Jump to content
timmy

1 kuuga vormi..??

Recommended Posts

Mul on üks väga suur mure..Nimelt varsti on suvi käes ja lõppuekskursioonid hakkavad tulema igale poole ujulatesse..:S et naq oleks vaja kiirest vormi saada..vähemalt kuu ajaga..peamine probleem on kõhulihased ja tagumine osa..:S :rolleyes: ...talvega jõudis siin mõnusalt juurde võta..

Äkki saate aidata ..kõik nõuanded võtan kasutusele..:D peaasi et saaksin kuuajaga vormi(kui see ültse võimalik on )..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga suur mure..Nimelt varsti on suvi käes ja lõppuekskursioonid hakkavad tulema igale poole ujulatesse..:S et naq oleks vaja kiirest vormi saada..vähemalt kuu ajaga..peamine probleem on kõhulihased ja tagumine osa..:S :rolleyes: ...talvega jõudis siin mõnusalt juurde võta..

Äkki saate aidata ..kõik nõuanded võtan kasutusele..:D peaasi et saaksin kuuajaga vormi(kui see ültse võimalik on )..

Olenb praegusest vormist, aga üldiselt: see ei ole võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga suur mure..Nimelt varsti on suvi käes ja lõppuekskursioonid hakkavad tulema igale poole ujulatesse..:S et naq oleks vaja kiirest vormi saada..vähemalt kuu ajaga..peamine probleem on kõhulihased ja tagumine osa..:S :rolleyes: ...talvega jõudis siin mõnusalt juurde võta..

Äkki saate aidata ..kõik nõuanded võtan kasutusele..:D peaasi et saaksin kuuajaga vormi(kui see ültse võimalik on )..

Et,jh kuu ajaga on võimalik küll vormi oluliselt parandada,kui õigesti toitud,treenid ja puhkad,ent vormi vaevalt saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on üks väga suur mure..Nimelt varsti on suvi käes ja lõppuekskursioonid hakkavad tulema igale poole ujulatesse..:S et naq oleks vaja kiirest vormi saada..vähemalt kuu ajaga..peamine probleem on kõhulihased ja tagumine osa..:S :rolleyes: ...talvega jõudis siin mõnusalt juurde võta..

Äkki saate aidata ..kõik nõuanded võtan kasutusele..:D peaasi et saaksin kuuajaga vormi(kui see ültse võimalik on )..

Kuu aega on ilmselt liiga vähe tõesti, aga võta ennast kokku, tee trenni ja telli toitumiskava ning uuel talvel ära laisaks mine, siis ei pea järgmise suve hakul põdema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et,jh kuu ajaga on võimalik küll vormi oluliselt parandada,kui õigesti toitud,treenid ja puhkad,ent vormi vaevalt saab.

seegi hea ,et vormi saab parandada.. :rolleyes: ok äitähh nõuande eest..:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seegi hea ,et vormi saab parandada.. :rolleyes: ok äitähh nõuande eest..:D

Teemasid toitumise,treeningu kohta leiad otsingut kasutades,sisestades märksõnu naq rasvapõletus,reljeefsus jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ära kohe kindlasti kasuta "kõiki nõuandeid". Sellest tuleb üks pudru ja kapsad. Aga üldiselt.. kõhulihastele kannatab anda vatti küll. Ja teine asi, et jalad tagumiku alt välja ning jooksma. Artiklite hulgas on küllalt neid, kus seletatakse kõige kiiremat rasvapõletusmeetodit (vihje: vähemalt 20min. pulss 120-130). Siis veel toitumine korda ja vahe on kuu aja pärast märgatav kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuu ajaga võid ennast lihtsalt üle treenida ja ongi suvi mokas! Selliseid asju hakatakse ikka varakult planeerima, ideaalis ikka koguaeg ja regulaarselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad, kuu ajaga ei saavuta algaja s*ttagi. Kuid kui asi tõsiselt huvitab, siis võid ennast järgmiseks suveks ette valmistama hakata ; )

Edu tagab läbimõeldud treening, milleks on vaja teadmisi. Aga alustada võiksid jooksimsega(30 min rahulikus tempos).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuu ajaga võid ennast lihtsalt üle treenida ja ongi suvi mokas! Selliseid asju hakatakse ikka varakult planeerima, ideaalis ikka koguaeg ja regulaarselt.

Ma ei jaga hästi aga mida sa mõtled ületreenimise all, et suvi peaks mokas olema siis?!

Treenid lihtsalt üleliigselt ja tulemusi pole vms ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei jaga hästi aga mida sa mõtled ületreenimise all, et suvi peaks mokas olema siis?!

Treenid lihtsalt üleliigselt ja tulemusi pole vms ?

Jah nii ma mõtlengi, sageli tahetake saada tulemusi liiga ruttu, arvestamata, et arneg on kinni väga paljudes asjades, millest lihastreening on ainult üks osa. Kiirete tulemuste saamise soov viib enamasti ületreeningule, kui selleks puuduvad varasemad kogemused, eeldused, treeningplaani vale ülesehitus jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuga annab ühtteist ju ära teha küll. Paar kilo saab ikka alla. Kõhust niipalju, et endal on vööümbermõõt nt. nädalaga u7cm vähenend(seda mitte mingi dieediga, vaid lihtsalt olen võimaluste puudumisel veits vähem söönud, kui tavaliselt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuu ajaga nüüd perfekt vormi ei saa kohe kindlasti. Ja kui mingeid imedieete ja palju trenne teha, siis kurnad ennast lihtsalt üle ning kaotatud kilod tulevad ka tagasi.

Ega midagi, läbimõeldud toitumine ning korrapärane, enda keha vajadustele vastav treening toovad püsiva tulemuse. Visalt, kuid kindlalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ära kohe kindlasti kasuta "kõiki nõuandeid". Sellest tuleb üks pudru ja kapsad. Aga üldiselt.. kõhulihastele kannatab anda vatti küll. Ja teine asi, et jalad tagumiku alt välja ning jooksma. Artiklite hulgas on küllalt neid, kus seletatakse kõige kiiremat rasvapõletusmeetodit (vihje: vähemalt 20min. pulss 120-130). Siis veel toitumine korda ja vahe on kuu aja pärast märgatav kindlasti.

Ja siin on ka küllalt materjali, mis seletab, et su "vihje" on aegunud. ERiti kui eesmärgiks on kiire vorm :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eiii...no jah ega ma siis loodagi saada täiesti perfektselt vormi..:P ma arvan kh et see on võimatu aga jah .. lihtsalt naq tahtsin kas see ültse annab tulemust kui rügada siin jooksimust jm..teie juttu järgi siis annnab..;) Kuigi peab muutma natuke toitumist ja treeningut kuna ma arvasin (ennem..enne siia liitumis),et 15 minutist piisab jooksmisest,et ma kohe olengi 1 kuuga vormis aga tuleb välja et..:P ei saagi et peab ikke kõvasti veava nägema..eks ma siis ürita endale mõned piirid panna ..:D tnx nõuannete eest..;):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas 45 min. piisaks jooksmisest hommikul kella 6 paiku ja õhtul kella 8 paiku..?

Või on see liiga vähe v palju..? :lol:

Täiesti piisav, AGA jälgi enesetunnet. Kui ikka on vilets joosta, jalg valutab, ajab lonkama, iiveldama, külm hakkab, siis venita ennast ära ja pane pillid selleks korraks kotti. Ära aja sed a45minutit just taga. 45min ei tundu just palju, aga iga päev nii pikalt joosta on treenimata liigestele väga suur koormus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

45min 2x päevas iga päev on liiga palju

soovitaks teha max 4x näd.

soovitan ka lugeda HIIT'i kohta artikleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jõudu tööle.. kuu aega on ikka vähe... siis selle ajaga saaksid alles lihastele hoo sisse, et nad võtaksid seda harjumisena

Jaa jõudu läheb tarvis..:lol:

Ei nuh peale seda ikke teen trenni edasi ..:D

Kuni sügiseni vähemalt siis edasi vaatab mis teha..;);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll võimalik.

Vend Vähi või Janar Rückenbergi näitel võin seda kinnitada.

Seega kui on huvi soovitan pöörduda oma murega eelpool mainitud meeste poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis neil on võimalik ei ole algajal kindlasti võimalik, suurtel meestel põletab keha isegi puhkeolekus samapalju kaloreid kui mingi väikeste lihastega algaja joostes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

kavatsesin ise kah sellise teema teha, sain vastuse enamusele oma küsimustele.

Aga hetkel käin 3x nädalas poksis ja ~4cm rasvakiht kõhul. Ma olen juba 2 kuud teind päevas +100 kõhulihast aga muutust pole märgata. Samuti peale kella 6 ei söö ning toiduhulgad pole kah nii suured. Kas ma peaksin hakkama jõusaalis käima?

Aga mida te vormi all mõtlete? Mina pean silmas seda, et kõht oleks sile :lol:

Muudetud kasutaja 1Dhit poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

kavatsesin ise kah sellise teema teha, sain vastuse enamusele oma küsimustele.

Aga hetkel käin 3x nädalas poksis ja ~4cm rasvakiht kõhul. Ma olen juba 2 kuud teind päevas +100 kõhulihast aga muutust pole märgata. Samuti peale kella 6 ei söö ning toiduhulgad pole kah nii suured. Kas ma peaksin hakkama jõusaalis käima?

Aga mida te vormi all mõtlete? Mina pean silmas seda, et kõht oleks sile :lol:

Jõusaalis käimine oleks muidugi kasuks. Sa peaksid tegema kõhulihastele ka erinevaid harjutusi, ja mitte ainult "kuuspakile" vaid ka alumistele kõhulihastele ja küljelihastele. Telli siit lehelt endale toitumiskava, see mitte peale kella kuut söömise asi on kahe otsaga, profesionaalid oskavad kindlasti Su toitumise paika panna. Aga põhiline on kulutada rohkem energiat kui sisse sööd endale, siis alaneb ka rasvaprotsent kehas üldiselt, mitte ainult kõhult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×