Jump to content
Liinu

treenitud reied

Recommended Posts

Küsimus kõigile. Mida arvates pisut ületreenitud reitest naiste puhul?

Mul endal nimelt on. Kas meeldivad või peaks naistel pigem peenema poolsed reied olema? Siin kohal muidugi ütlen, et ma ei häbene oma reisi, pigem tunnen nende üle uhkust. Eks 14-aastast tantsimist ja üldiselt spordiga tegemine jätab oma jälje. Ja seda joont ma muidugi jätkan.. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus kõigile. Mida arvates pisut ületreenitud reitest naiste puhul?

Mul endal nimelt on. Kas meeldivad või peaks naistel pigem peenema poolsed reied olema? Siin kohal muidugi ütlen, et ma ei häbene oma reisi, pigem tunnen nende üle uhkust. Eks 14-aastast tantsimist ja üldiselt spordiga tegemine jätab oma jälje. Ja seda joont ma muidugi jätkan.. :blink:

super!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proportsioon ülejäänud kehaga on oluline. kui selle juures reied treenitud on, siis on super. meenub üks ratsutaja kellega sai voodis hullatud.. ohsamumeie..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti on ülejäänud keha ka treenitud. :rolleyes:

Kui ainult reied oleks, siis oleks veidi kummaline. Aga parem ikka kui mitte midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püüan pilti üles panna nii pea kui võimalik!

Üldiselt on ülejäänud keha ka treenitud. Käed võiks muidugi tugevamad olla. Nende kallal hetkel töötan-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma ise ka seda meelt, sest endale meeldivad. Aga elukaaslane, ütles, et pepu on mul ilus ja jalalabad (1. väike jalanumber, nr 36 2. tugeva ja kkarja padjomiga), aga, et see mis vahe peale jääb, see hästi ei lähe. Tema arvates liiga lihaseline nagu kulturistil. Kuigi see "nagu kulturistil" on ikka veidi ülepingutatud.

Seepärast esitasingi foormumisse küsimusse, et mida arvate.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõige tähtsam on see et ei oleks lodev, mis on kõige vastikum.

no ja kui su lihaseline reis on jämedam kui enamus meeskulturistidel ja ei sobi ülejäänud kehaga kokku, on kah veidi nadi.

samas, kui elukaaslane ei oska sinu vaeva hinnata on targem vahetada elukaaslast, kui muuta ennast temale meelepäraselt vedelaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Einoh,nii ei ikka ei saa.

Voorum on täis suuri asjatundjaid antud küsimuses ...

aga nad ei saa oma kenjaalseid teadmisi kohe mitte kuidagi rakendada,kuna puudub igasugune võimalus arutlusobjekti hinnata.

No ei suuda ka parimad degustaatorid veini hinnata vaid jutu põhjal, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kas ma ajan midagi segamini, aga fitness rates on liinu kasutajanimega tantsija pildid üleval juba mõnda aega. Kui see oled sina, siis on tegu küll väga kenade, sportlike ja optimaalsetes mõõtudes reitega. Kui see on aga keegi teine, siis on tegu küll huvitava kokkusattumusega ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise ka "treenitud reite" omanik ja väga rahul sellega. Kunagi nooremana oli pisike kompleks: nimelt teised eakaaslased olid ju piits peenikesed, kippusin arvama, et peetakse paksuks vms. Praegu m6tlen muiates sellele ajale. ;)

Olen saanud palju komplimente oma jalgade pärast :) . Ära mingil juhul hakka seda muutma v6i nukrutsema kellegi negatiivse arvamuse pärast. Minu arvates oled sa seal rate piltidel väga kenade reitega!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, fitness rates on minu konto Liinu... kus siis ka pildid üleval.

Kuigi arvan, et ülevaate jaoks pildid nati kehvad, aga midagi ikka.. et siis kasutada bugati hüperlinki.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×