Jump to content
timmy

Millest mõtlete treeningu ajal?

Recommended Posts

Haha, muidugi mitte. Ükskord oli näiteks nii, et jälle kaks kutti - üks istus biitsepsi pingil, teine surumispingil, vahepeal tegid seeria, siis jälle istusid ja pläkutasid, mõne aja pärast jälle üks seeria, siis jälle istusid jne. Ma muidugi ootasin ja ootasin, aga vapsee ei kottind neid niikaua kuni ma hakkasin juba vihaselt liigutama ja väga lähedalt neid põrnitsema, siis lõpuks hakkas neil imelik. Krt ma tõusen küll alati püsti seeriate vahepeal, äkki keegi teine tahab ka treenida ennast jõusaalis... minu arust on normaalne nii mõelda.

Ma ütlen kohe , et ma teen ka vahepeal. Kellelgi pole midagi halba vastu öelda ;) Mingit isetsemist ei saa olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma muidugi ootasin ja ootasin, aga vapsee ei kottind neid niikaua kuni ma hakkasin juba vihaselt liigutama ja väga lähedalt neid põrnitsema

Loomulikult pead kaua ootama, kui niisama passid ja vahid neid. Peavad veel homoks sind ja ei julgegi liigutada. Milleks oodata/põrnitseda, mine viisakalt küsima kaua läheb. Kui ütlevad üle 1 seeria, siis nõua, et teeksite vaheldumisi. Ega sellest keelduda vast ei saa. Kirjutasid enne, et tahtsid neile tou ära panna. Kui mölisevad vastu, et ei saa vms, siis ongi õige aeg oma viha näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma täna klakuleerisin www.pizzapoisid.ee hinnakirjas olevate pizzade ruutsentimeetri hindu. Seeriate vahel muidugi, seeria ajal mõtlesin pizzast endast, njämm. Kõige soodsam on võtta keskmise suurusega pizza.

Väike - 0,39 EEK cm2

Keskmine - 0,32 EEK cm2

Suur - 0,34 EEK cm2

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui võimalik aju lülitada aju ainult ühele tegevusele 100% siis oleks super,aga ei ole nii :lol: aga igasugu mõtteid on

peas et tahaks sauna varsti minna,mõnikord naistest,vahel harva ka et saaks trenn läbi et saaks õlle võtta :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui võimalik aju lülitada aju ainult ühele tegevusele 100% siis oleks super,aga ei ole nii :lol: aga igasugu mõtteid on

peas et tahaks sauna varsti minna,mõnikord naistest,vahel harva ka et saaks trenn läbi et saaks õlle võtta :lol:

Selliste mõtetega sa küll kusagile ei jõua :D Mida rohkem sa tahad et trenn läbi saaks, seda vähem sa pingutad ! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliste mõtetega sa küll kusagile ei jõua :lol: Mida rohkem sa tahad et trenn läbi saaks, seda vähem sa pingutad ! :lol:

Mul küll täiesti ristivastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on jalapäev, siis ma näiteks vaatan Jokeri kanni, kui ta jõutõmmet teeb (mõtlen ka samal ajal). Vahel mõtlen, et tahaks süüa. Vahel on uni. Vahel vaatan peeglisse ja mõtlen, et pagan, ma olen nii väike. Vahel vaatan hirmuga, et olen liiga suur. Vahel mõtlen, et liiga paks. Mõnikord mõtlen, et peaks solaariumisse minema-liiga valge veel. Kuidas kunagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui on jalapäev, siis ma näiteks vaatan Jokeri kanni, kui ta jõutõmmet teeb (mõtlen ka samal ajal). Vahel mõtlen, et tahaks süüa. Vahel on uni. Vahel vaatan peeglisse ja mõtlen, et pagan, ma olen nii väike. Vahel vaatan hirmuga, et olen liiga suur. Vahel mõtlen, et liiga paks. Mõnikord mõtlen, et peaks solaariumisse minema-liiga valge veel. Kuidas kunagi...

Mul 100% sama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul 100% sama.

*facepalm*

Aga jah, kuidas kunagi, mul üldjuhul selline loll komme et ma kipun terve oma päeva ära planeerima, mõtlen millal mida söön ja kas muudan midagi või katsetan millegi uuega, kui õhtul midagi plaanis siis ketran peas igasugused 'lahinguplaanid' läbi jne - Väga harva keskendun täielikult trennile ja ega siis ka tavaliselt kõige paremini ei lähe, selline parajalt pinges oleks on minu jaoks siiani parim olnud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel mõtlen, et liiga paks. Mõnikord mõtlen, et peaks solaariumisse minema-liiga valge veel. Kuidas kunagi...

Mhmh, need on mul samad :lol: . Ja veel halisen ma juurde, et kui kohutavalt nõrk ma ikka olen :lol: ...

Aa ja absoluutselt iga seeriat alustades mõtlen ma et, "iiiiissand-kui-raske-ma-iial-ei-jõua-ju-teisi-seeriaid-sama-raskusega-veel-teha" (kuigi enamasti siiski jõuan, aga viriseda on ju vaja :lol: ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlen kogu oma kava peale. Mis harjutused ees on ja mis järjekorras, mis harjutus järgmine on jne. Selline üldpilt on kogu aeg silme ees.

Konkreetse harjutuse ajal mõtlen lihasetunnetusele, kuna surmani kunagi ei tee, siis ei piina seda viimast ebapuhast kordust ka. Seeriatevahelisel pausil mõtlen ikka harjutusele, mis käsil on - vaatan kangi, mõtlen kuidas ma seda teen, teadvustan, et kui olen lisanud raskust, siis tuleb vähem kordusi, ennustan palju ma umbes teen.

Üldiselt muudele mõtetele eriti aega ei jää.

Ükskord oli nii, et oli jalapäev, tegin kükki. Puhkasin seeria vahel ja vaatasin ühte selli, kes kangi tõmbeid kõhu alla tegi, siis vaatasin teisele poole teist selli, kes ka kangi tõmbeid kõhu alla tegi. Mõtlesin endamisi, et kui erineva tehnikaga tüübid teevad - üks on rohkem kummargil, teine vähem, ka tegid erineva soorituskiirusega, üks tegi kauem, teine tegi pikemalt, mõtlesin, et huvitav kumb tehnika paremini mõjub jne jne... see selleks.

Siis kui mul endal oli aeg seeria tegemiseks, olin oma küki lainelt täiesti välja läinud ja olin oma mõtetega juba seljatrennis. Siis pidin sama pika pausi tegema, et uuesti jälle kükilainele minna.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina mõtlen ka seinast-seina,kuid enamjaolt keskendun ikkagi harjutusele. Vahel ongi jõusaal just sellepärast hea, et siis saan mõtted mõnelt ebameeldivalt teemalt kõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina mõtlen ka seinast-seina,kuid enamjaolt keskendun ikkagi harjutusele. Vahel ongi jõusaal just sellepärast hea, et siis saan mõtted mõnelt ebameeldivalt teemalt kõrvale.

Viimased paar kuud olen teinud sellist trenni, mis ei anna kyll mitte millelegi muule m6tlemise v6imalust.

J6usaalis seeria ajal olen sygavuti eneses. Oleneb siis harjutusest, kas peegli ees v6i mitte.Meditatiivne pool on oluline...

Seeriate vahel ja eriti harjutuste vahel meeldib mulle vaadata, kuidas teised arenevad, trenni teevad, mis tujus on jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×