Jump to content
Sohne

vale kaup

Recommended Posts

Miks jõuab minuni vale pakk? Kui tellin kenasti maasikamaitselist valgupulbrit siis miks karpi avades leian vaniljepulbri, õnneks tootja ja pulbri mass on õiged.

Kas tegemist on tulnukatega? ;)

See ei ole esimene kord, eelmisel korral saatsin mingid võõrad vitamiinid üldse tagasi, õnneks lahenes tookord kõik kenasti.

Täna enam ei viitsi jamada, söön vaniljet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No on ikka vahe küll. Kui ma tahan maasikat, siis tellin maasikat. Ja kui ma tellin maasikat, siis ma ilmselt teist maitset ei taha. Kui mulle ei meeldi vanilje, siis ma ei hakkagi seda sööma. Masendav jah, et valesti saadetakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise lugesin kuskilt, et saadavad seda maitset mida neil parasjagu on, kui sinu tellitud maitset pole ja neil on õigus nii teha... kui sa natuke enne poe kohta lugenud oleksid, siis sa oleksid ka teadnud, et ka selline võimalus on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õigustest rääkides, siis neil seda õigust ei ole. Sa maksad kauba eest mida tellisid, mitte varuvariandi eest, seega on õigus raha tagasi saada kui kaup on tagastatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama minuga.Poes oli kirjas,et on maasika-ja šokolaadimaitselist.Tellimise ajal ei saanud valida,mis maitselist võtta.

Saatsin kohe neile ka meili,et kui pakk tuleb teele,siis sooviksin maasikamaitselist.Mulle kirjati vastu,et kõik on OK.

Siis viivitas jällegi Eesti Post,kes mulle pakiteadet ei saatnud.Kuid õnneks ma sain siiski kätte,kuid ikka šokolaadimaitselise.

Õnneks see oli väga hea,kuid ikkagi ma soovisin maasikamaitselist.

Ei teagi,mida järgmine kord teha.Samas on hea,et nüüd saab osad tooted osta ka ylikooli apteegist. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

päris uisa-päisa siin ikka neid maitseid küll ei saadeta. Kui vastav toode on otsa lõppenud, siis võetakse inimesega alati ühendust ja pakutakse erinevaid võimalusi. Kontakti võetakse nii maili kui telefoni teel. Siiani on kõigiga ilusti kokkuleppele saadud. Ja kes viriseda tahab, teeb seda alati ka siis kui maitse on õige olnud.

Parimat ja ilusaid pühi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minuga ei ole keegi kontakti võtnud ega alternatiive pakkunud!!!

Arvad, et mul ei ole midagi teha ja keerutan siin tolmu üles??

Võiksite jälgida mida teilt tellitakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×