Jump to content
robert27

lihase kasvamine

Recommended Posts

tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.

Oot aga mis sa siin need 2 aastat teinud oled!? ;) Proteiin=valk; valk=korralik toitumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.

sa pidasid vast proteiini all silmas ikka mõnda pulbrilist toidulisandit?!

Ja see, et sa seda tarvitad, pole mingi eriline näitaja, et seda peaks eraldi ära mainima.

Kordused jäävad minul 6-12 vahele, sõltuvalt harjutusest, igas harjutuses 2-3 seeriat. Lisaks suur kogus tervislikku toitu päeva jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.

paar linki sulle http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2453 http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=2625 aga kasuta otsingut, teemasid ja artikkleid on rohkem kui sul üldse arvatavat aega selleks lugemiseks on (kui just päev läbi arvutis pole!) sest siin palju neid teemasid olnud!!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist, et sis küsiksin lihtsalt mitu seeriat ja kui palju kordusi teete kui lihast kasvatate?, milliste seeriatega oleks teie arust kõige tõhusam lihast pumbata? Ise käin 2-st aaastat jõusaalis ja olen juba mõnda aega proteiini ka tarvitanud.

mul on kõik normis ja isegi rohkemgi, lihtsalt huvitab kuidas teie teete ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigile lihastele 4 seerjat ja 10 kordust. Kordused on üks täis( amplituut venitab lihast välja) ja teine poolamplituuti(lööb lihase verd täis)

NB: Neile ,kes aru ei saanud. Minu kordused.

1.pool amplituuti

2.täis amplituut

3.pool amplituuti

4täis amplituut

5.pool amplituuti

6.täis amplituut

7.pool amplituuti

8.täis amplituut

9.pool amplituuti

10.täis amplituut

Miks teen nii, kuna otsin vaheldust. Kuna enne tegin täisamplituute siis võib ka midagi uut proovida. See meetot kurnab pääris korralikult lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×