Jump to content
Ott Kiivikas

Marko Savolainen enne ja nüüd

Recommended Posts

Parematel päevadel kaalus ca 140kg ja käsi oli üle 60 cm. Pikkus ca 170cm. Olen temaga korra koos showesinemist teinud, mees kaalus siis 131kg - oli ümmargune nagu pall. Mehe jõunäitajad olid ka kolossaalsed, seistes vastu seina biitsepsit kangiga 115kg 5 seeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vormitegemine Marozovi moodi. ;)

No minul oli Otsusega kihlvedu, et kas ma suudan 105 kg pealt saada 78 kg peale. Nagu teada sõigi Otsus oma mütsi ära. See sügis on pilt sootuks teine :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa pekkis... ma olen 170 ja nac üle 70 kg ja inimesed räägivad MULLE et mina olen suur ;) ...60'se biitsepsini on ka vist 20 cm või tiba rohkem veel minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See enne ja pärast keemiat ei ole ka päris õige. Sest mehe eesmärk ju ongi kaalu langetada.

Nimelt tal neerukahjustused ja kaalu vaja langetada, et sobiks uue neeru siirdamiseks.

Või midagi taolist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No minul oli Otsusega kihlvedu, et kas ma suudan 105 kg pealt saada 78 kg peale. Nagu teada sõigi Otsus oma mütsi ära. See sügis on pilt sootuks teine ;)

Olen sellega kursis, eks see oli naljaviluks öeldud. Loodan ka ise sügisel lavale tulla ja sind ei alahinda ma siis kindlasti mitte. JÕUDU JAKSU KÕIGILE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jube,mis võib ühe inemisega juhtuda.nagu oleks õhupallist õhk välja lastud.Ma teadsin küll,et pärast steroidide õgimise lõpetamist sa muutub väiksemaks,aga et nii kohe .... :)

Huvitav,palju Colemanist alles jääks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See enne ja pärast keemiat ei ole ka päris õige. Sest mehe eesmärk ju ongi kaalu langetada.

Nimelt tal neerukahjustused ja kaalu vaja langetada, et sobiks uue neeru siirdamiseks.

Või midagi taolist.

Kui neerukahjustuse jutt õige on, siis oleks väga huvitav teada, millest see kahjustus küll tuli. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui neerukahjustuse jutt õige on, siis oleks väga huvitav teada, millest see kahjustus küll tuli. :)

Jajah,aga mas siiski usun,et mitte liiga huvitav,igav on teada saada asju,mida niigi tead :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.markosavolainen.blogspot.com/

Ta kirjutab oma päevikus, et ta suguvõsas on palju neeruhaigusi. Tegelikult oli temal ilmselt teatud eelsoodumus ja steroidid toimisid siis triggeritena - käivitasid, kiirendasid haiguse kulgu.

Samas esimesel leheküljel mainitakse tema testosterooni arvudest, mis on praegu natuke üle 3 mmol/l. Ta küll väidab, et normid on 9-38 vahel, kuid tegelikult 8-27 vahel. Siis tal on nii kutsutud - hormoonilama. Testised ei tooda enam testosterooni ja usun, et raviv arst ei julgegi asendusravi alustada.

Kahju, et nii noorel mehel nii palju probleeme. Tervis on täitsa per..s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga pildil naeratab küll rõõmsasti :)

MEES on suurem kui tema saatus! Mis seal ikka mossitada, ise tegi ise, nö. vastutab. Järgmine kord(elus) on targem. :) Võib-olla.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga pildil naeratab küll rõõmsasti :)

See on nn. neurootiline stressijärgne naer :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×