Jump to content
Skarabeus

Nõu algajale

Recommended Posts

Olen otsustanud hakata käima jõusaalis ning on küsimus

Lugesin Ott K. kava algajatele ning tekkis küsimus, et kui pikalt peaksin seda kava järgima, ennem kui peaksin liikuma "edasijõudnute kavale"

Mõte on endal selline, et kuskil kaks kuud kasutada seda kava:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=11

ja edasi minna selle kavaga:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=15

Kas keegi võiks anda mingit infot ka proteiini kasutamisest ning äkki oleks ka mingeid soovitusi kavade/proteiini kasutamise valdkonnas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen otsustanud hakata käima jõusaalis ning on küsimus

Lugesin Ott K. kava algajatele ning tekkis küsimus, et kui pikalt peaksin seda kava järgima, ennem kui peaksin liikuma "edasijõudnute kavale"

Mõte on endal selline, et kuskil kaks kuud kasutada seda kava:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=11

ja edasi minna selle kavaga:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=15

Kas keegi võiks anda mingit infot ka proteiini kasutamisest ning äkki oleks ka mingeid soovitusi kavade/proteiini kasutamise valdkonnas?

Proteiini pole esialgu mõtet kasutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kõik neid proteiine kohe Lahmima tahavad hakata :ph34r::blink: ... Pole ju vaja veel !

ise hakkasin alustades kohe seda "edasijõudnute" laadset kava tegema.. tundus parem ja Siiani pole pidanud kahetsema..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muuda kava siis, kui edasi ei arene vana kavaga. ühte kava tavaliselt tehaksegi umbes 2-3 kuud. see individuaalne.

2-3 kuud :blink::ph34r: !? Ma kasutan üht kava umbes 3 nädalat, max kuu, siis oleks nagu viimane aeg vahetada.

See kaua algaja kava teha on muidugi inividuaalne, aga minu arvates pole üle kuu mõtet seda teha ja siis oleks paras minna üle 2 päevasele kavale. Aga kui keegi leiab, et peaks algajate kava kauem tegema siis antku märku.

Proteiini pulbreid pole kohe kinlalt mõtet kohe muretsema hakata, toidulisad on parajad siis kui areng jääb juba toppama. Algustades jõusali treeningutega kasvavad need lihased suurepäraselt ilma lisanditeta ja nendele raha kulutamine oleks justkui selle tuulde loopimine. Parim, mis sa saad teha on muretsda toitumis kava, korralik toitumine annab parema tulemuse kui mis tahes lisand. Pealegi pole ka igast pulbrid imerohud, ilma korraliku toitumiseta ei annaga needki suuri tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algaja võib vabalt teha isegi 1,5-2 kuud talle mõjub kindlasti! Las algul õpib oma keha tundma ja harjutusi sooritama kui asi käpas siis saab juba lihase kurnamisega ka hakkama ning vb siis vahetada kava, kui alustad siis on keha jaoks kõik uus samas sa saad ju selle kahe kuu jooksul mõnda teist harjutust ka proovida mida kavas pole jne.Valgu pulbrit ei ole kindlasti vaja, proovi lihtsalt korralikumalt süüa!

Need oleks minu soovitused.

To Creek: muidugi õige 3nädalat kasutada aga ma eeldan, et sa oled kauem ka tegelenud siis keha harjub kiiremini kui päris algajal.Ise kasutan ka u 3-5 nädalat üht kava aga samas on pea iga nädal igas päevas uus harjutus!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest kava tegin üle aasta ja arenesin jõudsalt. Ja kava iseenesest polegi muutunud, olen lihtsalt mõned harjutused ümber vahetanud. Olete te liiga kinni neis rutiinides et peab kohe kava muutma, muidu lihas ei kasva ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esimest kava tegin üle aasta ja arenesin jõudsalt. Ja kava iseenesest polegi muutunud, olen lihtsalt mõned harjutused ümber vahetanud. Olete te liiga kinni neis rutiinides et peab kohe kava muutma, muidu lihas ei kasva ?

isiklikult on mul selline nähtus, et kui kava vahetan, on kohe peale esimest trenni erinevust näha, teravam olen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
To Creek: muidugi õige 3nädalat kasutada aga ma eeldan, et sa oled kauem ka tegelenud siis keha harjub kiiremini kui päris algajal.Ise kasutan ka u 3-5 nädalat üht kava aga samas on pea iga nädal igas päevas uus harjutus!

Seda kindlasti, kuid 3 kuud on kindlasti üle pakutud, isegi 2 palju võitu, isegi algajale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×