Jump to content
TRAY

Palju keegi rinnalt surub

Recommended Posts

ma ei saa aru, mis trenni te mehed teete. ma ei viitsi lamades üldse suruda, kuid 3x8 110 kiloga tuleb ikka ära. ja ma olen veel laisk kah. võibolla kaalun veidi rohkem - 95 kg. ühesõnaga noormehed - head harjutamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata, mees, igal yhel omad tugevad - nõrgad harjutused. ja veel. trenni seepärast tehaksegi et tugevamaks saada. igayks alustab 0 -st.

Minul ntx. kohe kuidagi rinnalt surumine ei edene aga muud harjutused seeeest väga hea hyppe teinud. Kui sellest rinnalt surumisest, kykist ja jõutõmbest rääkida siis on ju vahe ka sees kas harjutada ainult neid ja sihtida ainult võimalikult suurele rekordile või teha tavalist trenni kus rõhk ka millelgi muul kui max tulemuse võimalikult suur number.

Ja tuleb vaadata ka staazi. ega ikka 1 aastaga samu tulemusi saagi kui 5 ga ntx. Nii et sa, karje, ära erutu ja tee trenni edasi. muidu need 60 kilo mehed varsti sinu yle naeravad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest bohemianrhapsody

(minu eelmine postitus käis jõutõmbe kohta ;)

"ma ei saa aru, mis trenni te mehed teete."

Ja mis trenni sa ise teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge mehed te paneksite ju selliste tulemustega kõik võistlused kinni.17 aastane surub peaaegu oma kahekordse kehakaalu,see on killer,tavaliselt saavutavad selliseid tulemusi elukutselised tõstjad kes kasutavad suuri testosterooni koguseid.Ja te kõik ilma anaboolikuteta tõstate nii et vähe pole.A miks te siis võistlustel ei käi???Ma kohe kindlasti käiks kui nii head tulemused oleks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus on selles, et kui palju ja millal tuleb

proteiini tarvitada.(ise olen -85kg, 190cm pikk ja seega mitte eriti kogukas). Mul mingit erilist proteiini ei ole, kuid vist oleks seda võimalik saada VF-st. Tänu tööle on korralikuks trenniks aega üle nädala 7 päeve. Äkki keegi oskab aidata.

Tänx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, siin siis minu tagasihoidlikud näitajad:

Kaal 72-73kg

Siiani rekord rinnalt 115kg, aga loodan lähiajal tulemust parandada...:(

Trenni teen 80-90 kg harilikult 4 seeriat, 12, 10, 8, 6 kordust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rekord on 110kg ja rinda treenin 2x nädalas(esmaspäev püramiid ja neljapäev 4x 8-12-sed seeriad 80-90 kg)-kõige parem on see,et olen 17a. ja jõusaalis käinud ainult 6kuud ja kaal on 80kg.Ja Jaan sul on täiesti õigus-joosta on vaja,ise mängin korra nädalas kossu ja käin jooxmas korra nädalas-siis on kindlalt süda korras!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalun kuskil 85- 86 kilo ja surun järgmisi raskusi.

sooja 50 kg 20x kui hea tunne on siis 60 20x

peale teen venituse.

siis 80 12-15x

95 10-12x

105 4-5x

ja lõppu lükkan olenevalt päevast kas 110 3x või 115 3x, muidugi kui hea päev on olen lõppu ka 120 5x lükanud ja siis lükkan 90 10x lõdvestuseks järgi.

Max on 140 kg

Arvuta protsnt ja siis tee umbes sama üks kord nädalas ja mitte rohkem, kui sa pole mingi kõva tegija siis lükka 1x kahe nädala jooksul.

Head surumist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×