Jump to content
rainisk

Paar huvitavat küsimust.

Recommended Posts

Mul on viimastel päevadel mõtlemisainet andnud kaks asja - nimelt :

1) Mulle väideti, et suitsetamine on mingi haiguse vastu hea vms või, et suitsetamine on millegile kasulik. Ja sõber ütles sellise lause : "Kui Muhamed Ali oleks suitsetanud, oleks ta veel elus." Kas selline jutt peab paika ?

2) Seda olen juba teada saanud, et alkohol väikestes kogustes ja harva on kasulik, kuna teeb vere vedelamaks ja seega lihtsustab südame tööd, aga kas on ka muid vahendeid, mis verd vedeldavad ?

Tore oleks, kui leiaksid aega vastata :rolleyes:

Päikest

Muudetud kasutaja rainisk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

The error returned was:

Sorry, some required files are missing, if you intended to view a topic, it's possible that it's been moved or deleted. Please go back and try again

:rolleyes: Ei näita mul miskit seal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suitsetajatel on vingugaas suhtes rohkem imuunsemad,kuna nende keha on harjunud suitsuse keskonnaga kui mittesuitsetajad.

Suitsetajate käest olen ma küsinud. Miks Sa suitsetad?

Ja siis nad vastavad:

1.sutsetamine leevendab närvipingeit.

2.omamoodi spordiala(mitu suitsu teed korraga,kaua teed ühte suitsu jne.),

3.hobi

4.Vähendab söögi isu.

5.sõltuvus

Verd vedeldab:

1.kohvi joomine

2.rohke vedeliku tarbimine

3.aspiriin(loodan, et kirjutasin õieti)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1) Mulle väideti, et suitsetamine on mingi haiguse vastu hea vms või, et suitsetamine on millegile kasulik. Ja sõber ütles sellise lause : "Kui Muhamed Ali oleks suitsetanud, oleks ta veel elus." Kas selline jutt peab paika ?

2) Seda olen juba teada saanud, et alkohol väikestes kogustes ja harva on kasulik, kuna teeb vere vedelamaks ja seega lihtsustab südame tööd, aga kas on ka muid vahendeid, mis verd vedeldavad ?

1. Ei, sest Ali on minuteada ka hetkel elus. Mida su sõber silmas pidas?

2. Maksale on alkohol ikka kahjulik. Aspiriin vedeldab verd näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on viimastel päevadel mõtlemisainet andnud kaks asja - nimelt :

1) Mulle väideti, et suitsetamine on mingi haiguse vastu hea vms või, et suitsetamine on millegile kasulik. Ja sõber ütles sellise lause : "Kui Muhamed Ali oleks suitsetanud, oleks ta veel elus." Kas selline jutt peab paika ?

2) Seda olen juba teada saanud, et alkohol väikestes kogustes ja harva on kasulik, kuna teeb vere vedelamaks ja seega lihtsustab südame tööd, aga kas on ka muid vahendeid, mis verd vedeldavad ?

Tore oleks, kui leiaksid aega vastata :rolleyes:

Päikest

1) Muhammad Ali on elus, kuid põeb Parkinsoni tõbe. httee/cgi-bin/cache?query=Cassius+Clay&alates=0&url=http%3A%2F%2Fwww.spordipress.ee%2Fmodules.php%3Fnp://www.neti.

Lingimeister OldMan soovitab trükkida NETI otsingusse " Cassius Clay " ja saate palju huvitavat tema kohta teada.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on viimastel päevadel mõtlemisainet andnud kaks asja - nimelt :

1) Mulle väideti, et suitsetamine on mingi haiguse vastu hea vms või, et suitsetamine on millegile kasulik. Ja sõber ütles sellise lause : "Kui Muhamed Ali oleks suitsetanud, oleks ta veel elus." Kas selline jutt peab paika ?

2) Seda olen juba teada saanud, et alkohol väikestes kogustes ja harva on kasulik, kuna teeb vere vedelamaks ja seega lihtsustab südame tööd, aga kas on ka muid vahendeid, mis verd vedeldavad ?

Tore oleks, kui leiaksid aega vastata :rolleyes:

Päikest

Ali on küll elus aga põeb aastaid juba Parkinsoni tõve. Mullegi rääkis kunagi meditsiinikoolitusel arst, kes seda koolitust läbi viis, et suitsetamisel on vähemalt üks hea külg- tema jutu järgi pole ühelgi suitsetajal kunagi diagnoositud Parkinsoni tõve. Põhjust ta jutu järgi pole teada. Ei tea, on see nii või mitte aga nii ta väitis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on viimastel päevadel mõtlemisainet andnud kaks asja - nimelt :

1) Mulle väideti, et suitsetamine on mingi haiguse vastu hea vms või, et suitsetamine on millegile kasulik. Ja sõber ütles sellise lause : "Kui Muhamed Ali oleks suitsetanud, oleks ta veel elus." Kas selline jutt peab paika ?

2) Seda olen juba teada saanud, et alkohol väikestes kogustes ja harva on kasulik, kuna teeb vere vedelamaks ja seega lihtsustab südame tööd, aga kas on ka muid vahendeid, mis verd vedeldavad ?

Tore oleks, kui leiaksid aega vastata :rolleyes:

Päikest

2) Aspiriini küll ei soovita võtta vere vedeldamiseks, kuna mõjub maole väga agressiivselt. Aspiriini võib võtta ainult ekstreemsetes situatsioonides infarkti ja insuldi ohu korral või vahetult peale neid, kuna mõjub trombe lahustavalt.

Vere vedeldamiseks oleks vaja süüa rohkem merekalu nagu lõhe, makrell, skumbria, heeringas (rasvane). Rasvastes kalades on peale kergesti seeditava loomse valgu (vajalik haigele maole) südame ja veresoonkonna kaitsevahendina kalarasv - nn Omega-3 rasvhape. Samuti on kasulik viinamarja mahla joomine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina arvan, et suitsetamise ja joomise juures on negatiivseid mõjusid ikka mitu-mitu korda rohkem... ja, misiganes need positiivsed küljed ka pole... ei tasu neid sellepärast "kasutama" hakata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina arvan, et suitsetamise ja joomise juures on negatiivseid mõjusid ikka mitu-mitu korda rohkem... ja, misiganes need positiivsed küljed ka pole... ei tasu neid sellepärast "kasutama" hakata...

Ma olen 100% nõus! Suitsetamine tapab väga palju inimesi, päästab umbes 1000x vähem (lampi pakutud) mina ei saa näiteks üldse aru miks suitsetada :rolleyes: !

1) Muhammad Ali on elus, kuid põeb Parkinsoni tõbe. httee/cgi-bin/cache?query=Cassius+Clay&alates=0&url=http%3A%2F%2Fwww.spordipress.ee%2Fmodules.php%3Fnp://www.neti.

Lingimeister OldMan soovitab trükkida NETI otsingusse " Cassius Clay " ja saate palju huvitavat tema kohta teada.

Njaa, juu mu sõber eksis siis. Ma ise ka mõtlesin, et Ali peaks elus olema :D

Aga suured tänud kõikidele vastajatele :D jälle sain targemaks !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×