Jump to content
saleh

Minu treeningmeetod

Recommended Posts

Eesmärk on lihaste kasvatamine ülakehal ja rasvapõletus kõhult ning jalgade vormimine lihaselistemaks kuid veidi saledamaks.

Kava on jaotatud kaheks (kõhtu ja alaselga teen iga päev enne treeningut soojenduseks umbes 3 harjutust kõhule ja 1 seljale, 3 seerjat igas harjutuses, seerjates 15-20 kordust):

Esmaspäev ja neljapäev

- Kang rinnale negatiivse kaldega pingil või horisontaalpingil 4x8-12

- Kaldpingil kang 4x8-12

- Trenažööril surumine ette rinnale 4x8-12

- Seljale bloki alla tõmbamine selja taha 4x8-12

- Ploki ette tõmme (sõudmine) 4x8-12

- Pullover trenažööril 3x8-12

- Biitsepsile sirge kangiga seistes 4x8-12

- Biitsepsile kaldpingil kangiga 4x8-10

- Plokiga ette tõbed biitsepsile 4x8-12

Teisipäev ja reede:

- Õlale kangi surumine kukla tagant 4x8-12

- Lendamine trenažööril 4x8-12

- Triitsepsile kas rööbaspuudel surumist 4x8-12 või selili olles kangi laskmine otsmiku juurde 4x8-12

- Triitsepsile ploki surumine alla 4x8-12

- Jalgadele surumispingil 4x14-22

- Jalgade sirutamine ette istudes 4x12-18

- Jalgade kõverdamine taha trenazööril lamades 4x10-12

- Säärte sirutamine seistes trenažööril 3x8-12

- Säärte sirutamine istudes 3x8-12

Biitsepsit ja triitsepsit ühel päeval teha ei taha sest kätele liiga väsitav, samuti ei taha teha ühel päeval rinda ja selga. Iga päev võtan kaks korda Universal Animal Cuts kapsleid (aga tulevikus tahan vist fasti fburnerit proovida) ja Peale trenni joon Hera 80 ühe annuse rasvavaba piimaga. Treening võtab pea 2 tundi.

Ise tunnen et võiks veel midagi teha õla tagaosale aga mida?

Kommentaaride eest ette tänades!

Saleh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kuradi loll jutt see on, et kui biits ja triitsa ühel päeval teha on käele koormav ;) ? Selle asemel teed üks päev rinda(koormab korralikult triitsa) ja siis järgmine päev triitsa!? Ületreeningust oled kuulnud?

Eesmärk on lihase kasv ja rasvapõletus? Selline asi on ekspertide sõnul võimatu, kuigi mõned on ained mis väidetavalt seda isegi võimaldavad.

Teed kõhtu ja alaselga soojenduseks :rolleyes: ? Sellist asja kuulen esimest korda.

See kava on sul jama võta üks Kiivika omadest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No jah Creek siis ma võiks ju vahetada biitsepsi ja triitsepsi päevad lihtsalt ära. Muide raamatus Kulturism Kõigile ei olnud minu mäletamist mööda ühtegi kava kus biits ja triits ühel päeval oleks.

Veel kõhulihaste harjutused mõjuvad mulle soojenduseks väga hästi sest nad on pärsi pikad ja kõhulihased arenevad hästi - ratta selga ma küll ei roni (see on suht mõttetu soojendus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jah Creek siis ma võiks ju vahetada biitsepsi ja triitsepsi päevad lihtsalt ära. Muide raamatus Kulturism Kõigile ei olnud minu mäletamist mööda ühtegi kava kus biits ja triits ühel päeval oleks.

Veel kõhulihaste harjutused mõjuvad mulle soojenduseks väga hästi sest nad on pärsi pikad ja kõhulihased arenevad hästi - ratta selga ma küll ei roni (see on suht mõttetu soojendus).

Huvitav arusaam on sul ikka :rolleyes: 2 tundi trenn njaa ja veel 4 korda nädalas noh eks kunagi annab halvamaiguliselt tunda aga mida ma siin ikka räägin nagu eelnevad juba ütlesid enamus ära ja sa küsid nõu ja abi kuid räägi nagu seinale!

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen halvemaidki kavasid näind.

eks ta veidi ebatavaline ole, see kõht ja selg enne, aga kui toimib siis nagu ei saa midagi öelda selle kohta.

ratas on kehv soojendus küll, eriti kui ülakeha trenn on. aga sõudmine ja crosstrainer on head küll

õlatagaosale soovitan lendamist ettekallutatult

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu enda hea arengu seisukohalt oleks parem, kui sa küsiksid kommentaare oma päevase toidusedeli, mitte toidulisandite kohta. Algajate puhul pole küll oluline, mis lisandeid võtad, kuid seda tähtsam on see, mida sa päeva jooksul tarvitad (tavatoit).

Soojenduse kohapealt niipalju, et sinu mõtetuks peetud jalgratast kasutavad soojenduseks kindlasti märksa rohkem treenijaid, kui kõhulihaste ja alaselja harjutusi, aga - it's your call. Minule nt meeldib soojenduseks teha sõudeergomeetrit - "soojendab" kõiki lihaseid.

Kava kohapealt, et eesmärk on sul üllas ja idealistliku laadi, et paned ülakehale lihast, kõhulihastelt võtad "peki" ja jalalihastelt võtad veidi mõlemat vms. Nagu juba eespool öeldi, kaks asja korraga ei saa, ehk tulemus ei saa olema korraga nii pekki põletav kui lihaseid kasvatav. Veelgi olulisem kava jaotusest on soorituste kvaliteet. Nagu ühes artiklis oli, on võimalik ka 3 seeriaga üks lihasgrupp piisavalt ära väsitada.....

Kuid kõige parem soovitus sulle on siiski spetsialisti oma, mis tuleneb tema enda v teiste juba läbiproovitud kavadest. Kui see, mille üles riputasid, ongi taoline kava, siis tee seda paar kuud ja kui pole rahul, siis tee muudatusi, nii leiadki omale sobivaima. Ja veelkord - toitumine on sama tähtis kui trenn.

Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis eesmärgil kordused nii kõrged on, miks mitte 8-12?

Minu kavas mis sain oli rind ja triitseps eri päeval ehk siis e ja t , k. puhkus , n ja r sama mis e ja t. aga kerge päev. Seega rinda ja triitsepsit 2 korda nädalas ja eri päevadel!!

Kas selline kava siis on tehtud vale???? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kavas mis sain oli rind ja triitseps eri päeval ehk siis e ja t , k. puhkus , n ja r sama mis e ja t. aga kerge päev. Seega rinda ja triitsepsit 2 korda nädalas ja eri päevadel!!

Kas selline kava siis on tehtud vale???? :rolleyes:

kust said selle kava ja mida yritad saavutada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalgadele on kordused selleparast suured et ma ei saa suurt raskust panna polvevigastuse tottu. Siis teen pigem pikemaid seeriaid.

Inside14 ma ju votan oppust - vahetan triitsepsi ja biitsepsi paevad ara. Ja mis see tahendab et eelnevad on koik ara oelnud - enne sind ei kommenteerinudki ju keegi peale Creeki.

Ma vaatasin neid kahepaevaseid kavasid siin tooriistade all aga need on kuidagi lahjad - jaab mulle vaheks. Minu kahetunnine kava mulle vaga koormav ei olegi. Kolmepaevane on jalle...mmm...ma ei ole nii fanaatik et rohkem kui 4 paeva nadalas trennis kaia (krt mul on perekond ka).

Kohust ja seljast veel niipalju et kui ma peaksin neid peale trenni tegema siis ma hakkan lihtsalt nendest ara viilima (kogemusest raagin).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu treeningmeetod on sinu vangitorn.

e. rind (õlg saab ju ka koormust)

t. õlg

k. vaba (või kerge õla trenn)lol

n.rind (õlg saab koormust)

r. õlg

l.vaba

p.vaba

Sama jama on ka triitsaga. Ütlen ühte asja , ületreening.

Kui sa tahad kaheks jagada ja teha 4 trenni nädalas , siis tee push-pull kava , kus jalad on selja ja biitsaga ühel päeval.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen halvemaidki kavasid näind.

eks ta veidi ebatavaline ole, see kõht ja selg enne, aga kui toimib siis nagu ei saa midagi öelda selle kohta.

ratas on kehv soojendus küll, eriti kui ülakeha trenn on. aga sõudmine ja crosstrainer on head küll

õlatagaosale soovitan lendamist ettekallutatult

Peale mõne aasta tagust selgroo vigastust teen alati soojenduseks mõne kerge seeria rev. hyperit( selja harjutus) ja mingit kõhuharjutust , soovitan teistelegi.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõht ja alaselg tuleb küll soojaks teha, aga ma ei saa aru, et miks kõhu jaoks on kolm soojendavat harjutust!?

Ja kas sa muid kehaosi ei tee soojaks?

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgadele on kordused selleparast suured et ma ei saa suurt raskust panna polvevigastuse tottu. Siis teen pigem pikemaid seeriaid.

Inside14 ma ju votan oppust - vahetan triitsepsi ja biitsepsi paevad ara. Ja mis see tahendab et eelnevad on koik ara oelnud - enne sind ei kommenteerinudki ju keegi peale Creeki.

Ma vaatasin neid kahepaevaseid kavasid siin tooriistade all aga need on kuidagi lahjad - jaab mulle vaheks. Minu kahetunnine kava mulle vaga koormav ei olegi. Kolmepaevane on jalle...mmm...ma ei ole nii fanaatik et rohkem kui 4 paeva nadalas trennis kaia (krt mul on perekond ka).

Kohust ja seljast veel niipalju et kui ma peaksin neid peale trenni tegema siis ma hakkan lihtsalt nendest ara viilima (kogemusest raagin).

Väga hea kui võtad! No vb siis "eelnev". Kui sul perekond ja muud asjad käsil võta siis just kolmepäeva kava eriti ei soovitakski sul käia rohkem kui 4, vb isegi 4 palju - palju sul trenni kogemust on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõht ja alaselg tuleb küll soojaks teha, aga ma ei saa aru, et miks kõhu jaoks on kolma soojendavat harjutust!?

1 ylakeha t6sted

2 jalgade t6sted

3 k6hu kylgmised lihased

ja ongi 3 harjutust, mis siin aru saada lihtne ju :rolleyes: ja ma arvan et parem ongi k6ht alguses ara teha, sest kui l6petan naitex rinnaga siis tahax peale trenni lisandid sisse laxata kui veel pump v6imas on, mitte minna veel k6htu treenima 10-15min!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inside 14 alates 1997 vahelduva eduga. Viimased pool aastat pidevalt kainud ja viimase paari kuuga 5kg ka maha visanud - ja peeglisse vaadates ei utleks et lihaste arvelt. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne treeningut soojenduse tegemine nt ratta peal (nt 10 min) ei tehta lihaste pärast, vaid see on üldfüüsiline soojendus, mis valmistab organismi ette pingutuseks. Aga see selleks, see pole ju oluline, nagunii teeme kõike huupi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nime ei avalda kellelt sain aga saavutada tahan massi!!

mind nimi ei huvitagi, tahtsin teada kas ta on ikka kvalifitseeritud treener ja mis selle nimega on, lubas yle kyyru anda kui kellegile ytled et tema kava koostas :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaatasin neid kahepaevaseid kavasid siin tooriistade all aga need on kuidagi lahjad - jaab mulle vaheks. Minu kahetunnine kava mulle vaga koormav ei olegi. Kolmepaevane on jalle...mmm...ma ei ole nii fanaatik et rohkem kui 4 paeva nadalas trennis kaia (krt mul on perekond ka).

Ega sa nüüd nii aru saanud, et seda 3päevast kava 2x nädalas läbi teha :rolleyes: ? Seda kindlasti mitte, 3päevase kava teed kord nädalas läbi nii, et sai pea jõuka minema ei 4 ega 6 korda nädalas, hoopis 3.

See kui lahja see kava sinu jaoks on oleneb su treeningu intensiivsusest ning harjutste tehnikast ja tempost.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×