Jump to content
asner

massilisaja või valk

Recommended Posts

Tervist. Kumba siis ikkagi ja millest sõltuvalt kasutada, kas proteiini või massilisajat? Ette tänud neile, kes pahasel toonil otsingut soovitavad, tükk aega regulaarselt peaaegu kõiki teemasid lugenud, aga ei ole üheselt mõistetavalt kirjas midagi. Asi nimelt selles, et olen aru saanud, et kasulik oleks kasutada massilisajat, kuna valgu lihastesse jõudmiseks on ka energiat ehk siis süsivesikuid vaja ja energia taastamine peale trenni ka oluline mingil(?) põhjusel. See aga tekitab paratamatult küsimuse, milleks siis proteiin??? Kas see siis neile, kes nii kiire arengu peale ei panusta ja soovivad peale trenni mitte energia taastamisega hoopis rasvaprotsenti alandada? Kui keegi nüüd lõpuks üheselt selle asja ära seletaks oleks lihtsalt suurepärane. Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisajad sisaldavad suures osas süsivesikuid ja valgu sisaldus on viidud minimaalseks.Mina soovitan sulle ise siiski puhast valku.Pole mõtet hakata raha raiskama massilisaja peale need suht kallid ja valku on seal minimaalselt.Saad ka ise endale massilisajat teha kus on valgu sisaldus poole suurem kui nendel mis müüakse.

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja süsivesiukuid lisatakse pealetrennivalgusheigile niikuinii, aga lihtsalt väiksemates kogustes kui on massilisajal. glükoosi ostad lihtsalt juurde endal. nii on parem, kuna saad ise reguleeridaa palju paned jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

massilisaja on proteiin(valk)+süsivesikud, proteiinipulber on ainult valk, kuhu pead ise süsivesikud lisama. massilisajaga on lihtsam, ei pea mitut erinevat pulbrit igapäev kokku segama, aga samas võid endale lihasele lisaks pekki juurde süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
massilisaja on proteiin(valk)+süsivesikud, proteiinipulber on ainult valk, kuhu pead ise süsivesikud lisama. massilisajaga on lihtsam, ei pea mitut erinevat pulbrit igapäev kokku segama, aga samas võid endale lihasele lisaks pekki juurde süüa.

Aga massi perioodil ei tohiks see pekk halvasti mõjuda,hetkel söön kõike mis ette jääb :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, igaüks võib omale ise massilisaja teha ja palju odavamalt. Ostad proteka ja poest veel ntx glükoosi ja lisad šeigi sisse, saadki paraja massilisaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, igaüks võib omale ise massilisaja teha ja palju odavamalt. Ostad proteka ja poest veel ntx glükoosi ja lisad šeigi sisse, saadki paraja massilisaja.

Ei soovitaks siiski suhkruga üle pingutada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere, tahaksin teada et mis vahe on massilisajatel ja valkudel? lugesin et mõlemad koosnevad vadakuvalkudest ning kasvatavad lihast ilma rasva kogumatta, mõni võiks aidata .

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisajal ja proteiinil pole erilist suurt vahet. Võid ise ka massika valmis teha tavalisest proteiinipakist. Massikal on lihtsalt süsivesikute ja valkude osakaal võrdne või süsivesikuid rohkem. Kui ostsid proteiini vms ja tahad seda massikaks teha, pane juurde süsivesikuid (Trauben Zucker) ja lase heal maitsta. Ja lihast ei saa kasvatada, ilma et rasva ei tuleks! Massikas aitab lihtsalt paremini, kuna sisaldab suuremaks koguses süsivesikuid, mis on peale trenni väga hea valik.

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja lihast ei saa kasvatada, ilma et rasva ei tuleks!

Saab kyll ja isegi rasva % v6ib vaheneda(pigem pysib sama) ning lihas kasvab, seda juhul kui sul on trenn ja toitumine oiges vahekorras! ja palun mitte vaielda, ma ei ole seda lugenud v6i kuulnud, vaid ise kogenud!!!Aga see olen mina ja kellegil teisel ei pruugi nii olla!!!

Nyydsex olen oma toidu koguseid suurendanud ja rasva% ka natuke k6rgem!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtan ka enne trenni 30g valku ja 10g süsikaid korraga, (segan HT-R ja WHEY+). Ning peale trenni 30g valku, 30-40g süsikaid. Teeb sama välja mis massilisajat panna.

Massi aitavad lisada need ained, mida sisse sööd, mitte ära lase ennast toote nimest heidutada.

Aga kõige tähtsam on soe toit!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun et ta ei mõelnud "sooja toidu" all aint sooja toitu, vaid üldiselt ikkagi toit, sest ükski toidulisand ei asenda ju head toitu ja toitumist ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usun et ta ei mõelnud "sooja toidu" all aint sooja toitu, vaid üldiselt ikkagi toit, sest ükski toidulisand ei asenda ju head toitu ja toitumist ;)

Ma arvan et siis ta oleks v6inud öelda mida m6tles, kes teab äkki keegi hakkab kodujuustu soojendama v6i loobub, kuna see pole ju soe :D

Ok mis siin ikka nokkida, edaspidi lihtsalt väljendada ennast selgelt/6igesti :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EI SAA SIIS SIIAMAANI ARU MIS NENDE KAHE ASJA ERINEVUS ON MOLEMAD TEEVAD SIND SUUREKS JA PAKSUKS KUI TRENNI EI TEE VOI ONGI NIIMODI ET AHH MA EI TEA EI MOISTA SEDA ASJA :huh::rolleyes:

Kas sinu klaviatuuril ei ole väikeseid tähti? Kas sinu klaviatuuril ei ole kirjavahemärke? Kas sinu klaviatuuril ei ole täpitähti? Osta uus klaviatuur sel juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×