Jump to content
mikk

Aegunud ja parim enne läbi

Recommended Posts

mitte ###### temaga ei juhtu. need numbrid pannakse varuga ju. no mõni molekulaarne side on äkki natuke lõtvunud. kõik sõltub sellest millistes tingimustes ta säilitatud on. kui on säilitatud nii nagu ette nähtud ja esimene kes paki avas oeld sina siis mina küll ei põeks. kui ta aga on juba enne kuskil lahti võetud ja kellegi keldris ligunenud siis arvta on et ei süüa sünni.

kõige kindlam variant on ikkagi see mida juba mainiti - osta uus. siis võid 100% kindel olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah, ei ole juhtunud sellega midagi, söö rahus. paar shaket võid ikka võtta ja kui tekivad kahtlased kõrvalmõjud siis viska minema. võid ka kassi või koera peal algul katsetada- kui elama jäävad, siis pole hullu. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaatasin et sõber tarbib mingit Aegunud vene creatine hard mass+ glütamiin ja pakipealt avastasin et see aegus 3 oktoober 2005 :D tema muudkiui tarbib seda aga mind huvitab kas sellel ei ole kõrvalmõjusid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll ei julgeks tarbida mingit aegund s......a :D kes teab kuidas mõjub soovitan selle ära visata ostke ikka kvaliteetseid tooteid.Äkki selle aegund asjaga hoopis väheneb mass ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on ennegi analoogsetele teemadele vastatud, parem oleks jah süüa ikka tooteid mis ei ole tähtaja ületanud, kui tegemist on seal kuu ajaga siis veel ei tohiks toidulisaga midagi juhtuda, sest üldjuhul on realseerimis ajad pikad ja päeva - pealt päris halvaks ei lähe. Lisaks ei ole see nii hinnaline toode, et oma tervisega mängida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vananenud kreatiin - on keegi proovinud, endal seisab kapi peal pool potti mis on paar kuud üle läinud, ei tea kas ära süüa või minema visata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi ta ei kõlba, aga ära minema viska mina tean missellega teha saada mulle.

Mis sa sellega siis teeksid, kui see saladus pole ? :D

ikka "oma prügikasti" viskan, oma kõrist alla no tegelt :P

ma arvan ise et aine jääb ikka aineks oma mõjuga-ta on kuivaine ega lähe ka apuks, mis tal aind juhtuda võib on et muutub lahjemaks ja toime nõrgemaks ajaga nagu enamikel ravimitelgi. muud ei miskit. mul kõlbax kyll ää syya!

pealegi sööks ma ka siis kui olex aasta või isegi paar üle läind juhul kui mingit imelikku lõhna või maitset pole tekkind. kui ikka sama tundub siis läheb ka paar aastat vana mul alla usun, paar kuud ei tee ometi miskit

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi söö, mis tal ikka häda peaks olema. Ma söön tihti "parim enne" ületanud tooteid, nt. kaks aastat vana energiabatoone. Nagu näha, ära pole veel surnud ja kahtlast tõbi pole ka kallal :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×