Jump to content
timmy

Millest mõtlete treeningu ajal?

Recommended Posts

Mõtlen juba eesootavast jahedast dušist ja maitsvast praest. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina mõtlen näiteks maailma asjadest..:lol:

Oma trennist tuleb mõelda, ajuga tehakse pool tööd ära.

Kunagi üks proffikulturist ütles, et sorry kui kui keegi mulle trenni ajal tere ütleb ja ma samaga ei vasta, see ei ole mitte ebaviisakusest, vaid ma olen nii keskendunud oma trennile, et ei märka teisi. See on juba tase. Sinna poole peaks püüdlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oma trennist tuleb mõelda, ajuga tehakse pool tööd ära.

Kunagi üks proffikulturist ütles, et sorry kui kui keegi mulle trenni ajal tere ütleb ja ma samaga ei vasta, see ei ole mitte ebaviisakusest, vaid ma olen nii keskendunud oma trennile, et ei märka teisi. See on juba tase. Sinna poole peaks püüdlema.

No küsimus oligi jyyh,et millest mõtled treeningu ajal.. see on tore et sa treeningust mõtled..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb trennist. Mõnel juhul on kasulik mõtlemine täiesti välja lülitada, et õpitud refleksid pääseksid löögile. Reflekside õppimisel tuleb, aga 100% kaasa mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis mõtlen alati tulevast seeriat ja tunnetan treenitavat lihast(kas on juba taastunud uueks seeriaks). Soorituse ajal üritan niipalju kui võimalik kontrollida harjutuse sooritust ja kontraktsiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pea on tühi... olen kui tunnelis .. täielik vaikus - vaid hetk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtlen sellele, et nüüd peaks lihast maksimumini pingutama ja ühe sekundi hoidma ja uuesti sisse hingama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlen, kuidas õigesti harjutust sooritada. Puhas, jõuline. Mõtlen et pressin endast viimase, kui korduste suurenedes hakkan järkumööda väsima, sama puhtalt tegema. Vahest mõtlen, eriti kui raske harjutus käsil, et praegu mitte mingil juhul keegi ei tuleks segama või mobiil ei heliseks. Aga siiski, on olnud juhuseid, kui mobiil tiriseb, kuid juba mõned kordused tehtud, ei hakka pooleni jätma. Teen rahulikult edasi, korraks ehk mobiil segas, aga siis jällegi keskendunult edasi. Vot sellised mõtted. Tüüpiline peaks olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlen, et see kes selle jama välja mõtles, peaks psühholoogiga konsulteerima...See ei saa normaalne olla, et inimesed heast peast endale sellised raskused tekitavad...Võiks ju kodus tugitoolis mõne ´´populaarse´´ alaga tegeleda ;-) Nali naljaks aga tegelikult mõtlen ma konkreetse lihase anatoomiale. Kuhu ta kinnitub, milline on tema liigutuse amplituut jne. Püüan igat lihast maksimaalse amplituudiga treenida, see nõuab keskendumist. Nii, et noored mehed, anatoomia raamatud kätte ja trenni. Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni mõtlen noore Matti Nykäneniga sama, lööb hea poweri sisse. Soojenduse ajal naudin mõtet eelseisvast pingutusest. Seeria ajal üritan mitte keskenduda raskuse üles vinnamisele vaid õige lihase tööle. Näiteks käte kõverdamisel kangiga (biits), kujutan ette, et raskus on randmetel, ploki tõmbed vastu kõhtu (selja lailihas) tehes, üritan küünarnukke selja taha kokku suruda jms. Seeriate vahel otsin kettaid mööda saali taga ning keskendun järgmisele seeriale. Pikema aeroobse ajal on aega filosofeerida ja ärile mõelda. Peale trenni on vaid üks siht - söök.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast harjutuse sooritamist on mul õhuvaegus ja seepärast ei ole eriti võimeline mõtlema. Aga kui mingit harjutust teen, siis ma visualiseerin selle sooritamist ja üritan täpselt sama moodi järgi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

kui nüüd Matti Nykäneni tsiteerida,siis vist kustatakse vastus ära ..., :lol:

Ma tahtsin just sama öelda.

Aga ise mõtlen umbes nii...

"RAISK!!! ma võtan selle kangi ja tõstan seda nüüd 8 korda!!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei mõtlegi. Kujutan ette, kuidas ma seeriat teen. Kui vaataksid mu trenni pealt, siis mu peas toimub sama asi mida sa näed.

Mõtlen siis kui tekib valu vms (vigastuse moodi asi) et kas ikka teha edasi, kui tõsine on asi, mis viga jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üritan enne sooritus ennast võimalikult üles kruvida .. kui lihast kokku tõmban siis mõtlen,et veri voolab lihasesse ja lihast välja sirutades üritan veel rohkem pingutada ja mõelda kuidas veri välja voolab..ühesõnaga üritan mõeldes lihast täis pumbata.

Muudetud kasutaja Arcane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriat tehes, kui juba raske hakkab, et teen veel ühe ja siis, kui see tehtud, et punnin veel ühe jne. oleneb harjutusest, aga vahel rinnalt surumist tehes, pean mõnele algajale abilisele meelde tuletama, et nüüd on aeg aidata:-), aga õnneks juhtub seda harva, et abiliseks on ebapädev inimene.

Seeriate vahepeal mõtlen sellele, mis pähe tuleb ja otse enne seeria algust, et nüüd teen veel vihasemalt, kui eelmin seeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×