Jump to content
MEE

film "300"

Recommended Posts

ise olen rõõmsameelne DVD omanik ja huvitaks mida teised arvavad sellest filmist :rolleyes:

post-1289-1174508372_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen selle ära vaatand ja ma ütlen ,et väga hea film on.tõeliselt huvitav ,närvipinget jätkub, ja võimsalt huvitavad võitlus tseenid on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen selle ära vaatand ja ma ütlen ,et väga hea film on.tõeliselt huvitav ,närvipinget jätkub, ja võimsalt huvitavad võitlus tseenid on.

Veri, laibad, soolikad, tükeldamine, hakkimine, jäsemete kehast eraldamine. Super hea oli :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

efektid on väga head, meenutab Takeshi Kitano filmi " Zatoichi"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust said selle dvd? Äkki oleks mul võimalik ka saada? :rolleyes:

Koopia võin ikka teha ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen näinud seda filmi vaid MTV Eesti pealt.

Kuid tundub huvitav ja ajalooline samuti.

Ajaloolisusega pole seal küll midagi pistmist:) Ja seda see film ei taotlegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajaloolisusega pole seal küll midagi pistmist:) Ja seda see film ei taotlegi.

Ajaloolist tõtt sisse ikka pritsitud küll päris korralikult. Tulin just kinost ja väga rahule jäin.

Veidi on lastud fantaasial lennata, kuid filmi story on vägagi ajalooline.

Leonidase nn. Last Stand massiivse Pärsia armee vastu toimus päriselt. Ning aasta hiljem ühinesid kreeka väed spartalaste juhtimisel võimsaks vastaseks pärslastele ning purustasid nad täielikult.

Detailidesse ei mõtet üheski ajaloolises filmis eriti langeda, sest paari tunni jooksul ei suuda niikuinii film täit tõtt esitada. Ning niikuinii ei tea keegi täpselt mis Thermopylae lahingus juhtus. Meile pakutakse fantaasiaga kaunistatud versiooni sellest lahingust.

The film's director Zack Snyder states that "The events are 90 percent accurate. It's just in the visualization that it's crazy... I've shown this movie to world-class historians who have said it's amazing. They can't believe it's as accurate as it is."

Soovitan soojalt kõigile vaatama minna. Mitte vähem lahedam ei ole näha 300 meest, kes kõik näevad välja nagu mehed peavad. Korralikult lihastes ning rasvakihti pole vaat et ollagi.

Sparta treenis ikka oma aja tugevaimaid ja paremaid sõdalasi. Arvan, et terve Sparta hiilgeaja jooksul polnud ühtegi välismaa sõjaväge kelle sõdurid oleksid suutnud üks ühele Sparta sõdurist jagu saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea film tõesti. Kui tunned ftp-d siis pumbas on film olemas 2 jupina DVD ripid ;). Soovitan !

loll jutt.

ja suur vahe on screeneril/camcord-il ja DVD-l :rolleyes: ma ei räägi 700+700mb failist vaid 4,3GB

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurige ka seda, kuidas näitlejad selleks filmiks treenisid. See ei olnud MIDAGI sarnast kulturismitreeningule :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uurige ka seda, kuidas näitlejad selleks filmiks treenisid. See ei olnud MIDAGI sarnast kulturismitreeningule :)

linki - aitäh :rolleyes:;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
linki - aitäh :rolleyes:;):)

Käi paranoidi foorumis. Suhteline möla-kasulik jutt suhe on kindlasti tolle foorumi kasuks võrreldes sellega siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sparta armee oli küll tugev, kuid pikas perspektiivis oli läbikukkumine paratamatu. Spartalased ei arendanud kultuuri ei mingeid teadusi ja see tõttu ei arenenud ka sõjarelvastus ning jäädi maha teistest riikidest.

Kui Spartas sündis poiss, pidi ta olema terve, kui tal oli midagi viga siis tapeti ää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kinos käidud. Film meeldis. Selline sirgjoonelise teemarendusega film, sisu just üllatusi ei paku, kuid visuaalselt efektne ja jõuline. Tasub kaemist. Rahvale tundus ka meeldivat, plaksutati ja puha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas selle kätte võiks saada?? :rolleyes:

ma Tallinna inimene, pane msn ja võta ühendust või siis saada siitkaudu PM ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×