Jump to content
Mysterio

Trennil pole tulemusi

Recommended Posts

Tere,

olen peaaegu 2 kuud jõusaalis käinud (Alustasin Jaanuari lõpus), aga erilisi tulemusi pole..

Jõusaalis käin 3 korda nädalas (E, K, R). Koolis proovisin umbes 4 kuud tagasi, ja 45 läks üles, 50'st jäi ka vähe puudu. Nüüd eelmine nädal proovisin 50 ja ei läinud ikka üles. Ka trennis ei ole palju raskusi tõstnud, nt. rinnalt tegin algul 3*8 (32 kg), nüüd 34 kg.

Kogu treeningkava:

1) Rinnalt surumine kaldpingilt (1. astme kalle) --- 3x8 (34 kg)

2) Jõutõmme --- 3x8-10 (58 kg)

3) Jalgade kõverdamine kõhuli trenažööril --- 3x10 (22,5 kg)

4) Jalgade kõverdamine istuli trenažööril --- 3x10 (35 kg)

5) Käte kõverdamine hantritega --- 3x8 (9,5 kg)

6) Hantlitega lendamine kõrvale --- 3x8 (9,5 kg)

7) Kõhulihased kaldpingilt --- 3x25

8) Kickback --- 3x10 (12,5 kg)

9) Pullover --- 3x8 (12,5 kg)

*Seeriate vahe 30 sek - min

*Harjutuste vahe ~3 min

Söön 4-5 korda päevas:

07.30 - 3 võileiba + puder või müsli

12.00 - Praad või supp (+ vahel saiakesed)

(15.00 - saiakesed)

17.00 - Praad (liha/kana/kala 150-200 g + kartul/riis/makaronid + Kodujuust u. 100 g)

18.30-19.30 - Trenn

20.30 - Kohupiim 200 g

Mis võib valesti olla. Harjutuste järjekord? Toitumine? Või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

olen peaaegu 2 kuud jõusaalis käinud (Alustasin Jaanuari lõpus), aga erilisi tulemusi pole..

Jõusaalis käin 3 korda nädalas (E, K, R). Koolis proovisin umbes 4 kuud tagasi, ja 45 läks üles, 50'st jäi ka vähe puudu. Nüüd eelmine nädal proovisin 50 ja ei läinud ikka üles. Ka trennis ei ole palju raskusi tõstnud, nt. rinnalt tegin algul 3*8 (32 kg), nüüd 34 kg.

Kogu treeningkava:

1) Rinnalt surumine kaldpingilt (1. astme kalle) --- 3x8 (34 kg)

2) Jõutõmme --- 3x8-10 (58 kg)

3) Jalgade kõverdamine kõhuli trenažööril --- 3x10 (22,5 kg)

4) Jalgade kõverdamine istuli trenažööril --- 3x10 (35 kg)

5) Käte kõverdamine hantritega --- 3x8 (9,5 kg)

6) Hantlitega lendamine kõrvale --- 3x8 (9,5 kg)

7) Kõhulihased kaldpingilt --- 3x25

8) Kickback --- 3x10 (12,5 kg)

9) Pullover --- 3x8 (12,5 kg)

*Seeriate vahe 30 sek - min

*Harjutuste vahe ~3 min

Söön 4-5 korda päevas:

07.30 - 3 võileiba + puder või müsli

12.00 - Praad või supp (+ vahel saiakesed)

(15.00 - saiakesed)

17.00 - Praad (liha/kana/kala 150-200 g + kartul/riis/makaronid + Kodujuust u. 100 g)

18.30-19.30 - Trenn

20.30 - Kohupiim 200 g

Mis võib valesti olla. Harjutuste järjekord? Toitumine? Või mis?

Kuule Sul raskused jube väikesed :S Vana Sa oled ?

Ja saiakesed unusta ära !! hommikul vaja rohkem valku kindlasti, üldse oleks rohkem valku vaja kui tahad massi tõsta. Ja peale trenni süsikaid ka vaja kindlasti süüa, mitte ainult kohupiima :rolleyes:

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis imeline expert mina olen, ise alustasin veebruari alguses aga raskused on sul küll väga väikesed..kasvõi ntx pullovev 12,5kg, misasja..kui sa lükkad üles pea 50kg. Ise ma lükkan üles ehk 30kg(kooskangiga siis) ainult aga pullover teen 25-30kg kuigi seda mu treeningkavas pole sai ikka ära ju proovitud.

ja kas hantlitega on ainult 1hantel 9,5kg või mõlemad kokku :rolleyes:

ei taha küll promoda, aga ise tellisin treeningkava ja söögikava Marek Kalmuse käest, tõesti söögikava ei jõua jälgida nii pingsalt (rahakotile hakkab iga päev kanafille jne) aga treeningkava küll ja raskused on mul tõusnud ja kuigi mul pole seeriatena trenn on siiski arengut näha..eriti rinnalihastes mille üle olen ma vääga õnnelik ja igakord kui peeglisse vaatan ning näen, et mul tõesti on lihased suuremaks läinud tekib jälle tahtmine jõusaali minna =)

Muudetud kasutaja -vectra- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16 olen.

60 kaalun.

1 hantliga teen neid värgendusi seega ikka 1 9,5.

Aga pulloverit teen ma nii:

http://www.fitness.ee/view.php?path=lehed/...kstid/2078.jpg#

Olen proovinud ka nii, nagu on Tööriistad>Treeningkavad GIF pilt. Alguses tegin teistmoodi siis tegin 16 kiloga, aga see teine variant vist parem.

Muudetud kasutaja Mysterio poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

olen peaaegu 2 kuud jõusaalis käinud (Alustasin Jaanuari lõpus), aga erilisi tulemusi pole..

Jõusaalis käin 3 korda nädalas (E, K, R). Koolis proovisin umbes 4 kuud tagasi, ja 45 läks üles, 50'st jäi ka vähe puudu. Nüüd eelmine nädal proovisin 50 ja ei läinud ikka üles. Ka trennis ei ole palju raskusi tõstnud, nt. rinnalt tegin algul 3*8 (32 kg), nüüd 34 kg.

Kogu treeningkava:

1) Rinnalt surumine kaldpingilt (1. astme kalle) --- 3x8 (34 kg)

2) Jõutõmme --- 3x8-10 (58 kg)

3) Jalgade kõverdamine kõhuli trenažööril --- 3x10 (22,5 kg)

4) Jalgade kõverdamine istuli trenažööril --- 3x10 (35 kg)

5) Käte kõverdamine hantritega --- 3x8 (9,5 kg)

6) Hantlitega lendamine kõrvale --- 3x8 (9,5 kg)

7) Kõhulihased kaldpingilt --- 3x25

8) Kickback --- 3x10 (12,5 kg)

9) Pullover --- 3x8 (12,5 kg)

*Seeriate vahe 30 sek - min

*Harjutuste vahe ~3 min

Söön 4-5 korda päevas:

07.30 - 3 võileiba + puder või müsli

12.00 - Praad või supp (+ vahel saiakesed)

(15.00 - saiakesed)

17.00 - Praad (liha/kana/kala 150-200 g + kartul/riis/makaronid + Kodujuust u. 100 g)

18.30-19.30 - Trenn

20.30 - Kohupiim 200 g

Mis võib valesti olla. Harjutuste järjekord? Toitumine? Või mis?

Ma saan aru sinu murest, aga mis sul üldse eesmärgiks on, siis tean, mida edasi soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esiteks on sul kava väga ebaloogiline, vahepeal on ülakeha siis jalad ja siis jälle ülakeha. Teiseks 3 korda nädalas kõiki lihaseid läbi teha on tõenäoliselt sinu puhul palju. Proovi teha kaks korda nädalas või võta siit fitnessi leheküljelt järgmine tase, ehk kava jaotuna kaheks, pole mõtet ise leiutama hakkata midagi.

Toitumise kohapealt unusta saiakesed ja supp. Kus on puuviljad/juurviljad ? Hommikul söö lisaks veel näiteks 2 muna ja paar supilusika täit oliiviõli. Iga toidukord peaks sisaldama umbes 30 grammi valku (liha/kala või piimasaadustest midagi). Kui toidulisandeid ei tarbi siis peale trenni joo koheselt näiteks kasvõi pool liitrit joogijogurtit, mis peaks sul kaasas olema

Need esmased soovitused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui käid kolm korda nädalas saalis, siis teegi kolme päeva kava järgi. mäletan isegi, et omal ajal alustades tundus see jutt, et üks kord nädalas igat lihasgruppi teha on OK, absurdne, aga tegelikult see nii pole. lihtsalt algajad ei oska sellest ainsast korrast maksimumi võtta.

mis toitumisse puutub, siis muidugi on õige toitumine oluline aga ennast piinama sa praegusel tasemel ei pea, algaja peaks jõudsalt arenema ka burgeri ja võileiva peal, kui korralikult trenni teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algajana peaks jah iga toidu peal kasvama esialgu... tegelikult pole sul nii hull menüü midagi, mul endal oli kordi kehvem veel. Järelikult on asi treeningus... ning kui seda kava vaadata, siis sellele eriti head hinnangut ma küll ei annaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma saan aru sinu murest, aga mis sul üldse eesmärgiks on, siis tean, mida edasi soovitada.

Eesmärgiks on massi kasvatada, kuna olen liiga kerge oma pikkuse kohta (176 pikk, 60 kaalun). Põhiliselt seda vaja selleks, et jalgpallis meestele ikka kuigipalju vastu ka saaks. :rolleyes:

Esiteks on sul kava väga ebaloogiline, vahepeal on ülakeha siis jalad ja siis jälle ülakeha. Teiseks 3 korda nädalas kõiki lihaseid läbi teha on tõenäoliselt sinu puhul palju. Proovi teha kaks korda nädalas või võta siit fitnessi leheküljelt järgmine tase, ehk kava jaotuna kaheks, pole mõtet ise leiutama hakkata midagi.

Toitumise kohapealt unusta saiakesed ja supp. Kus on puuviljad/juurviljad ? Hommikul söö lisaks veel näiteks 2 muna ja paar supilusika täit oliiviõli. Iga toidukord peaks sisaldama umbes 30 grammi valku (liha/kala või piimasaadustest midagi). Kui toidulisandeid ei tarbi siis peale trenni joo koheselt näiteks kasvõi pool liitrit joogijogurtit, mis peaks sul kaasas olema

Need esmased soovitused.

Nojah, seda kartsin minagi. Ma tegelikult võtsin kava (Algajate) Tööristade alt, aga kuna ma kõiki harjutusi sealt teha ei saa, asendasin need mõnega, mida saaksin teha. Ja siis muutsin ka kava järjekorda.

Selles edasijõudnute kava jaotuna kaheks kavast ei saa ma paljusid harjutusi teha, kuna puuduvad selleks vahendid. (Ja siin pole sellist jõusaali ka, kus neid harjutusi teha). Äkki on võimalik asendada osad asjad millegi muuga?

Harjutused, mida teha ei saa: Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes ; Istudes trenazööril kerepöörded ; Hack- Kükk trenazööril ; Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal ; Säärtele istudes trenazööril pöialetõus.

Söömise kohapealt on koolis üle päeva supp ja muid võimalusi seal pole. Ainuke võimalus on supi asemel saiakest süüa, aga nagu siin räägite, ei ole see eriti kasulik. Mistas muidu nii halba on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömise kohapealt on koolis üle päeva supp ja muid võimalusi seal pole. Ainuke võimalus on supi asemel saiakest süüa, aga nagu siin räägite, ei ole see eriti kasulik. Mistas muidu nii halba on?

Saiakesed sisaldavad palju lühikese ahelaga( kiiresti imenduvaid) süsivesikuid, mis tõstavad veres kiiresti ja ka suhteliselt kõrgele insuliini taset. Kuna saiakesed sisaldavad kiiresti imenduvaid süsivesikuid, siis on tega suhteliselt "tühja" söögiga, mis annab küll palju kaloreid, kuid sisuliselt lihaste kasvuks(ja üldse pikaajalise nälja eemalhoiuks) vajalikke aineid ei anna. Sõltuvalt saiakestest on seal ka palju rasva( filotaignast ja lehttaignast valmistatud toodete puhul). Kui üldse millalgi neid süüa, siis pärast trenni. Ise olen vahel kasutanud kombinatsiooni kohupiimast ja kaneelisaiast, kuid tõesti ainult siis kui midagi muud kätte ei olnud saada. Kokkuvõtteks võib öelda, et saiakesed soodustavad rasvumist ja nende söömist oleks targem vältida.

Massi saab koguda ka tervislikult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selles edasijõudnute kava jaotuna kaheks kavast ei saa ma paljusid harjutusi teha, kuna puuduvad selleks vahendid. (Ja siin pole sellist jõusaali ka, kus neid harjutusi teha). Äkki on võimalik asendada osad asjad millegi muuga?

Harjutused, mida teha ei saa: Ploki tõmbed vastu kõhtu istudes ; Istudes trenazööril kerepöörded ; Hack- Kükk trenazööril ; Säärtele seistes pöialetõus hack-masinal ; Säärtele istudes trenazööril pöialetõus.

Söömise kohapealt on koolis üle päeva supp ja muid võimalusi seal pole. Ainuke võimalus on supi asemel saiakest süüa, aga nagu siin räägite, ei ole see eriti kasulik. Mistas muidu nii halba on?

1. supis pole halba midagi. Hea soe ja suht kerge toidukord. Aga jah, kui lihast tahad kasvatada, siis tuleb ikka piisavalt valku ehk proteiini pidevalt söögist või toidulisanditest saada. Toidulisandid selles vanuses - siiski vist pigem mitte. Parem on emale selgeks teha, et väike valgurikas eine kooli vaja kaasa panna - kohupiim millegagi, kodujuust, väike broilerifilee, tükk liha teraleiva peal ... Või kui tõesti ei saa midagi sellist võtta, siis vali saiakese asemel pirn või õun viimases hädas :rolleyes:

2. Harjutused, mida teha ei saa. Ikka saab. Kasvõi kodustes tingimustes on võimalik pea kõigile lihasgruppidele koormust anda. Kui on vähegi mingi jõusaal olemas, siis mõtle läbi, mis lihasele tahad koormust anda ja kasvõi improviseeri. Nothing is impossible.

Ploki tõmbed vastu kõhtu - Selja lailihasele. Laiuse lisamiseks laialt lõuatõmbed. Paksuse lisamiseks http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/selg/021.html

Istudes kerepöörded - selili jalad maas kõverdatult: 1 kõhulihas pingesse - üles, 2 pööre küljele, 3 tagasi hoia ülekeha üleval, 4 alla ja nii ühele küljele terve seeria. Siis teisele küljele. Ja uuesti esimesele...

häkk-kükk - misiganes koormusega kükiharjutus. NB! tehnika - püüa põlvi ja muid liigeseid mitte lõhkuda.

säärtele - 2 kooliraamatut varvaste alla ja ühel jalal pöiale tõus. Võimalikult suure amplituudiga 3-4 seeriat 15 kordusega. Annab tunda ;) Kui jalka muidu eesmärgiks, siis hüppenöör ka abiks :) säärelihaste treenimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

olen peaaegu 2 kuud jõusaalis käinud (Alustasin Jaanuari lõpus), aga erilisi tulemusi pole..

Jõusaalis käin 3 korda nädalas (E, K, R). Koolis proovisin umbes 4 kuud tagasi, ja 45 läks üles, 50'st jäi ka vähe puudu. Nüüd eelmine nädal proovisin 50 ja ei läinud ikka üles. Ka trennis ei ole palju raskusi tõstnud, nt. rinnalt tegin algul 3*8 (32 kg), nüüd 34 kg.

Mitu korda nädalas jalgpalli trennis käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin trenni pole ja saal ka nädalasees kinni koguaeg, siis Laupäeviti ja pühapäeviti. Suvel ja sügisel ning ka kevade lõpus, kui juba väljas saab mängida, käime umbes 3-4 korda nädalas mängimas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×