Jump to content
nohik

800km rattamatkale!!!

Recommended Posts

Juunis tahaks siis ühe 800 rattamatka ette võtta. Päevas arvestaks ~150km.

Kõik kellel on mingit kogemust (ööbimised, mida kaasa võtta jne), kirjuage kohe julgelt siia. Ootaks vaba mõttebvahetust.

Ma ei ole mingi kulturist ja lihasmassist on ükskõik. Kuidas toituda sel teekonnal, et ise vastu pidada. Mida juua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juunis tahaks siis ühe 800 rattamatka ette võtta. Päevas arvestaks ~150km.

Kõik kellel on mingit kogemust (ööbimised, mida kaasa võtta jne), kirjuage kohe julgelt siia. Ootaks vaba mõttebvahetust.

Ma ei ole mingi kulturist ja lihasmassist on ükskõik. Kuidas toituda sel teekonnal, et ise vastu pidada. Mida juua.

huuh, enim peaksid pöörama tähelepanu komplekssüsivesikutele sel juhul, kuigi valku oleks ka vaja süüa - et lihased taastuks, siit jälle võiks jõuda ka rasvadeni, kuna nendeta ei toimu miskit :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma sõitsin üleeelmine suvi u pool sellest distantsist u 11 h :rolleyes: Muidugi maanteel ja hea tempoga suhtselt aga süsivesikud ja jook olgu alati ligi, dehüdratsiooniga oli nii, et iga 15 min tagant peaks vett jooma, kuna vastasel juhul võis töövõime langeda ligi 20%. Kuskilt on kõrvu jäänd selline asi. Loomulikult peaks hea sadul olema!Muidu kõnnid nädal aega nagu pingviin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõitsin üleeelmine suvi u pool sellest distantsist u 11 h ;) Muidugi maanteel ja hea tempoga suhtselt aga süsivesikud ja jook olgu alati ligi, dehüdratsiooniga oli nii, et iga 15 min tagant peaks vett jooma, kuna vastasel juhul võis töövõime langeda ligi 20%. Kuskilt on kõrvu jäänd selline asi. Loomulikult peaks hea sadul olema!Muidu kõnnid nädal aega nagu pingviin.

Paljalt vee joomisest ei piisa, sellise distantsi puhul läheb juab ka soola liiga palju kehast välja. Seega spordijook parem. Värska soolane vesi ka abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×