Jump to content
rainisk

Toitumiskava/nõuanded.

Recommended Posts

Millised oleks nn "kuldreeglid" millest toitumise juures kinni peab pidama.

Oleks vaja toitumiskava, aga kuna olen õpilane siis pole kohe kuskilt 350 eek välja käia.Veelvähem 600 :rolleyes:

Või äkki keegi võiks aidata toitumiskava koostada ?

Eesmärgiks oleks kaalust alla võtmine (rasvaprotsendi alandamine).

Süüa oleks võimalik: kell 7.40, koolis 11:05, kool lõppeb vahemikus 14:00-16:00 seega umbes sellel ajal kolmas toidukord, peale seda ei tohiks takistusi olla, magama lähen umbes 23:00 õhtul.Trenni teen kolmepäevase kava järgi (3-4x nädalas). Praegu toitumine ikka jube paigast ära ja kaootiline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasuta saab nii, et ise loed kõik, mis leiad vähegi, oskad kenasti endale koostada + oled ise ka hunniku info võrra targem. Mina tegin nii. Kuid siiski öeldakse, et aeg on raha, nii et ajakulu tõttu päris tasuta ei ole. Kuid minu arust igati kasulikum ise ka teada asja ja eriti kui saab raha kokku hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõistlik oleks lugeda artikleid..

aga siit j2lle selline mure et, liiga palju infot((foorum l2bi ja l6hki uuritud) on pea nii segi ajanud et ei tea enam mida j2lgida.

Toitumiskava on tellitud(kiivikas´elt aga ylit2pseltei suuda veel jälgida)ja treeningud ka ypris korralikud (omaarust) 3x n2dalas 50aeroobset ja 60shapingut ?

LIHAST ei taha juurde aga rasva tahan v2hemaks. Siis kas on see v6imalik ja kui kiiresti ma tulemusi peaks n2gema?

Naine 164pikk 53kg KAS KEEGI VIICIKS KOMMENTEERIDA?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga siit j2lle selline mure et, liiga palju infot((foorum l2bi ja l6hki uuritud) on pea nii segi ajanud et ei tea enam mida j2lgida.

Toitumiskava on tellitud(kiivikas´elt aga ylit2pseltei suuda veel jälgida)ja treeningud ka ypris korralikud (omaarust) 3x n2dalas 50aeroobset ja 60shapingut ?

LIHAST ei taha juurde aga rasva tahan v2hemaks. Siis kas on see v6imalik ja kui kiiresti ma tulemusi peaks n2gema?

Naine 164pikk 53kg KAS KEEGI VIICIKS KOMMENTEERIDA?

Ma arvan, et kui sul on kava tellitud aga seda ei järgi, siis ilmselt jäädki tulemusi ootama. See on reaalsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×