Jump to content
TRAY

Palju keegi rinnalt surub

Recommended Posts

Ma ei saa aru kas te elategi seal kangi all või!!!

Ma ei saa aru kas te teisi lihaseid ka teete!!!

Ma ise : Olen 18a kaalun 68 kg.

ja max on 100kg

ja trenni teen 65 -70-75 -80 ja lõpus 90

selline peab trenn olema!!!

Aga selle eest teen ma sellist trenni kolma korda nädalas + käin jooksmas täiega ja teisi lihaseid teen ka täiega rind jääb ültse taha plaanile!!! Kuulege siis suruge end terveks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kujuta pilti. aint 1 kg panin mööda. aga sa vaata et sa siis alt ei hüppa ja ikka võistlema ka lähed. sa vist juunior jah. ja kas sinusugune korralik kulturist mitte kell 1 magama ei peaks. millegipärast ma kahtlen et sind sügisel näha saab. järjekordne arvutikangelane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahju, et eestlased häbelik rahvus on... vastasel juhul oleks eesti maailimas top 10-nes esimesel kohal... peab mainima, et tõsiselt tugev rahvas oleme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MA olen juba ammu tegelenud aga ise surun muidu jaanuaris surusin 100 kg aga nuh kui aus olla ei pühendu enam selle jaoks et tõstaks rohkem nüüd teen korralikult rind korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See mis siin on, kui keegi kirjutab palju surub ei loe!!! Tehke asi ametlikuks Arnold Tokko pakkus võimaluse!!!!

Asi ametlikuks siis võib vaadata, aga muidu siin võib igaüks juurde panna!!!

Tased vaadatakse ametlikult fikseeritud tabeli järgi, aga mitte niisama juttu jargi!!

Näiteks minu tulemus on jõutõstmises ametlikult fikseeritud!!!

Edu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lubasin see nädal uut rekordit, siin ta on: 65kg :-)

Vitali30-ele......pole mõtet vast sellise väikse numbriga asja ametlikuks teha ;-)

kuid need, kes ikka sinna saja kanti ja üle selle, need võiksid küll.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuigi minu jaoks ei ole niivõrd oluline mitu korda sa jõuad seda raskust üles punnitada, pigem on tähtis tehnika, kuidas see raskus üles saadakse. Loomulikult võiks siia numbreid kirjutada, et surun nii-ja nii palju endal puusad laes ja haare 1.5 meetrit.

trenni teen 100kiloga 5 seeriat ja 8 kordust seerias. loomulikult käivad ka soojendus harjutused ette, ja venitused järele...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka rookie`ga nõus, lisaksin veel ainult seda, et peale selle kuidas ma raskuse üles saan on tähtis see, kuidas ma raskuse alla lasen. Sest jõusaalid on just selliseid kolle täis kellel raskus enam vähem kontrollimatult üles alla lendab, ning mingist tehnikast kellegil aimu ei ole. Nii et ühtselt ei olegi siin võimalik jõudu võrrelda, sest kõik oleneb kui tehniliselt sa harjutust sooritad. Kaal endal 72 kg , trenni umbes nii:

75x8

70x8

65x8

60x8

max on 95kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×