Jump to content
timmy

Millest mõtlete treeningu ajal?

Recommended Posts

Võimlemistunnis mõtlen enamasti sellele, kuidas oma selg ometi kord painduma saada; kuidas käsi hoida, et nad lihtsalt üleliigsete jäsemetena ei tunduks jms. Jõusaalis kipuvad tihti pähe mõtted sellest, mida õhtul süüa teha, kas on pesu vaja pesta, koristada, turul käia...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma just panin oma persikust kena suure ülesvõtte sinna fitness rate asjandusse. Ühtlasi võiks soovitada, et kuidas seda paremini treenida annaks (et ikka vähendamise suunas). Viimati kuulsin, et jõuharjutusi ei tasugi teha sellistele kohtadele, mida suuremaks ei taha, et neid peab hoopis aeroobselt ilma raskuseta liigutama :ph34r: Aga samas naistel ei pidanud ju nigunii lihast juurde tulema, olemasolev pidi trimmi minema lissalt rohkem?? (sry, et offtopik)

Miks parandada midagi, mis on täiesti terve? Kas Su elus on kõik muu nii hästi, et Sinu kõige suuremaks mureks on sinu peaaegu ideaalne ahter? :unsure: Kui tahad seda paremini treenida, tee kangiga kükke ja jõutõmmet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt kui ma seeriate vahel puhkan või nendeks valmistun, keskendun ma eesolevale seeriale ja mõtlen et ma pean selle seeria ära tegema ja andma endast kõik. :ph34r: Enamus trenni ajast ma mõtlengi kuidas, kui kiiresti, kui palju mingit seeriat teha ja keskendun, kogun mõtetes harjutuse tegemiseks jõudu, kuna kui niisama seda teed ja tahtmist teha pole võib jõud ära kaduda ning seeria ebaõnnestuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle annab vahest viimaste korduste jaoks jõudu see kui kujutlen end võistlusel treenitavat lihast poseerimas ja et mitte väga kehv ja kõrend välja näha, üritangi selle nimel rohkem pingutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma just panin oma persikust kena suure ülesvõtte sinna fitness rate asjandusse. Ühtlasi võiks soovitada, et kuidas seda paremini treenida annaks (et ikka vähendamise suunas). Viimati kuulsin, et jõuharjutusi ei tasugi teha sellistele kohtadele, mida suuremaks ei taha, et neid peab hoopis aeroobselt ilma raskuseta liigutama :ph34r: Aga samas naistel ei pidanud ju nigunii lihast juurde tulema, olemasolev pidi trimmi minema lissalt rohkem?? (sry, et offtopik)

FITNESS.EE RATE

TEEMAVÄLINE VASTUS

Mis?! Seda peput on vaja väiksemaks saada?! :unsure: Peaksid pigem sellele volüümi juurde andma, kui vähendama! Kumerused on ju need, mis naise keha seksikaks teevad. Lame ja olematu pepu nüüd küll seksikas ei ole! Ent räägitakse, et maitsemeele üle ei vaieldavat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeria sooritamise ajal mõtlen lihasele nagu kaasa, et harjutust võimalikult puhtalt ja õieti teha. Ja ka seda, et ei tea kas varsti võiks raskust lisada.

Harjutuste sooritamise vahepeal mõtlen järgmise seeria või harjutuse peale, ja kui nüüd hästi järele mõelda, siis tegelikult vaatan ka mehi (no ikka täitsa konkreetselt et kellel ilus proportsioonis keha :unsure: ). Ju siis kisub ka mul mõte sinna kanti... :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ähh, kuda see pilt seia sai nüid siis? Ja minu enda postitusse veel?? M i n a seda seia äi pand. Teise kohta panin oopis. Ja nüid ma vötan selle siit maha ka, tänk juu veri mutš.

Positiivset vastukaja on tore saada küll, aga aitab naljategemisest, siin peaks musklit näitama ju hoopis, mitte niisama eputama ;) Aga selle musklipildiga on nii nagu on, tiba imelik on minna sõbranjega jõusaali ja siis reidikaid klõpsima hakata nagu vene tibid russalka peal :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ähh, kuda see pilt seia sai nüid siis? Ja minu enda postitusse veel?? M i n a seda seia äi pand. Teise kohta panin oopis. Ja nüid ma vötan selle siit maha ka, tänk juu veri mutš.

Positiivset vastukaja on tore saada küll, aga aitab naljategemisest, siin peaks musklit näitama ju hoopis, mitte niisama eputama ;) Aga selle musklipildiga on nii nagu on, tiba imelik on minna sõbranjega jõusaali ja siis reidikaid klõpsima hakata nagu vene tibid russalka peal :P

Nähh, ei saagi kustutada. Kas moded saavad siis teiste postitustesse lisada pilte ja mida iganes tahavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tydrukuga tylis olin siis motlesin temale ja tegin koike vihaga ja palju suuremate raskustega. muul ajal ka muidu naistele ikka. kuna kannan trennis alati mp3e m2ngijat kaasas, siis keskendun muusikale ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nähh, ei saagi kustutada. Kas moded saavad siis teiste postitustesse lisada pilte ja mida iganes tahavad?

Aga õnneks oled seal p-e poolega! Keegi ära ei tunne niikuinii! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga õnneks oled seal p-e poolega! Keegi ära ei tunne niikuinii! ;)

Ma tundsin küll kohe ära, teist sellist pepsi Tallinna linnast naljalt ei leia :P

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui tydrukuga tylis olin siis motlesin temale ja tegin koike vihaga ja palju suuremate raskustega.

Oi, kui mul mehega tüli majas, siis pole mõtet trenni minnagi, nagunii seal midagi tehtud ei saa. Algatuseks kõnnin nagunii spordihallist mööda ja avastan alles tont teab kus, et oleks vaja tagasi pöörata. Saalis jään oma tülist tingitud hajameelsusega lihtsalt teistele ette, kui unustan end mõne pingi peale mõtteid mõlgutama. Nii, et parem on üldse mitte minna ja teisi närvi ajada, veel parem on üldse mitte tüli kiskuda, siis on meel hea ja saab trenni ka teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vanasti käisin mõne sõbraga ikka saalis, siis sai harjutusi ikka tehtud küll, aga vahe peal ajasime juttu. Nüüd meeldib rohkem üksi käia, siis on rohkem nagu mina ja kang tunne või midagi taolist ;) ja nii meeldib ka rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soorituse ajal olen tavaliselt "rauatransis" ,ehk siis ainus side jääb veel rauaga :P kui keegi kõrval ära sureb, siis ilmselt paneks tähele alles peale soorituse lõppemist :P suurte raskuste ja rekorditega on tavaliselt nii, et käin edasi ja tagasi, ning vaatan kangiga tõtt(väga vaikselt ja mõtteis) ja alles siis kui hakkan näiteks tõmbama (jõutõmbes) - tuleb vastavalat raskusele ka hääl ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna tundsin trennis, kuidas äkkviha annab ikka kõvasti jõudu juurde - lühiajaliselt muidugi.

Mingid kuradi "eriti kõvad tüübid" okupeerisid surumispingi umb 20-30 minutiks, vahepeal rääkisid juttu rahulikult jne ja üks tüüp kadus ära vahepeal kuhugi mõneks ajaks, riietusruumi vist. Pink oli vaba, tõmbasin raskused maha ja selle tüübi väiksemat kasvu sõber tuleb mulle ütlema, et kuule, see mees pole võib-olla lõpetanud veel ja ei olnudki ja siis umbes nii, et " sa pane nüüd need raskused tagasi sinna" Tra no mida veel?! Krt siiamaani ajab vihale rsk, aga eriti kõva biitsepsi seeria tuli kohe pärast seda... tänama ma neid m***e sellegipoolest ei hakka. Jube isu oli sellele väiksemale kutile paugud kirja panna.

Võib-olla ma olen veel nii võhik, aga kas selline pingi kinnihoidmine nagu ma kirjeldasin, on normaalne teie arust???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla ma olen veel nii võhik, aga kas selline pingi kinnihoidmine nagu ma kirjeldasin, on normaalne teie arust???

Kui supersette tegi ja minutikaupa mujal käis siis on. Aga supersette tehes pläkutada kellegagi eriti ei jäksa nii et... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui supersette tegi ja minutikaupa mujal käis siis on. Aga supersette tehes pläkutada kellegagi eriti ei jäksa nii et... ;)

Krt kui tüüp läheb jõusaalist minema, kust ma peaks teadma, et ta tagasi tuleb ja et tal midagi pooleli on. Ma ütlesin ka, et oleks võind siis kirja jätta, et pink kinni on... Aga jah, peab vist jõusaali hakkama vahetama, sest kui kõik nii treeniksid, siis 1 h jooksul saab max 2 inimest surumispinki kasutada. Club26 on väga väike saal ja kui keegi seal isetsema hakkab, siis teised aint vaatavad pealt ja ootavad halliks ennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt kui tüüp läheb jõusaalist minema, kust ma peaks teadma, et ta tagasi tuleb ja et tal midagi pooleli on. Ma ütlesin ka, et oleks võind siis kirja jätta, et pink kinni on... Aga jah, peab vist jõusaali hakkama vahetama, sest kui kõik nii treeniksid, siis 1 h jooksul saab max 2 inimest surumispinki kasutada. Club26 on väga väike saal ja kui keegi seal isetsema hakkab, siis teised aint vaatavad pealt ja ootavad halliks ennast.

Kas seal saalis nagu kordamööda tegemist ei eksisteeri ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina absoluutselt peale korduste loendamise midagi harjutuse ajal ei mõtle..harjutuste vahepealsel puhkamisajal ka erilist maailmalahkamise tuju pole, mõtlen pigem järgmiste harjutuste peale või parasjagu poolelioleva harjutuse tehnika parandamise peale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vajalik aparaat kinni on, siis küsin alati viisakalt, kui kaua läheb. Juturääkijad vastavad selle peale tavaliselt, et just lõpetasid ja liiguvad järgmise pingi peale juttu ajama, tõsised tegijad ütlevad oma seeriate arvu ning kui nad just alustasid ja läheb kaua, siis teen ettepaneku kordamööda teha. Kunagi pole veel probleemi olnud, et üle paari minuti midagi ootama peaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas seal saalis nagu kordamööda tegemist ei eksisteeri ?

Haha, muidugi mitte. Ükskord oli näiteks nii, et jälle kaks kutti - üks istus biitsepsi pingil, teine surumispingil, vahepeal tegid seeria, siis jälle istusid ja pläkutasid, mõne aja pärast jälle üks seeria, siis jälle istusid jne. Ma muidugi ootasin ja ootasin, aga vapsee ei kottind neid niikaua kuni ma hakkasin juba vihaselt liigutama ja väga lähedalt neid põrnitsema, siis lõpuks hakkas neil imelik. Krt ma tõusen küll alati püsti seeriate vahepeal, äkki keegi teine tahab ka treenida ennast jõusaalis... minu arust on normaalne nii mõelda.

P.S. Ma meelega ei küsinud midagi, et näha, kas nad on tõesti nii jobud, et ise aru ei saa kui keegi nende taga ootab. Aga see tänane kutt, kes ütles, et ma peaks veel raskused ka tagasi panema, see oli juba omaette kategooria.

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×