka Eestis juba tihemini toimuvad. Ise kahjuks ei saanud kohal käia. Reklaamiti üritust, kui "Maailma parimad võitlejad". Näo järgi ei tunne ma mitte ühtegi ära... kas keegi oskab öelda, kes seal siis võitles?

Tänud!

no mis puutub üritustesse siis minu andmetel on MMA, K-1 ja FN-e koos tulemas nii iga 2 kuu tagant umbes. St iga kahe kuu tagant keegi teeb midagi :lol: Niiet fightsõpradele rõõmu küllaga ja kõigi rõõmuks lähevad šoud aina paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see MAUGLI vist oli reaalselt ka maailma tippude seas... teised mehed... olgem ausad - raha seab oma piirid - "MAAILMA PARIMAD" tahavad oma võitlejatasuks saada umbes rohkem raha kui Eestis terve sellise ürituse eelarve on. Aga häid võistlejaid ja matše saab ikka näha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka kohal. Täiesti ok. Eks ta vägivaldne oli, aga eks samas on ka kulturism vägivald oma keha kallal.

Küsimus siinkohal ehk rohkem asjatundjatele. Ise käin aegajalt üritusi pildistamas. Aga küsimus on selline, et milliseid pilte soovikite rohkem ise näha. Millises situatsioonis, mis nurga alt, kui kaugelt kui lähedalt, kas ainult võitluspilte jne. Arvatavasti oleks võimalus pildistada ka nö lava taga.

Praegu toetun ainult oma nö sisetundele, aga vo ei oska ma näha selliseid asju ja nüansse, mida asja sees olevad inimesed sooviksid näha.

Jõutõstjatega olen arutanud nende võistlusi ja olen sellel alal hoopis laiema silmaringiga. Sellepärast oleks tagasiside eriti teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama küsimus filmimise kohta. Pidasin seekord kõige asjalikumaks end sättida otse areeni äärde, et saaks kenasti peale kõik lukud jm võtted ja oleks lähivaates ikka näha, kuidas meestest verd tilgub.... (see filmimine seal eeldas siiski kohati veidike füüsilist jõudu, kuna fotograafid on teadagi üsna agressiivsed) Rõdu pealt filmides oli pigem näha üldpilti, aga see vist ei paku nii pinget?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

filmida tasuks kindlasti eriti poundimist ( MMA puhul ) ja seda lausa lähivaates. Julmalt öeldes, siis näha peab olema võimalikult lähedalt just see kuidas rusikas näkku maandub ja mis siis näoga juhtub .. Pildistamisel tasuks arvesse võtta grimasse, eriti lukkuda puhul. K.O on kõigile arusaadav, seal on mees maas ja üllatusgrimass näol :huh: aga just submissionid, need näod väljendavad valu, kohati lausa agooniat. Inimestele on jäänud mulje, et submissionid (alistumised) on lihtsalt mingi kondiväänamine.. mis on täiesti vale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ka asja kohapeal vaatamas ja sai piletki pea esiritta ostetud, et võimalikult lähedalt seda värki kaeda! Päris hea oli, kuigi mõned asjad oleks võind tõesti paremini korraldatud olla, aga kuna ma pole eriti vinguja tüüp, siis jätame selle osa ära. See getelmens oli ja lahe :huh: nii palju oleks võind eeltööd teha küll, et publikut õigete nimedega oleks suutnud kutsuda.

Matšid olid nii nagu arvasin, et mitte midagi vapustavat, aga ka mitte igavad. Omade esinemisega võis ka täiega rahule jääda, eriti sümpatiseeris millegi pärast Kibus.

Viimase matši ajal said mu kõrval istund vene keelt kõnelevad tegelased hakkama eriti nõmeda väljaütlemisega, nimelt skandeerisid nad, et anna fašistile... krt, kui nad nii räägivad, siis minu jaoks on nad ise kõik kommunistid siiamaani... umblollid ikka küll.

Loodan, et siukseid asju tuleb meitele veelgi, kuigi Aerts'i, Shieldt'i, Le Banner'i nägemiseks peab ikka piiri taha minema vist... või mine sa tea ;)

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üritus ise ja eestlaste esinemine meeldis väga. samuti jätsid hea mulje valgevene tai poksi tsempion ja soomlane kuivanen. minu arvates ei peagi seal esinema maailma tippnimed , võivad olla kasvõi eesti klubide parimad. kuigi üks asi mis mulle ei meeldi on see et mma ja k-1 koos on. võiks olla eraldi üritused.

hea kommentaar mis kuulsin rahva seast : " Kibus, lõhu see vend ära!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MMA on ja jääb paratamtult igalepoole kuna midagi võimsamat ja väljakutsuvamat ei ole olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ohoh.. Wikipedias on isegi Maugli olemas. Ignashov'iga samast klubist ning möödunud detsembris võitis ta isegi Michael McDonald'it! Siis ta peaks jah päris tuntud mees olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×