Jump to content
kuuliks

TÄHTIS!!

Recommended Posts

Tere Oldman,

Mul oleks üks SUUR PALVE :lol:

Nimelt paarikuise trennis käimisega on mu rinnaümbermõõt vähenenud,kuid kas on mingit moodust,kuidas ma saaks seda taas naiselikumaks muuta.St veidi suuremaks tagasi?

Sooviksin väga väga teada,mis harjutused jne muudavad büsti taas veidi paremaks.

Aitäh!

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise söömise juures hakka parem vaikselt silikonrindade peale mõtlema...aga see raha kogumine ei peaks väga palju aega võtma arvestades et sul kuus võibolla maksimum 500 krooni söögi peale kulub :D ...Mulle on kuskil jäänud kõrvu fakt, et kui keha rasva% läheb alla 13-14ne siis hakkavadki rinnad väiksemaks jääma....aga jah...vaat kõike head ei saa korraga :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise söömise juures hakka parem vaikselt silikonrindade peale mõtlema...aga see raha kogumine ei peaks väga palju aega võtma arvestades et sul kuus võibolla maksimum 500 krooni söögi peale kulub :D ...Mulle on kuskil jäänud kõrvu fakt, et kui keha rasva% läheb alla 13-14ne siis hakkavadki rinnad väiksemaks jääma....aga jah...vaat kõike head ei saa korraga :lol:

Jah, ega need 100 kommentaari su blogi juures pole asjata. Kui kõik ikka ütlevad, et see on paras lollus ja lõpeta ära, siis võiksid uskuda juba. Ega need tagajärjed kaua ei oota selllise toitumise juures...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturistid ja kõik teised "lihasmäed" !

Esitage endale üks küsimus: " Mis jääb minule alles , kui minult lihased ära võetakse?"

NB. Avalik vastamine ei ole kohustuslik .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid ja kõik teised "lihasmäed" !

Esitage endale üks küsimus: " Mis jääb minule alles , kui minult lihased ära võetakse?"

NB. Avalik vastamine ei ole kohustuslik .

Igasugused ülepingutustest ja traumadest tingitud vigastused ja valest toitumisest muud probleemid. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid ja kõik teised "lihasmäed" !

Esitage endale üks küsimus: " Mis jääb minule alles , kui minult lihased ära võetakse?"

NB. Avalik vastamine ei ole kohustuslik .

Kuna lihased on elutegevuseks vajalikud.

Näiteks hingamiseks vajame vahelihast ja isegi süda on lihas.

"Järgmisena tuleb surm" nagu narkomaan Roman Kahvli saates ütles.

Mis alles jääb kui lihased ära võtta? Heal juhul paar sekundit elada.

AGA MIS SEE SIIA PUUTUB?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellise söömise juures hakka parem vaikselt silikonrindade peale mõtlema...aga see raha kogumine ei peaks väga palju aega võtma arvestades et sul kuus võibolla maksimum 500 krooni söögi peale kulub :D ...Mulle on kuskil jäänud kõrvu fakt, et kui keha rasva% läheb alla 13-14ne siis hakkavadki rinnad väiksemaks jääma....aga jah...vaat kõike head ei saa korraga :lol:

Läksin trenni veebruaris ja siis oli küll rasvaprotsent suur,suur..1-1,5 kuud tegin trenni nagu seal oli...ka ülakehale loomulikult,et kõik oleks proportsionaalne.Kuid eile vaatasin,et märkamatult on jah mõõdud väiksemad,aga teen kohe seda,mis Oldman lingis näitas..kätekõverdused ja rasvad-mis teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturistid ja kõik teised "lihasmäed" !

Esitage endale üks küsimus: " Mis jääb minule alles , kui minult lihased ära võetakse?"

NB. Avalik vastamine ei ole kohustuslik .

Ku võetakse ära kõik lihased siis jääb üle ainult olla nõus TANK-i pakutuga... igavena pimedus.

Kui aga võtta ära nö. treeningutega forseeritud lihasmass siis Bonsunast saab keskmise pikkusega korvpallur. :lol:

Tegelikult oli siinkohal küsija mõelnud muidugi midagi muud.

Katsun vastata:

Nüüd kus olen treeninud pea 18 aastat ei olekski see minujaoks nii šhokeeriv, saaksin ka ilma muskliteta (liigse lihasmassita) edukalt edasi tegutseda. Nagu olen ka eelnevalt mainunud mitmeid kordi on minujaoks peamine motivaator väsimus ja hea enesetunne peale treeningut. Seda võib aga saavutada pea ükskõik mis spordialaga tegeledes. Nii, et ei hakka nutma, ei lähe peast segi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Mulle on kuskil jäänud kõrvu fakt, et kui keha rasva% läheb alla 13-14ne siis hakkavadki rinnad väiksemaks jääma....

12 oli see % :lol: (viidates hiljuti esinenud artiklile )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Oldman,

Mul oleks üks SUUR PALVE :lol:

Nimelt paarikuise trennis käimisega on mu rinnaümbermõõt vähenenud,kuid kas on mingit moodust,kuidas ma saaks seda taas naiselikumaks muuta.St veidi suuremaks tagasi?

Sooviksin väga väga teada,mis harjutused jne muudavad büsti taas veidi paremaks.

Aitäh!

Näed sa.. sa ei tahtnud kuulata meie kõigi nõud sinu toitumise suhtes. See toob paratamatul kaasa negatiivsed ilminguid. Esimene ongi just see. Kui sa ei taha et asi hullemaks läheb ja või organismi täielikku haigestumist võta meie nõu kuulda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näed sa.. sa ei tahtnud kuulata meie kõigi nõud sinu toitumise suhtes. See toob paratamatul kaasa negatiivsed ilminguid. Esimene ongi just see. Kui sa ei taha et asi hullemaks läheb ja või organismi täielikku haigestumist võta meie nõu kuulda.

Ma ei uskunud,et söök mõjutab sedasi,ok..ma üritan saada toitumiskava kui võimalik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei uskunud,et söök mõjutab sedasi,ok..ma üritan saada toitumiskava kui võimalik

ka su blogi lugedes kindlasti soovitan Sul toitumiskava muretseda. ka oleks tore kui saaksid kellegi treeneriga vestelda ja nõu pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei saand hästi aru su mõttest. aga ma kirjutasin oma arvamuse et suure lihasmassi kaotusega kulturist on mittekeegi(nii enda kui teiste arvates). musklid ongi kogu kulturisti maailm ju 24 h.

aga vigastused probleemid? nendest ei tea ma ise midagi rääkida-kellel on kellel pole.

mis oli mõttetus?

ma ei tea kah, aga vist näis, et mõttetus on kui ei ole mõtet. omaette küsimus on muidugi, et mis on mõte. kas siis millalgi on mõte olnud kui kogu elu läheb nässu peale musklihüpetroofia kadumist? tegelikkus tundub kõrvalt vaadates teistsugune, vähemalt Bonsuna arvamust lugedes. ja vend Vähk blogib end tegelevat asjadega mis olid olemas enne kulturismi (üleüldse on see üks uuema aja leiutis). ja Ott üleüldse on põhilise aja kontooras või ajab muul moel asju oma äri heaks, ja vist jne.

kui suure lihasmassi kaotusega kulturist oleks mittekeegi siis oleks ka müntide vastu huvi kaotanud numismaatik eikeegi. või siis ei oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate mehed ja naised... see on küll üks äraütlemata mõttetu teema.

kuuliks - ma loodan, et sa saad kõik treeningu ja toitumise elemendid tasakaalu. Muide, rõhutaks veelkord seda, et vahel on vaja rohkem süüa, selleks, et rasva% alandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nojah, vat kui inimesel on teine hobi veel on ok, või kui pole siis peab kähku leidma teise elueesmärgi millele püüelda...

mul on teisi kulturistist sõpru kes on pidand trenniga vahesid pidama teatud põhjusega ja siis on sellistel meestel olnd ikka jube masendus nähes oma aastatega tehtud vormi langust paari kuuga nulli, mehed kel muid huve pea polndgi. ja siis mõeldakse et kui saab siis esimesel võimalusel taas vormi ajamist...

Kui asi nii ühekülgne on siis...

Palju sõltub inimesest. Kas Avo Leok jäi masendusse peale seda traagilist kukkumist ? Tema peab oma armastatud alalt arvatavasti jäädavalt eemale jääma. Aga ta leiab ometi motivatsiooni ravi jätkata ning unistab kord sadulasse tagasi tõusta !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui asi nii ühekülgne on siis...

Palju sõltub inimesest. Kas Avo Leok jäi masendusse peale seda traagilist kukkumist ? Tema peab oma armastatud alalt arvatavasti jäädavalt eemale jääma. Aga ta leiab ometi motivatsiooni ravi jätkata ning unistab kord sadulasse tagasi tõusta !

Muidugi võib lugeda Avo Leoki juhtumit sama traagiliseks ja sama suureks kaotuseks eesti spordile kui kuuliksi rindade 1-2cm võrra kahanemist.

Aga noh... viimane aeg pilti teha ja ära raamida, et oleks hea vaadata ja meenutada kui on täiesti ära kadunud.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi võib lugeda Avo Leoki juhtumit sama traagiliseks ja sama suureks kaotuseks eesti spordile kui kuuliksi rindade 1-2cm võrra kahanemist.

A sa korralda vastavasisuline küsitlus;et ..., :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×