Jump to content
v3rm0n

Inglise dieet

Recommended Posts

Inglise dieet

1980. aastatel leidis eestlaste hulgas sooja vastuvõtu inglise dieet. Korralikuks kaalulangetamiseks kehtis nõue: vastu pidada 20 päeva! Sellisel juhul lubati püsivat kaalulangust kuni 13 kilogrammi.

Karmilt tuli kinni pidada keeldudest. Juua ei tohtinud konjakit, õlut, veini, viina, limonaadi. Süüa ei lubatud suhkrut, komme, küpsiseid ja küpsetisi, kartulit ja saia.

Iga päev tuli dieedipidajal süüa vitamiine või teha 15–20 minutit korralikku võimlemist. Dieet sisaldab kahte näljapäeva, valgupäevi ja juurviljapäevi.

Näljapäeval võis päeva jooksul juua ühe liitri piima või kefiiri ja 1 klaasi tomatimahla ja süüa 2 viilu musta leiba.

Valgupäeva menüü

Hommik: 1 tass kohvi (arvestatud on klaasitäie suuruse kogusega), 1 viil musta leiba, 0,5 tl võid, 0,5 tl mett.

Lõuna: 1 klaasitäis liha- või kalapuljongit, 1 tükk keedetud liha või kala. Kell 13 söö lisaks dessertlusikatäis herneid ja üks viil musta leiba. Kell 16 võid juua 1 klaasi kefiiri või teed.

Õhtusöök, kell 19: 1 tükk liha või kala või 2 singiviilu või 2 muna või 50 grammi juustu, 1 klaas kefiiri ja 1 viil musta leiba.

Juurviljapäeva menüü

Hommik: 2 õuna või 2 apelsini.

Lõuna: juurviljasupp või ja hapukooreta, 1 viil musta leiba, värsket salatit või vinegretti või keedetud kapsast või porgandikotlette. Kell 16: toores juurvili. Õhtusöök, kell 19: 1 viil musta leiba klaasi tee ja meega.

Näljapäevi ei tohi korrata. 20 päeva jooksul tuleb vaheldumisi pidada valgu ja juurviljapäevi. Järgijatele soovitakse menüü lõpus meelekindlust.

Teie arvamus sellest dieedist. Plaan on siis võimalikult palju rasva kaotada. Olen 185cm kuskil ja 96kg, selgelt liiga palju.

Sooviks ei ole siis kaalunumbri alandamine vaid just rasva kaotamine. Käin ka kolm korda nädalas jõusaalis tunnikese, mingi osa sellest on aeroobset(velo) kuid joosta ei jõua üldse, peaks vist ujumas ka käima. Kuidas maksimaalselt kaotada rasva nii, et tervisele väga kehvasti ei mõjuks?

Muudetud kasutaja v3rm0n poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

treenivale inimesele selline dieet ei sobi

ka on lubatud 13kg kosmiline ning tervist kahjustav

soovitaksin tellida korralik toitumis- ja treeningkava, mille puhul oleks kaalulangus aeglasem, kuid tervislikum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuradi hea mõte dieedi ajaks jagada toitained eraldi päevade peale ära.

E. Süsivesikud - et algavaks nädalaks energiat saada

T. Valgud - et lihas kasvaks

K. Rasvad - et soe oleks

N. Süsivesikud - et nädala lõpus jõuaks pidu panna

R. Valgud - et nädalavahetusel kah lihas kasvaks

L. Rasvad - no seapekk on viinaga ikka hää

P. Vitamiinid - pohmelus... süüa ei taha... ainult vett ja vitamiine.

Või veel parem oleks ju kuude kaupa lahti jagada.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige ta on jah, eks näis kui ma kõvasti pühenduda viitsiks siis võiks isegi tellida mingi kava, tahtejõuga on nii kui on.

Eks selle dieedi tervislikkuse võib suure küsimärgi alla panna aga võin öelda, et teeb mida lubab :rolleyes:

Mis värk muidu selle jõusaalis käimisega on, mõned räägivad, et käi palju tahad ja siis teised, et üks päev peaks vahet olema.

Ei tea kas kolm korda nädalas on piisav tund aega jõusaali teha? Ja kui veel 1-2 korda ujumas ka käia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no arvesta, et lihased peavad taastuma ka, seega peaks ikka mõni päev puhkama ka. Muidu võid ületreeningusse minna, mis pole hea variant, ei vaimselt ega ka füüsiliselt :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui keegi voorumist peab end minu vaenlaseks,siis tollele soovitaks toda kenjaalset tjeeti küll, :rolleyes:

Äkki sa tahtsid öelda GENITAALSET dieeti???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige ta on jah, eks näis kui ma kõvasti pühenduda viitsiks siis võiks isegi tellida mingi kava, tahtejõuga on nii kui on.

Eks selle dieedi tervislikkuse võib suure küsimärgi alla panna aga võin öelda, et teeb mida lubab :rolleyes:

Toitumiskava järgi toitumine nõuab siis suuremat tahtejõudu kui see jama? :D Aga noh, maailm ongi huvitav just sellepärast, et kõik me oleme erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis genitaalid dieedile vä, :rolleyes:

No ei tea kas sellest on abi...

aga ma pidasin silmas kui söömise asemel genitaale imeda.... :D

...aga teine hea võimalus on eksperimenteerida eksperimentaalse ekskrementaalse dieediga peaks kah kaal märgatavalt langema :D

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vermon, ära pane tähele, see foorum on igasuguseid napakaid ilkujaid täis.

ma ise teen juurviljapäeval kartulikotleteid koorega (vitamiinid !! ) ( ei võimles iis). kartuleid võib süüa külla ga pärast seda pead vett jooma muidu ta ei lahustu ja läheb rsvaks. seda ei tohi korrata

kahe õuna asmele võib 2 sidrunit võtta, hommikuks, mul aitas

juurvili on praegu veel toores, aga mee, tee ja veega saab ilma kah

mitmes päev sul on ?

Inglise dieet

1980. aastatel leidis eestlaste hulgas sooja vastuvõtu inglise dieet. Korralikuks kaalulangetamiseks kehtis nõue: vastu pidada 20 päeva! Sellisel juhul lubati püsivat kaalulangust kuni 13 kilogrammi.

Karmilt tuli kinni pidada keeldudest. Juua ei tohtinud konjakit, õlut, veini, viina, limonaadi. Süüa ei lubatud suhkrut, komme, küpsiseid ja küpsetisi, kartulit ja saia.

Iga päev tuli dieedipidajal süüa vitamiine või teha 15–20 minutit korralikku võimlemist. Dieet sisaldab kahte näljapäeva, valgupäevi ja juurviljapäevi.

Näljapäeval võis päeva jooksul juua ühe liitri piima või kefiiri ja 1 klaasi tomatimahla ja süüa 2 viilu musta leiba.

Valgupäeva menüü

Hommik: 1 tass kohvi (arvestatud on klaasitäie suuruse kogusega), 1 viil musta leiba, 0,5 tl võid, 0,5 tl mett.

Lõuna: 1 klaasitäis liha- või kalapuljongit, 1 tükk keedetud liha või kala. Kell 13 söö lisaks dessertlusikatäis herneid ja üks viil musta leiba. Kell 16 võid juua 1 klaasi kefiiri või teed.

Õhtusöök, kell 19: 1 tükk liha või kala või 2 singiviilu või 2 muna või 50 grammi juustu, 1 klaas kefiiri ja 1 viil musta leiba.

Juurviljapäeva menüü

Hommik: 2 õuna või 2 apelsini.

Lõuna: juurviljasupp või ja hapukooreta, 1 viil musta leiba, värsket salatit või vinegretti või keedetud kapsast või porgandikotlette. Kell 16: toores juurvili. Õhtusöök, kell 19: 1 viil musta leiba klaasi tee ja meega.

Näljapäevi ei tohi korrata. 20 päeva jooksul tuleb vaheldumisi pidada valgu ja juurviljapäevi. Järgijatele soovitakse menüü lõpus meelekindlust.

Teie arvamus sellest dieedist. Plaan on siis võimalikult palju rasva kaotada. Olen 185cm kuskil ja 96kg, selgelt liiga palju.

Sooviks ei ole siis kaalunumbri alandamine vaid just rasva kaotamine. Käin ka kolm korda nädalas jõusaalis tunnikese, mingi osa sellest on aeroobset(velo) kuid joosta ei jõua üldse, peaks vist ujumas ka käima. Kuidas maksimaalselt kaotada rasva nii, et tervisele väga kehvasti ei mõjuks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vermon, ära pane tähele, see foorum on igasuguseid napakaid ilkujaid täis.

ma ise teen juurviljapäeval kartulikotleteid koorega (vitamiinid !! ) ( ei võimles iis). kartuleid võib süüa külla ga pärast seda pead vett jooma muidu ta ei lahustu ja läheb rsvaks. seda ei tohi korrata

kahe õuna asmele võib 2 sidrunit võtta, hommikuks, mul aitas

juurvili on praegu veel toores, aga mee, tee ja veega saab ilma kah

mitmes päev sul on ?

Vabandage, kas te olite veidi purjus kui selle kirjutasite? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vermon, ära pane tähele, see foorum on igasuguseid napakaid ilkujaid täis.

ma ise teen juurviljapäeval kartulikotleteid koorega (vitamiinid !! ) ( ei võimles iis). kartuleid võib süüa külla ga pärast seda pead vett jooma muidu ta ei lahustu ja läheb rsvaks. seda ei tohi korrata

kahe õuna asmele võib 2 sidrunit võtta, hommikuks, mul aitas

juurvili on praegu veel toores, aga mee, tee ja veega saab ilma kah

mitmes päev sul on ?

:lol:

Mul pole sõnu. Esimest korda lugesin selle jutu läbi ja mõtlesin et kuskohast inimesed selliseid "teadmisi" võtavad. Aga mis siin ikka lobiseda, kasutajale marit soovitan tõsiselt toitumisalaseid artikleid lugeda, vastasel juhul läheb mine-tea-mis-veel rasvaks.

Palun oma sarkasmi ja teemavälise postituse pärast vabandust, aga ei suutnud vastu panna.

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:lol:

Mul pole sõnu. Esimest korda lugesin selle jutu läbi ja mõtlesin et kuskohast inimesed selliseid "teadmisi" võtavad. Aga mis siin ikka lobiseda, kasutajale marit soovitan tõsiselt toitumisalaseid artikleid lugeda, vastasel juhul läheb mine-tea-mis-veel rasvaks.

Palun oma sarkasmi ja teemavälise postituse pärast vabandust, aga ei suutnud vastu panna.

Kusjuures kartulite koha pealt on marit`il õigus - vanasti nuumati sigu koorega keedetud kartulipudru ja jahuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures kartulite koha pealt on marit`il õigus - vanasti nuumati sigu koorega keedetud kartulipudru ja jahuga.

no ma ei tea, see oleks siin nagu mingi uudis, või? igaüks ju teab, kevadine kartul läheb koos koore ja iduga, muidu jääd skorbuuti. korra kõvemini hingad, hambad lendavad välja - kel' seda vaja. vitamiine on vaja, vanasti juba teati

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtejõu all mõtlesin ma seda, et ma ei viitsiks kohe mitte mingeid erilisi asju valmistama hakata, samas ma pole kunagi toitumiskava näinud nii, et ma ei kujuta ette mis seal on, äkki on isegi lihtsam :lol:

Plaan oli rohkem selline, et suveks kiirelt kaalu kaotada(veits hilja on aga noh). Suvel ma niikuinii ei saaks kuhugi jõusaali, vb mõnikord ujuma saaks kui soe ilm on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks see dieet oli vist popp ka sellepärast et poodidest ju vorsti saada polnud ja pidigi ainult kartuleid sööma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ma ei tea, see oleks siin nagu mingi uudis, või? igaüks ju teab, kevadine kartul läheb koos koore ja iduga, muidu jääd skorbuuti. korra kõvemini hingad, hambad lendavad välja - kel' seda vaja. vitamiine on vaja, vanasti juba teati

Et sa teaksid - kartuli idud on mürgised!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles suhtes on sul õigus küll. Eks siis peab kuskilt kopikaid kokku ajama ja toitumiskava tellima. Selline see tudengielu on. :lol:

No vähemalt on toitumiskavast kasu kah.Anlt et järgida ikka tuleb, :D

Igasugused "supertulemusi" lubavad imetjeedid on absolootne jama.No ei ole võimalik mingi dieedi abil end paari nädalaga vormi viia ja et vorm veel ka püsiks peale dieedi lõppemist.99% on tulemus vastupidine;peale imetjeedi lõppu kaal tõuseb üle eelneva taseme ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda imedieeti tegin ma eelmine aasta ka, mõjus küll selles mõttes, et sain kaalust alla ja see püsis pikka aega, aga suvel käisin maal ja vanaema tegi koguaeg igasugu häid kuid rasvaseid toite ja eks see kaal sealt tagasi tuli. Pakk makarone lihaga iga päev ühikas ka kehakaalule väga head ei tee kui koolis lõunat ka veel süüa :lol: . Ma usun küll, et toitumiskava on palju mõttekam ja tervislikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×