Jump to content
SanderK

kohupiim ja kodujuust

Recommended Posts

Tere!

Milline kohupiim ja kodujuust on kõige parema valgu ja hinna suhtega?

Tänan!!

See, mida sa ostad turult lahtisel kujul.

Palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaline, pakendis 250g Farmi kohupiim on parim. Lahjal kohupiimal valgusisaldus 18g, maitsetega(vanilli, rosinatega) valgusisaldus 14-16g. Müüakse Maximas, võib-olla ka mujal, aga ostan Maximast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

turult saab parimat kaupa ( nii hinnalt kui toiteväärtuselt ), selles suhtes olen jrx-iga nõus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaline, pakendis 250g Farmi kohupiim on parim. Lahjal kohupiimal valgusisaldus 18g, maitsetega(vanilli, rosinatega) valgusisaldus 14-16g. Müüakse Maximas, võib-olla ka mujal, aga ostan Maximast.

Proovisin ise ka seda ükskord, aga ikkagi sellega, mida Selverist ostsin (ei mäleta tootjat, võibolla Alma) ei tahtnud ära vahetada. Natuke odavam oli, aga ikka väga kuiv võrreldes teisega, nagu saepuru oleks närinud. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin ise ka seda ükskord, aga ikkagi sellega, mida Selverist ostsin (ei mäleta tootjat, võibolla Alma) ei tahtnud ära vahetada. Natuke odavam oli, aga ikka väga kuiv võrreldes teisega, nagu saepuru oleks närinud. :P

Aga mina valan natuke jogutit peale ja täitsa mõnus, ei ole ta siis midagi kuiv, vaid just hea nagu mahlane tomat :blink::ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minule ei lähe rasvata kohupiim kurgust allagi.Tava liselt panen kohupiimale lisaks veel 10% rõõskkoort ja kondenspiima,vot siis on parim. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minule ei lähe rasvata kohupiim kurgust allagi.Tava liselt panen kohupiimale lisaks veel 10% rõõskkoort ja kondenspiima,vot siis on parim. :P

kondenspiima :blink: no peab sul siis alles kiire ainevahetus olema, kui saad selliseid kaloripomme endale lubada :):ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kondenspiima :blink: no peab sul siis alles kiire ainevahetus olema, kui saad selliseid kaloripomme endale lubada :P:ph34r:

Noh,tead viimasel ajal on kõht kasvama hakkanud küll,aga hetkel on kõht veel mõistlik(94,5cm),nii,et pole hullu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanaema tehtud kohupiim on ikka kõikse parem ma pakun ..paneb lihase kasvama;)

mina näiteks söön kohupiima segatuna piimaga ja maapähklitega: piim teeb vedelamaks ja maapähklitega treenin ma lõualihaseid :P:ph34r: .

Pole kül uurinud kas see kooslus otseselt hea on aga parem tunne ikka kui näsida lahjat kohupiima :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga tegelt lahja kohupiim pole sugugi nii "lahja". rasva on küll 0.5% aga süsivesikuid 11,4g. See siis vanilliga lahjal kohupiimal. Naturaalsel lahjal on ikkagi vaid 1,5g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega toitumiskavades vanilli ega muu sellise nänniga kohupiimasid ei soovitata ka, ikka ainult lahjat. :blink: (mul vähemalt, aga kohupiima söön harva, rasvata kodujuust läheb paremini)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis te tahate öelda, et teil ei lähe kohupiim alla?

Inimsed on ju erinevad...seega mis seal imestada? tean inimesi, kes ei söö jäätist jne...

Mina ei suuda Kodujuustu eriti süüa... Kohupiimaga pole probleeme...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis te tahate öelda, et teil ei lähe kohupiim alla?

Kui ma trennist koju jalutades kohupiima söömisele juba ainuüksi mõtlen, tuleb tunne, et parem kui ei peakski üldse midagi sööma. Muul ajal pole kohupiima vastu midagi.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×