Jump to content
cows

valu põlvedes

Recommended Posts

Selline probleem et põlvedesse on tekkinud valu,aga see pole nagu koguaeg kõndides vaid mingi teatud nurga all lõõb valu sisse :D äkki keegi oskab õelda mida tuleks ette võtta et sellest lahti saaks :rolleyes:

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem et põlvedesse on tekkinud valu,aga see pole nagu koguaeg kõndides vaid mingi teatud nurga all lõõb valu sisse :D äkki keegi oskab õelda mida tuleks ette võtta et sellest lahti saaks :rolleyes:

Ette tänades!

Kõige targem oleks konsulteerida arstiga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks samuti arsti. Endal oli eelmine nädal vasaku põlvega selline jama, et kükki ei saanud lasta ja jalga keerata, tegi kõvasti valu. Andsin jalale paar päeva puhkust ja läks suurem valu ära. Praegu annab veel kergelt tunda, aga pole enam nii hull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei soovita vaid nõuan, kuna sellise valu tekkimine pikemat aega ja teatud põlve nurgast võib viidata ka millegile tõsisemale. Mida varem saadakse jaole, seda parem sinu sportimis karjääri jätkumisele tulevikus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei soovita vaid nõuan, kuna sellise valu tekkimine pikemat aega ja teatud põlve nurgast võib viidata ka millegile tõsisemale. Mida varem saadakse jaole, seda parem sinu sportimis karjääri jätkumisele tulevikus!

Aga millisi arsti poole tuleks põõrduda?Spordiarsti juures ma käisin ja tema soovitas võtta glükoosamiini,muud midagi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline probleem et põlvedesse on tekkinud valu,aga see pole nagu koguaeg kõndides vaid mingi teatud nurga all lõõb valu sisse ;) äkki keegi oskab õelda mida tuleks ette võtta et sellest lahti saaks ;)

Ette tänades!

Mul endal olid samad probleemid!!! Lõpude lõpuks läksid valud nii suureks et öösel ei saand enam korralikult magada ega ka palju kõndida..

ma läksin sprodiarsti juurde ja ta ütles kohe et see tavaline probleem ja määras mulle Arthrostop'i 2x päevas ja et ma veel määriks 2x päevas ka Teep Relief Gel'i. Kohe tunduvalt aitas, ja enam ei ole kunagi olnud selliseid valusi põlvedes. :P

Ainult et spordist tuli paar kuud kõrvale hoida!!! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama siin. Aga paraku on nii , et kui põlved juba valutavad siis on hilja:-(

Ise pidasin 4 kuud vahet ja tegin nüüd mõned jooksu trennid pehmel maastikul ja nüüd tuleb jälle pikalt trennid vahele jätta :-(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teate milles point on v !

Minul sama asi ja samamoodi panid mingid kallid liigese rohud peale, ise muidu 16 ja ooopis avastasin selle et kõõlused põlves on üle kasvanud ja kui põlved kõverdada teatud nurga alla ssiis need üle kasvanud liigesed käivad üksteise vastu ja siis tekibki vesi ja kui nii edasi siis tekib põletik ja põlve tekib vesi !:( :(

siis tuleb poile minna ja need üle kasvanud kõõlused maha viilida :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×