Jump to content
sinijorma

treeingkava

Recommended Posts

Probleem siis selline et oleks vaja treeningkava. Tean et seda saab netist ka tellida aga tahaks personaalset. Kava koostaja võiks mind üle vaadata, jagada natuke näpunäiteid jne. Kas leidub inimest kes viitsiks natuke oma aega kulutada, olen nõus ka maksma.

Sai õhtu hilja suht segane tekst tehtud

Muudetud kasutaja sinijorma poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem siis selline et oleks vaja treeningkava. Tean et seda saab netist ka tellida aga tahaks personaalset. Kava koostaja võiks mind üle vaadata, jagada natuke näpunäiteid jne. Kas leidub inimest kes viitsiks natuke oma aega kulutada, olen nõus ka maksma.

Sai õhtu hilja suht segane tekst tehtud

Aga palun

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Link, mille -aron- andis, sealt saabki sellise kava. Muidugi selle jaoks pead ävga täpselt lüngad täitma.

Hmm ... vähe kasu on kavast kui Sa tegelikult harjutusi teha ei oska :rolleyes:

To sinijorma: vaata http://http://www.tysk.ee/58915

Sealt siis valida sellised mehed nagu Kalle Täht ja Oleg Andla. Ma arvan, et kui nad seal juba treeneritööd teevad, siis on võimalik nendega ka kava ja personaalse juhendamise asjus kokkuleppele saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati võib ka internetis olevaid õppevideosid/näpunäiteid vaadata ning lisaks lugeda "Jõu, ilu ja tervise anatoomia" raamatut, www.rahvaraamat.ee/?id=62&no=R011419 ning nende järgi omale siis vastava treeningkava ise kokku panna.

Kuid, kui rahakott võimaldab ning huvi on, siis miks ka mitte kellelgi oskajamal see töö sinu eest lasta ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati võib ka internetis olevaid õppevideosid/näpunäiteid vaadata ning lisaks lugeda "Jõu, ilu ja tervise anatoomia" raamatut, www.rahvaraamat.ee/?id=62&no=R011419 ning nende järgi omale siis vastava treeningkava ise kokku panna.

Kuid, kui rahakott võimaldab ning huvi on, siis miks ka mitte kellelgi oskajamal see töö sinu eest lasta ära teha.

see raamat on täitsa olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×