Jump to content
v3rm0n

Inglise dieet

Recommended Posts

Seda imedieeti tegin ma eelmine aasta ka, mõjus küll selles mõttes, et sain kaalust alla ja see püsis pikka aega, aga suvel käisin maal ja vanaema tegi koguaeg igasugu häid kuid rasvaseid toite ja eks see kaal sealt tagasi tuli. Pakk makarone lihaga iga päev ühikas ka kehakaalule väga head ei tee kui koolis lõunat ka veel süüa :lol: . Ma usun küll, et toitumiskava on palju mõttekam ja tervislikum.

toitumiskava on igal juhul mõttekam. ostsin ka ühe, 'Eesti Gourmet kokaraamat' nime all müüdi. seal lõpus on harjutused kah sees, põhiliselt tuleb istudes teha, näolihastele (aga neid ongi ju kogu aeg vaja). sama raha eest saad korraga kaks asja (toitumis ja harjutuskava). ma ei tea, minu arust jumala mõistlik ost. olen rahul ja soovitan küll. seal oli teisi kavu ka tegelikult, kui sellega enam ei arene saad kohe uue osta. aga kirjutasid, et raha pole palju käes, et siis kui see kava ei sobi, vbl sobib sulle paremini see kava 'Korja loodusest söödavaid taimi', või 'Poissmehe kokaraamat'

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumiskava all mõtlesin ma ikka endale personaalse kava tellimist mitte poest selline mis kõigile sobib.

vana hiina vanasõna ütleb, et ära anna mulle kala vaid anna õng. niiet ma ei tea, one size fits all, ka unisex.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

fitness.ee vanasõna ütleb, et kui sa spordiga tegeled, siis peab sportlase tehtud toitumiskava olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
fitness.ee vanasõna ütleb, et kui sa spordiga tegeled, siis peab sportlase tehtud toitumiskava olema

jah, eks mäletame ju seda kreeka-rooma kõnekäändu, et kõverat puud peab väiksest koolutama hakkama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
geneetilise olevusena on iga inimene väikene ime ja võib teisest erinev olla.
vana hiina vanasõna ütleb, et ära anna mulle kala vaid anna õng. niiet ma ei tea, one size fits all, ka unisex.

Väikene vastuolu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma saan aru, et tolle Hiina vanasõna( "Anna mulle õng, mitte kala") all mõtleb marit, et inimesele tuleb anda teadmised, mitte asi kohe ette ära teha. See on ju muidugi õige. Need nn. dieedid, mida ajakirjadest leida võib( millalgi kohtasin porgandidieeti, sellest on siin foorumis juttu olnud) ja on "kõigile sobivad", sobivad tegelikult vähestele või hoopiski mitte kellelegi(kuna on nii absurdsed).

Toitumiskava on kõige mõtekam, sest arvestab inimeste eripärasid ja eesmärke. Järgides toitumiskava, võid vähemalt olla kindel, et keha saab kõik, mida ta vajab. Eriti tähtis on vajalike toitainete kättesaamine spordiga tegeledes, ei maksa minna riskile ja usaldada suvalist dieetprogrammi, mis teeb lõpuks rohkem kahju kui kasu.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, nüüd lõpetasin ära selle dieedi tänu teie soovitustele, kunagi raha tekib siis võiks selle toitumiskava tellida. Praegu prooviks niisama kuidagi veidi tervislikumalt toituda aga ega ma täpselt ei tea ka mida võib ja mida ei või süüa. Kartulist, makaronist jne peaks vist eemale hoidma? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, nüüd lõpetasin ära selle dieedi tänu teie soovitustele, kunagi raha tekib siis võiks selle toitumiskava tellida. Praegu prooviks niisama kuidagi veidi tervislikumalt toituda aga ega ma täpselt ei tea ka mida võib ja mida ei või süüa. Kartulist, makaronist jne peaks vist eemale hoidma? :lol:

vermon, kartul ja makaron teevad kurvaks :D . aga tervislikult toituda tahad, siis võid süüa kõike julgelt mis looduses kasvab, linnud, liblikad, nõgesesupp, jne. makaron, ükskõik mis tüüp, peaaegu ei kasvagi looduses. seepärast me teda ei tarbi ja tal on madal väärtus tarbija jaoks. kindlasti on veel selliseid aineid mis looduses ei kasva aga mida inimene valesti serveerib, peab valvel olema. proovi siin mõnelt spetsialistilt küsida, mida ta oskab öelda? peaasi, et usk on tugev siis on ka dieet hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vermon, kartul ja makaron teevad kurvaks :lol: . aga tervislikult toituda tahad, siis võid süüa kõike julgelt mis looduses kasvab, linnud, liblikad, nõgesesupp, jne. makaron, ükskõik mis tüüp, peaaegu ei kasvagi looduses. seepärast me teda ei tarbi ja tal on madal väärtus tarbija jaoks. kindlasti on veel selliseid aineid mis looduses ei kasva aga mida inimene valesti serveerib, peab valvel olema. proovi siin mõnelt spetsialistilt küsida, mida ta oskab öelda? peaasi, et usk on tugev siis on ka dieet hea

Jah täpselt vermon hakka liblikaid sööma! Einojah...see oli üllatav...pean nüüd natuke aega toibuma. Mulle tundub, et sa marit oled natuke liiale läinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav,palju neid liblikaid tuleb kinni pista,et päeva valgunormi kätte saaks?

Aga üldiselt , toredad toitumissoovitused - süüa kõik mis elab ja kasvab, :D

Lehmadega koos karjamaale ja huntidega metsa ..., :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav,palju neid liblikaid tuleb kinni pista,et päeva valgunormi kätte saaks?

Aga üldiselt , toredad toitumissoovitused - süüa kõik mis elab ja kasvab, ;)

Lehmadega koos karjamaale ja huntidega metsa ..., :huh:

Noh, väga hea teema, ei oska midagi öelda ;)

Aga kui kõike mis elab ja kasvab või süüa, siis peaks alustama naabri koerast, saab kaks asja korraga - kõhu täis ja ei pea haukumist enam kuulama.

Ma loodan et koer on valgurikka toidu peal, saan valgud ka kõik kätte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×